Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie on 10.03.18 0:12  •  Organizacja S.SPEC Empty Organizacja S.SPEC
S.SPEC to potęga, której nie sposób zignorować. Przez setki lat udało im się zbudować i utrwalić grunt pod nogami do stopnia, który gwarantuje nieprzerwaną władzę absolutną. Na czele stoi dyktator, chroniony przez wyspecjalizowane wojsko. Ideą organizacji pozostało stworzenie utopijnego, samowystarczalnego miasta, gwarantującego podstawowe produkty i materiały potrzebne do przetrwania – tym samym są jedyną organizacją o tak wysokich wpływach i magazynach pękających w szwach.
 Atakowani ze wszystkich czterech stron otoczyli miasto murem niemożliwym do sforsowania. Stawiają opór rebelianckim hałastrom, wymordowanym, a także indywidualnym buntownikom wewnątrz M3, tłumiąc zamieszki na tyle skutecznie i szybko, by ich echo nie rozniosło się po Świecie-3 i nie dotarło tym samym do uszu obywateli. Choć ich rządy cechują się brutalnością, zdaje się, że mieszkańcy nie tylko są tego świadomi, ale w pełni akceptują despotyzm, w zamian otrzymując upragnione bezpieczeństwo.
 Nie tak dawno, bo w grudniu 3002 roku, ówczesny dyktator Cronus Asellus odkrył przed społecznością Miasta dotychczas skrupulatnie skrywaną tajemnicę na temat wirusa X – wspomniał również o wymordowanych, przedstawiając ich ataki na mury, co skutecznie wybiło z głowy ciekawskim obywatelom kręcenie się w ich pobliżu. Wzmożona aktywność wojska przestała dziwić przeciętnego zjadacza ryżu, a liczniejsze kontrole z czasem nie były już kojarzone z męczącą formalnością, a z chęcią zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa przez S.SPEC. Sami wojskowi uważani są za godnych zaufania, wielu z nich traktowanych jest z szacunkiem i uwielbieniem niemal tak samo silnym, jak szacunek i uwielbienie wobec władzy najwyższej. To S.SPEC walczy za kraj, za wolność, za dobrobyt. Poświęcają siebie, aby inni mogli trwać w spokojnym rytmie życia. Jak inaczej można się im odwdzięczyć, jak nie lojalnością wobec idei, posłuszeństwem i wiarą w słowa?

Organizacja zrzesza wyłącznie obywateli Miasta-3, ograniczając się do ludzi i androidów stworzonych w laboratoriach rządowych, pozostających pod ścisłą kontrolą ludzkich członków organizacji. Przed wstąpieniem, tak do władzy, jak i wojska, przeprowadzane są specjalistyczne badania, mające na celu zdiagnozowanie ewentualnych chorób, w tym również wirusa X lub czerwinki. Jednostki zarażone zostają stracone lub skierowane do laboratoriów jako króliki doświadczalne.

STANOWISKA
Należąc do organizacji S.SPEC automatycznie otrzymujesz jedno ze stanowisk określające Twoje hierarchiczne położenie. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc! Dodatkowo istnieje możliwość rezerwacji stanowiska – wystarczy skontaktować się z jednym z administratorów.

DYKTATOR
Rangę dyktatora można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!
Persona sprawująca najwyższą władzę na terenach utopijnego M3. Odpowiedzialny za akceptację systemów nauki, szkolnictwa militarnego czy pracy, okazuje się jednostką niezbędną do jakiegokolwiek funkcjonowania miasta. Posiadając władzę absolutną ma możliwość dowolnego modyfikowania zasad, a świadom, jak robaczywa może okazać się lojalność, otacza się jedynie najbardziej zaufanymi osobami.
Dyktator: Hadrian (1/1)

PEŁNOMOCNIK
Rangę pełnomocnika można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!
Aktualny doradca dyktatora, jego prawa ręka, osoba godna zaufania do tego stopnia, aby móc podzielić się z nią planami na temat przyszłości Miasta-3. Podczas ewentualnej nieobecności lub niedyspozycji dyktatora, pełnomocnik sprawuje najwyższą władzę. Odpowiada także za wszelaką papierkową robotę, przegląda dane formularzy lub ustaw nim te trafią do dyktatora.
Pełnomocnik: brak (0/1)

NAUKOWIEC
Na co dzień zajmują się głównie bebłaniem w cudzych zwłokach, najlepiej w tych należących do wymordowanych lub łowców. Ich głównym zadaniem jest odnalezienie antidotum na szerzącą się zarazę wirusa X i czerwinkę.
Naukowcy: Mengele, Mayhem, Tamir, Meduza (4/4)

INŻYNIER
Osoba odpowiedzialna za technologię w organizacji S.SPEC, inaczej  zwani mechanikami, czasami wynalazcami. Zależnie od specjalizacji, może konstruować broń, androidy lub technoprotezy dla żołnierzy, którzy stracili kończyny na służbie.
Inżynierowie: Coral (1/3)

HAKER
Problem? Już nie. Włamią się dosłownie wszędzie i to w przerażająco krótkim czasie. Informatycy z nich tak ekspresowi, co efektowni. Dbają również o bariery zabezpieczające bazy danych organizacji, dlatego zdobycie jakichkolwiek informacji na temat S.SPEC jest traktowane jako góra nie do zdobycia.
Hakerzy: Tōketsu, Kapitan Huddle, A.D.O.U (3/3)

INFORMATOR
Zawsze w miejscu, w którym ewidentnie nie powinno go być, choć o podobnym fakcie ofiary dowiadują się w momencie trzasku kajdan na ich nadgarstkach. Informator ma za zadanie zbierać wiadomości, wyłapywać prawdę z plotek, doszukiwać się tej przysłowiowej dziury w całym – działa bardziej w formie szpiega, którego zadaniem jest wytropienie wszystkich obywateli działających na szkodę S.SPEC.
Informatorzy: Brak. (1/3)

KRÓLIK DOŚWIADCZALNY
Rangę królika doświadczalnego można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!
Ciężko uznać go za członka organizacji, wszak jest jedynie celem badań pozbawionym wszelakich praw. Pod stałym doglądem naukowców oraz wojska nie ma możliwości działania na własną rękę, ale większość z nich dobrowolnie poddała się morderczym ćwiczeniom i zabiegom operacyjnym. Stanowisko otrzymują wymordowani, łowcy lub anioły, które trafiły do organizacji S.SPEC i z przyczyn dowolnych, uzasadnionych przez naukowca lub osobę wyżej postawioną, nie zostały poddane eliminacji.
Króliki doświadczalne: Siedemnastka (1/2)

STANOWISKA WOJSKOWE
Należąc do wojska automatycznie otrzymujesz jedno ze stanowisk określające Twoje hierarchiczne położenie. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc! Wojsko podlega dyktatorom!

GŁÓWNODOWODZĄCY
Rangę głównodowodzącego można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!
Najwyżej postawiona persona w wojsku S.SPEC, mająca na celu dobro w rozwoju wojska, a także utrzymanie porządku wewnątrz miasta i terenów blisko nich. Jego zgoda jest konieczna na wyprawy poza M3, ma także możliwość awansowania lub degradowania żołnierzy w zależności od ich zasług lub popełnianych błędów. Dodatkowo pełni funkcję łącznika pomiędzy wojskowymi, a władzą wyższą.
Głównodowodzący: brak (0/1)

GENERAŁ
Generałem wyspecjalizowanym można zostać jedynie osoba, która służyła w jednostce specjalnej – w zależności od specjalizacji: Eliminator, Skrzydlaty, Hycel. Wyjątkiem jest promocja Głównodowodzącego. Generałowie mogą wspomóc innych generałów swoimi jednostkami i tracą oni wtedy możliwość wydawania im rozkazów do czasu zakończenia akcji.
– Generał Eliminatorów – wyspecjalizowany do operowania swoim wojskiem na terenach zurbanizowanych, a także do przeprowadzania cichych akcji mających na celu likwidacje wrogów publicznych M-3. Pod jego rozkazami znajduje się jedynie jednostka eliminatorów i tylko on może wydawać jej rozkazy.
Generał Eliminatorów: Brak (0/1)
– Generał Skrzydlatych – wyspecjalizowany do operowania swoim wojskiem na terenach otwartych, głównie poza murami M-3, gdzie wykorzystuje swoich żołnierzy do rekonesansu i pozbywaniu się niebezpieczeństw na terenach wykraczających poza lokacje Świata-3. Pod jego rozkazami znajduje się jedynie jednostka skrzydlatych i tylko on może wydawać jej rozkazy.
Generał Skrzydlatych: (0/1)
– Generał Hycli – wyspecjalizowany do operowania swoimi wojskami poza terenem M-3, posiada dużą znajomość tamtejszej fauny oraz tego jak na tych terenach walczyć, by zdobyć kolejne stworzenia do badań dla laboratorium S.SPEC. Pod jego rozkazami znajduje się jedynie jednostka hycli i tylko on może wydawać jej rozkazy.
Generał Hycli: Hachirō (1/1)
– Generał niewyspecjalizowany – posiada szerokie spektrum umiejętności związanych z prowadzeniem działań militarnych, pod jego rozkazami znajduje się większość wojska S.SPEC, a jego głównym zadaniem jest dbanie o jego sprawne działanie. Jego żołnierze pełnią najczęściej drugą falę ataku, po uprzednich działaniach wyspecjalizowanych generałów.
Ma także obowiązek udzielać swoich ludzi innym generałom.
Generał niewyspecjalizowany: Kraska (1/1)

OFICER
Ranga zrzeszająca żołnierzy od stopnia podporucznika, są to wojskowi znajdujący się niżej w hierarchii od generałów, podlegający w ścisły sposób swoim zwierzchnikom na kolejnych szczeblach kariery, w mniejszym zakresie dowodząc wojskami podzielonymi na oddziały lub pododdziały. Zajmują się organizacją, treningami i szkoleniami.
Oficerowie: Major, Bjarne (2/5)

ELIMINATOR
Uchodzi za najgroźniejszą jednostkę wojska. Oddziały eliminatorów składają się z najsilniejszych ludzi, o nieprzeciętnie bystrych spojrzeniach i umiejętnościach logistycznych wychodzących poza granice normy. Przeznaczeni do zadań specjalnych, by nie powiedzieć od razu, że niemożliwych do zrealizowania.
Eliminatorzy: Ivo (1/5)

SKRZYDLATY
Skrzydlaci to specjalny odłam wojska, do którego należą wyłącznie najlepsi. Elitarna jednostka specjalizująca się w tajnych akcjach poza murami M3. W odróżnieniu od eliminatorów charakteryzują się posiadaniem mechaskrzydeł, połączonych z ich układem kostnym. Same machaskrzydła zostały opracowane na podstawie skrzydeł anielskich, są więc dość lekkie, ale wytrzymałe. Umożliwiają szybki lot, dlatego jednostki wcześniej poddane są morderczemu treningowi przygotowującemu. Istnieje surowy zakaz używania ich w obrębie miasta, dlatego po powrocie do M3, skrzydlaci oddawani są w ręce inżynierów mających za zadanie rozmontowanie skrzydeł.
Skrzydlaci: Ashikaga Marco, Kaori, Taiyo (3/5)
Opis skrzydeł: Skrzydlaci to specjalny odłam wojska, do którego przynależą jednostki wysoce wytrenowane do walki tak naziemnej, jak i podniebnej – z czego ta druga, ze względu na specyfikę tegoż oddziału, jest im przychylniejsza i bardziej na rękę. W odróżnieniu od Eliminatorów charakteryzują się posiadaniem mechaskrzydeł*, które z początku próbowano wzorować na anielskich, lecz ostatecznie, po wielu próbach i błędach, postawiono na model składający się z trwale, operacyjnie przymocowanego do pleców – głównie kręgosłupa – rdzenia i podpinanych do niego skrzydeł zbudowanych z trzech dysz. Rury te wyposażone są w sześć mocnych, zasilanych baterią jonową silników odrzutowych, dzięki którym lot w przestworzach staje się nie tylko możliwy, ale i zwinny oraz zręczny. Ze względu na fakt, że te mechaniczne dodatki trochę ważą i podłączone są na domiar do nerwów – co umożliwia o wiele lepszą, szybszą kontrolę nad nimi i, co za tym idzie, lataniem – to jednostka mająca wstąpić do Skrzydlatych przechodzi niezwykle ciężkie, wycieńczające i wymagające szkolenie. Skrzydła te używane są wyłącznie podczas akcji wojskowych przeprowadzanych na Desperacji – rzadko w innych lokacjach – jak również istnieje surowy zakaz używania ich w obrębie Miasta, dlatego też po powrocie z misji poza murami Skrzydlaci są ich pozbawiani przez specjalnie przygotowanych do tego inżynierów – pozostaje im wtedy wyłącznie niemożliwy do usunięcia z ich persony rdzeń.
*Ilustracja poglądowa – przerwy między rdzeniem a skrzydłami nie ma, po zamontowaniu są one połączone. (Autorką tekstu jest Ritsu).


GWARDZISTA
Prywatny ochroniarz dyktatorów i pełnomocników. Szereg najlepszych wojskowych, jakie ludzkie oko widziało. Idealnie wyszkoleni, nieprzeciętni fizycznie i psychicznie. W porównaniu do reszty żołnierzy, nie wybywają często poza mury Miasta-3, pozostając wewnątrz murów razem z władzą najwyższą.
Gwardziści: Rogan, Ursegor (2/4)

HYCEL
Elitarny oddział wojska, działający na terenach Desperacji. Współpracują bezpośrednio z laboratoriami S.SPECu, dostarczając im zbieranych w terenie informacji, próbek badawczych i żywych istot, na których prowadzone są testy. Tworzący oddział Hycli żołnierze zazwyczaj posiadają przynajmniej częściowe wykształcenie w naukach przyrodniczych.
Hycle: Saiyuri (1/5)

MEDYK POLOWY
Nawet jeśli zakres jego umiejętności bojowych bywa nikły, to i tak bardzo często ratuje żywot swoich towarzyszy. Medycy posiadają stalowe nerwy i wiedzę na temat udzielania doraźnej pomocy – specjalizują się w składaniu kończyn i wnętrzności w najgorszym brudzie podczas najciemniejszej nocy, gdy nie mogą liczyć na przyjazd karetki lub przylot helikoptera. Niejednokrotnie żołnierzom udało się uniknąć śmierci tylko i wyłącznie dzięki ich interwencji. Medykiem polowym może być zarówno osoba z wyszkoleniem ratownika jak i faktyczny chirurg.
Medycy polowi: brak (0/4)

ZARZĄDCA WIĘZIENIA
To od niego zależy co i w jak szybkim czasie będzie działo się w więzieniu Miasta-3. Zsyła zlecenia strażnikom, nadzoruje ich pracę, a bez pisemnej zgody do wnętrza wypchanego celami nie dostanie się żadna osoba o stanowisku niższym niż generał.
Zarządca więzienia: brak (0/1)

STRAŻNIK WIĘZIENNY
Ich domeną jest pilnowanie więźniów, dbanie o ogólne bezpieczeństwo na terenie zakładu oraz przesłuchiwanie podejrzanych w danej sprawie.
Strażnicy: Anadriel (1/4)

WOJSKOWY
Wyszkoleni żołnierze o stopniach niższych od podporucznika.
Wojskowi: Brak (∞)

REKRUT
Świeża krew w wojsku M-3; są to zarówno nastolatkowie uczęszczający do szkół wojskowych, jak i dorośli żołnierze, którzy zakończenie szkolenia mają jeszcze przed sobą.
Rekruci: Kyōryū (∞)

OCHOTNIK
Stanowisko ochotnika funkcjonuje jako stanowisko dodatkowe, poza typowymi stanowiskami określającymi zawód postaci.
Dowiedziawszy się o niebezpieczeństwach czyhających na ich dom, rodziny i przyjaciół, niektórzy spośród obywateli M-3 postanowili aktywnie wesprzeć pracę S.SPECu, mimo nieposiadania umiejętności, ambicji, wieku czy wiedzy koniecznych do wstąpienia w szeregi organizacji. Pracują jako wolontariusze, zajmując się głównie lokalnemu monitorowaniu spokoju w mieście; w zamian korzystają z drobnych przywilejów w postaci m.in. ulgi podatkowej, oraz dostają możliwość uczestniczenia w zamkniętych szkoleniach sponsorowanych przez władzę – zarówno wojskowych, jak i politycznych.
Ochotnicy: Albert H., REM, Berenika (∞)all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach