Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Czekamy na przykładowe umundurowanie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Przykładowe umundurowanie niestety znów się opóźni, bo siostrze komp padł na amen i poleciał do naprawy a z nim wszystkie rysunki...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Żeby nie było, że zapomniałam o temacie - nie zapomniałam!
I oto przedstawiam wstępny szkic mundurów.

KLIK

Proszę komentować krój, rozłożenie poszczególnych elementów. Na razie nie schodzimy wzrokiem poniżej kolan :p

Jak widać przedstawione są dwie wersje - zapięta ,,na sztywno'' i rozpięta dla luzaków. Szczegóły będą dodawane z czasem, jeżeli wszystko będzie ok.
Na razie bez oznaczeń, bo jestem w trakcie tworzenia.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

... Nie wiem czemu, ale przypomniał mi się taki jeden typ z pewnej gry...
Ale mniejsza z tym. Biorąc pod uwagę że to mundury - to w moim mniemaniu całkiem dobrze wyglądają, z jednym ale - czy może takowe nie powinny mieć jeszcze wersji "przeciwdeszczowych", w której kurtka zostałaby zamieniona na dłuższy, chroniący przed deszczem płaszcz (z kapturem być może)?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Mundur w takich wypadkach będzie pod płaszczem, Lenny. Raczej.
Ogólnie podoba mi się. Proponuję by wszystkie dystynkcje umieścić na prawej piersi (choć to zależy od rysunków), na tej zamykającej połowie, aby były widoczne od razu, a nie były zakryte połami munduru.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Hm, w sumie to i faktycznie coś w tym jest, choć to też zależy od "prezencji" danej osoby. W końcu niektórzy chcą wyglądać na swoją rangę nawet w środku tajfunu ._. Ale to tam, idziemy wyjątkami. Co do rozmieszczenia symboli - jak dla mnie wizja Blighta jest w porządku.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Będziemy robić inne wersje (zimową etc) jak już skończymy z podstawą. Od początku było to w planie : )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Całkiem fajne, akurat w takich azjatyckich klimatach. Kwestionowałabym praktyczność bocznej klapy, ale to tylko moje marudzenie. Czekam na kolejne wersje!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

W sumie, całkiem niezłe. Nie do końca kojarzą mi się z mundurami wojskowymi, ale to chyba zależy od mojego spojrzenia. Nie ważne.
Ja preferowałabym wojskowy płaszcz, zamiast zwykłego munduru. Jakieś ujednolicone okrycia wierzchnie też trzeba będzie uwzględnić. Z oznaczeniami wojskowymi...
Co do obecnej propozycji munduru. Zgadzam się z pomysłem Blighta. Odznaczenia i inne po prawej (+ na ramionach).
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Woah, świetne. Aż człowiek zazdrości, że nie jest w SPEC D:
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Ja z kolei kwestionowałabym praktyczność klamerek - aż trzy elementy, za które wróg może złapać podczas walki - ale żadna z moich postaci nawet nie będzie się dotykać do mundurów, więc decyzję pozostawiam innym c;
Ogólny zarys jest jak najbardziej ok.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach