Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

To załatwiają godła myślę. Ale jeśli dokładniejsze wyróżnienie spotka się z ogólną akceptacją, to ja zawszę mogę to i owo pozmieniać ; )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Bardziej szare i jaśniejsze mundury dla naukowców! *Rozwiesza sztandary* Mówmy nie błękitowi na błękicie, mówmy tak kitlom wojennym! *Nawołuje przez megafon*

Przepraszam, musiałam.

Ale pomysł niezły. Tym bardziej, że naukowcy jednak rzadko z laboratorium wychodzą tam, gdzie mogliby się ubrudzić, a i biel/jasne szarości wydają się bardziej sterylne od błękitu. No i jednak jasne uniformy dość jednoznacznie kojarzą się z naukowcami i lekarzami. Ja jestem na tak.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Dobra, jutro ogarnę. Ale to jutro.
*odpływa na swojej chmurce zadowolenia*

EDIT Dobra, jednak nie jutro... TO WASZA WINA
A tak na poważnie - patrzę tak na te oznaczenia, rozjaśnienia, przyciemnienia i... jestem na nie. Nie podoba mi się to i sama wizja, że będzie od cholery tych odcieni... Jeśli zostanę przegłosowana to się z tym pogodzę, ale wolałabym zostawić tak jak było.

S.SPEC: godło, oznaczenia, mundury - Page 7 8wxw00 S.SPEC: godło, oznaczenia, mundury - Page 7 23lfgj4

S.SPEC: godło, oznaczenia, mundury - Page 7 107jo7a S.SPEC: godło, oznaczenia, mundury - Page 7 2yl5ru9
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Sam nie wiem jaki w tym problem widzisz, Blaidd. Mi się to nawet podoba ._. Może i faktycznie robi się bardziej różnorodnie, ale przynajmniej ktoś nie pomyli naukowca z hakerem (taka pomyłka czasem może być fatalna w skutkach, szukasz hakera, a wchodzisz na salę operacyjną gdzie kroją trupa :l )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

No bez przesady. Poza tym na mundur zawsze można narzucić białego kitla (ten motyw regularnie pojawia się choćby w filmach wojennych) - oczywiście pomijając operację. Na salę operacyjną raczej nie wchodzi się w mundurze...

Jeśli już mają się mylić, to hakerzy z inżynierami - chociaż też do końca mnie to nie przekonuje, bo jednak spotyka się ich w zupełnie innych miejscach. A jeśli kogoś szukasz i chcesz zagadać, to i tak podchodzisz na tyle blisko, że z łatwością daje się zauważyć godło na ramieniu.

Nadal nie czuję się przekonana, w związku z czym jestem za tym samym kolorem dla tych trzech grup. Tak naprawdę to wszyscy powinni mieć ten sam kolor i różnić się co najwyżej oznaczeniami i/lub krojem. Różne kolory zostały wprowadzone i jest fajnie, ale nie przesadzajmy w drugą stronę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Popieram ten sam kolor dla wszystkich trzech grup. Ale osobiście bardziej podoba mi się wersja biała. Albo szaro-niebieska, ale nie z ciemnymi, niebieskimi pasami, a chociażby białymi.

Przepraszam, mam uczulenie na połączenie szary błękit i niebieski.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Popieram Aid w kwestii wspólnego koloru dla tych trzech grup. I mi osobiście najbardziej podobała się właśnie wersja pierwsza, bo pasowała bardzo do reszty.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Tyle że jeśli to sobie wyobrazimy, to niebieskie znaczenia na niebieskim materiale z daleka jest dużo mniej czytelna od reszty. Nawet na podglądzie to widać, a co dopiero, gdy dodamy załamujące się światło czy ruch materiału. Dlatego jestem za zmianą albo koloru munduru, albo znaczeń na takie, które będą widoczne.

Oczywiście wszystko wychodzi w głosowaniu, ale to moje zdanie.

...które już znają wszyscy. Obiecuję koniec spamu, przepraszam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Spróbowałam zrobić jeszcze jaśniejsze i jeszcze bardziej szare.

S.SPEC: godło, oznaczenia, mundury - Page 7 4tt6r6 S.SPEC: godło, oznaczenia, mundury - Page 7 2dlmdnc
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jak na moje ta wersja wygląda najlepiej. I też uważam, że nie powinniśmy się rozdrabniać i zostawić takie same mundury dla hakerów, inżynierów i naukowców, o.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

O, i tu są (jak dla mnie) cacy ^^

Wybacz marudzenie >>
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach