Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Osobiście jestem średnio przekonana do kolorystyki naukowców (zamiast szarego błękitu dałabym szarość, jako że niebieski na niebieskim umiarkowanie się prezentuje), ale poza tym jest pięknie, cacy i wysyłam zombiakowe buziaczki ^^
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Whoa. Świetne.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

U mnie to jest taki stalowoszary. Ale poszarzyłam - dajcie znać czy może być czy poszarzać dalej : p

Dla porównania obok poprzednia wersja.

S.SPEC: godło, oznaczenia, mundury - Page 5 2rcudeb S.SPEC: godło, oznaczenia, mundury - Page 5 T7lb11
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

S.SPEC: godło, oznaczenia, mundury - Page 5 Tumblr_mj8kv6JwNi1rt0cvwo1_250
zachwyt.gif

Jak dla mnie wszystko jest świetne *^*

EDIT: Dla mnie to też był stalowoszary i podoba mi się bardziej w poprzedniej wersji, ale to już jak tam sobie chcecie~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

@.@ *zachwyt* @.@
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Cieszę się, że się podoba
To jeszcze raz poproszę, żebyście wyrazili zdanie na temat tego:

W miarę możliwości będę chciała też zrobić godła (takie jak w pierwszym poście) dla inżynierów, hakerów, naukowców i eliminatorów. Moją Watahę podepnę pod eliminatorów (a godło usunę) bo jak przemyślałam sprawę, to nie ma ona racji bytu jako osobna formacja (ani teraz, ani w przyszłości).
Teraz tylko możecie mi napisać, jak chcecie to ponumerować (myślę, że numeracja się przyda - zamiast mówić ,,oddział naukowców'', mówimy ,,oddział czwarty'' (i wszyscy wiedzą o co chodzi) - poza tym daje nam to możliwość dzielenia poszczególnych grup na bardziej wyspecjalizowane w danych dziedzinach (a co! nadal wierzę że kiedyś S.SPEC będzie pękać w szwach od ilości członków : p )).

Mój wstępny pomysł na godła i numerowanie jest taki:

1. Skrzydlaci - skrzydła -> jest już w pierwszym poście
2. Eliminatorzy - smok/wąż przebity mieczem?
3. Naukowcy - i tu nie wiem co na godło. Był pomysł na skrzyżowane skalpel i strzykawkę, ale mi za bardzo kojarzy się to z lekarzami.
4. Inżynierowie - klasycznie: zębatka
5. Hakerzy - i tu też nie mam pomysłu

Jakieś propozycje? Taka kolejność może być?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Na godło hakerów można by dać jakiś zarys podzespołu do komputera. Mi się to tak na przykład kojarzy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Szczerze mówiąc nie wiem, czy oddziały są najlepszym pomysłem, gdy mówimy o naukowcach czy hakerach. Mimo wszystko oddział to jednostka bojowa, a Pani Yamamoto od badania płuc Wymordowanych raczej nie wychodzi zbyt często w pole. Osobiście poleciłabym zrobienie herbów oddziałów (tu do grafik nie mam nic przeciwko) i symboli dla innych grup - bez numerów. Jednak praca hakera i skrzydlatego różnią się dość diametralnie i nie wiem, czy nazywanie wszystkich "oddziałami 1/2/3" jest logicznym posunięciem...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jeśli wszystkich podpiąć pod zaopatrzenie, to nazwanie ich oddziałem będzie jak najbardziej na miejscu, a cała hierarchia wojskowa może zostać zachowana.

Na naukowców może kolbę laboratoryjną?
A hakerzy niech mają prosty schemat obwodu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ale hakerzy, naukowcy i inżynierowie nie należą do wojska, patrząc na spis. To część organizacji S.SPEC, nie jej zbrojnego ramienia. Owszem, Dyktator jest głową wszystkiego, ma specjalny mundur i takie tam, ale pozostali? Nie wchodzą w skład wojska. O to mi chodzi. Tworzymy oddziały z ludźmi spoza wojska. Zrozumiałabym jeszcze osobny oddział dla gwardii, oni jeszcze mają możliwość walki, ale pozostałym zrobiłabym tylko loga i omijała nazywania tych grup oddziałami.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Może użyłam złego słowa. Wyobrażam sobie to tak, jak już napisał Blight.
Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie, żeby byli całkowicie odseparowani od wojska - w końcu tworzą jedność razem z Władzą i wojskiem - S.SPEC. A jeśli nie są, to powinny tworzyć określone grupy z jakąś hierarchią (wspomniałam o kapitanach, ale pewnie to znów złe słowo : p ). Sądzę, że może to być kolejna rzecz do głębszego omówienia.

Podrzucajcie jakieś grafiki dla hakerów. Bo jakoś nie wyobrażam sobie podzespołu czy obwodu jako loga w taki sposób, aby było jednocześnie dobrze czytelne... Będę próbować, ale potrzebuję inspiracji.

Na resztę godeł mam już pomysł i powoli będę robić, wstawię może jeszcze dzisiaj.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach