Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

To tylko mundury zostały? To będzie masakra XD
Może jest na forum ktoś kto umie rysować i byłby chętny się podjąć...? : p
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja mogę się co najwyżej podjąć opisania munduru w obrzydliwych szczegółach, ale do rysowania mam dwie lewe ręce. Pracuję w edycji grafik, nie tworzeniu ich ;n;
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Blaidd, to co napiszę, będzie czystym samobójstwem, ale jeśli do końca matur nie znajdziecie nikogo, kto mógłby wam to narysować, to mogę spróbować się tego podjąć, pod warunkiem, że dacie mi jakieś wytyczne. Najlepiej szczegółowe... bardzo... Może jakieś zdjęcia na wzór?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

*Podnosi rękę* Dużo tego mam, jak coś. Przynajmniej tak mi się wydaje, ale powinno wystarczyć jak coś.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Zombie, dawaj! Będę męczyć też siostrę, może znajdzie chwilkę, żeby coś dla nas skrobnąć.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

W porządku, ale zajmę się tym późnym wieczorem, gdy będę mieć wykłady i pracę z głowy. Wstawię potem tutaj opis i zdjęcia, powinno wystarczyć ^^
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nathaniel napisał:Jak na moje ta wersja wygląda najlepiej. I też uważam, że nie powinniśmy się rozdrabniać i zostawić takie same mundury dla hakerów, inżynierów i naukowców, o.
...a mogę zapytać, po co mundury naukowcom, inżynierom i hakerom? Przecież to cywile, nawet, jeśli pracują dla wojska.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jeżeli są to mundury inne od wojskowych (bez belek i w innym kolorze), to przecież może to być uniform do pracy. Skoro Dyktator jest głową i organizacji i zwierzchnikiem wojska i ma mundur, to czemu nie uznać, że wszyscy w S.SPEC mają mundury tak czy inaczej zmodyfikowane? Proste, eleganckie, jasno wskazujące na przynależność, jednolite, wygodne - spełniają wszystkie wymogi uniformu. A i marynarkę można zdjąć, zostać w koszulce. Założyć na to fartuch. Trochę jak mundurki szkolne, po prostu uszyte tak, żeby nie odstawały za bardzo od mundurów galowych. W końcu na misje zakłada się zupełnie co innego, więc pewnie ponad połowa wojskowych przez większość czasu nie będzie nosić eleganckich kubraczków, gdy siedzą w koszarach. Ale za to gdy jest jakaś uroczystość, całe S.SPEC pojawia się razem (przedstawiciele wojska, pracownicy, dyktator) i przynajmniej ich z nikim innym nie da się pomylić.

P.S. Opisy i zdjęcia pojawią się później (termin domyślny niedziela/poniedziałek), bo dostałam zlecenie do zrobienia i nie mam możliwości poświęcenia temu tyle czasu, ile bym chciała. Przepraszam za opóźnienia, pieniądze nie zarobią się same.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Zombie napisał:Skoro Dyktator jest głową i organizacji i zwierzchnikiem wojska i ma mundur
Um... Może to tylko mój błędny pogląd, ale zanim Cronus zabrał się za SPEC, chyba żaden dyktator nie chodził w mundurze...? A to umundurowanie chyba i tak jest wynikiem osobistej kreacji wizerunku. (Poprawcie mnie, jeśli się mylę.)
No i, technicznie rzecz biorąc, realny prezydent jest zwierzchnikiem wojsk, a do pracy lata w garniturach.

Rozumiem, skąd pomysł ubrania wszystkich w mundur/uniform, ale trochę mi się nie zgrywa z utopijnością M-3. Umundurowanie od razu sugeruje większą opresyjność systemu, który, chociaż jest opresyjny, raczej nie chce być takim widziany.
Wojsko oczywiście musi biegać w mundurach, bo to też wysyła pewien określony komunikat, ale pakowanie w niego cywili trochę zmienia wizerunek organizacji.

(A w ogóle jesteście świetne, że tak wam się chce pracować nad projektami. Wy, Blaidd i Zombie.)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

(Wiadomości z lekarskiej poczekalni ftw)

Jak ja (taki tam łypek) to widzę - na forum wszędzie wojsko wygląda jak odłam S.SPEC. Ten sam kolor, Dyktator wydający rozkazy, nawet w spisie grup wojsko jest dodatkiem w nawiasie do S.SPEC. No I głównodowodzący wojska nie zrobi niczego, na co zarząd S mu nie pozwoli. I nie mogę się zgodzić co do pieczy burmistrza nad wojskiem - w spisie rang napisane jest, że ma on funkcję reprezentacyjną, a to Dyktatorzy wysyłają mundurowych to tu, to tam. Stąd też pomysł munduru. No i przede wszystkim - to mundur galowy. Może szary kowalski musi go nosić, ale dyktatorowi nikt nie powie, że ma się przebrać. Poza tym - mamy Cronusa, który mundur nosi i malutką Dyktatorkę, która w mundurze wyglądałaby jak pamiątka, a ubranie androida pomocniczego w mundur najwyżej postawionej osoby w mieście... może nie do końca.

A co do munduru i utopii - osobiście uważam, że bardzo do siebie pasują. S.SPEC wygląda czysto, jednolicie i charakterystycznie, łatwo ich wychwycić w tłumie - a to działa na psychikę. Nie zapominajmy, że ludzie w mieście otoczeni są propagandą, dla nich mundur może oznaczać osoby, które poświęcają wszystko dla dobrobytu miasta i tego, co ono reprezentuje. Mundur może być uważany za gwarant bezpieczeństwa, symbol oddania i walki z epidemią. Wszystko zależy od tego, jak będą reklamowane. Mundur może nie być tylko mundurem, a uniformem I znakiem rozpoznawczym obrońców miasta i jego mieszkańców. Jak wspomniałam - wszystko zależy od propagandy.

Uff... nigdy więcej pisania z telefonu...

Kogo ja oszukuję, ciągle to robię. I walę tony literówek.

(W moim wypadku to kwestia ciężkiego zboczenia na wojsko, sprawia mi to czystą przyjemność ^^)

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Mogę tylko poprzeć wizję Zombie, którą podzielam :p
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach