Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie on 10.11.18 0:33  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #74

Choć sam projekt dotyczący rozdziałów oraz wprowadzenia punktów jest jeszcze w trakcie realizacji, już teraz zamykamy zapisy na misje.

Osoby, które wciąż przechodzą misje w tym dziale mają możliwość dokończenia ich. Jednakże nakładam termin: macie maksymalnie tydzień na pisanie danego posta*; jeżeli nie wyrobicie się w czasie, misja zostanie zamknięta i przeniesiona do archiwum. W razie ewentualnych problemów z frekwencją na forum można do mnie podesłać PW z informacją, by nie zamykać danej misji. Przymusowy deadline zostaje nałożony wyłącznie po to, aby nadać tempo.

* Zaznaczam od razu, że w siedem dni wyrobić się muszą uczestnicy ORAZ Mistrz Gry. Nie przedłużajmy niepotrzebnie akcji. Macie pełny tydzień na turę; to wystarczająco dużo, aby zacisnąć zęby i machnąć po poście.

Użytkownicy, którzy zgłosili się w tym temacie przed blokadą zgłoszeń zostaną zgarnięci przez Mistrzów Gry i ich misje zostaną przeprowadzone na starych zasadach.

Spoiler:
Od siebie dodam, że mamy już ogólną wizję tego, jak będą wyglądały zadania, rozdziały oraz przydzielanie punktów, jednak w trakcie pobieżnych obrad Yury zarzucił jajem:To nas trochę wybiło z rytmu. xD Koniec końców rozmowy zostaną dokończone jutro. Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu wystartujemy z testową wersją naszej nowej mechaniki; sporo zależy od tego, jak uda się nam, adminom, zgrać na konfie. Orzemy jak możemy.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 11.11.18 21:28  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI

Ogłoszenie #75

Do teamu czuwającego nad Virusem, w roli administracyjnego supporta, dołącza Yury! W związku z tym nabór z ogłoszenia #73 uznaję za zamknięty.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 15.11.18 21:12  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #76

Rusza, w wersji bety, mechanika zdobywania punktów, które wymieniać będzie można na nagrody. Konkretny opis całości znajduje się tutaj. Jest to wstępna postać projektu. Jeżeli się przyjmie — zostanie. Jeżeli za jakiś czas większość z was uzna, że pomysł nie wypalił: zapraszam do wyrażania opinii w dziale z pomysłami.

W związku z powyższym w profilu pojawiło się nowe pole: punkty fabularne. Dostęp do ich edycji mają wyłącznie administratorzy.

Tymczasem zaganiam do działu z fabułą, gdzie pojawiły się już pierwsze wydarzenia.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 24.12.18 14:56  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI

OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 GAkXZL5
Ho, ho, ho! Kolejny rok i kolejne święta, które część z nas znów spędza wspólnie. Raz jeszcze wraz z Virusem mamy okazję poczuć ducha świąt, a jeśli ktoś o nim zapomniał, mamy nadzieję, że te życzenia choć trochę o nim przypomną i wywołają uśmiech na twarzy naszych wiernych Virusowiczów.
Pewnie każdy zdążył już nasłuchać się oklepanych formułek na temat zdrowia, szczęścia i pomyślności – nie żebyśmy wam tego nie życzyli – przez co w końcu wolałby usłyszeć coś innego. Nie żeby nas to dziwiło, dlatego w te święta życzymy wam szaleństwa i to dosłownie, bo – nie oszukujmy się – trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby kolejny rok klepać te wszystkie fabularne posty i jeszcze czerpać z tego przyjemność, mimo że często po prostu nam się nie chce. Tego, byście z każdym takim postem poszerzali granice własnej wyobraźni, która zawsze pozwoli wam oderwać się od codziennej rutyny po tym, jak wreszcie oderwiecie się od swojej pracy czy szkolnych obowiązków, a co najważniejsze – żeby ta wyobraźnia pozwalała wam rozwijać postacie i inicjować ciekawe wątki. Żeby kolejny rok przyniósł wam jak najwięcej miłych zaskoczeń i – co najważniejsze – żebyście zawsze pozostawali sobą i nie rezygnowali z tworzenia rzeczy, w które wkładacie tę cząstkę swojego „ja”.
Wymordowanym jak najwięcej ofiar.
Łowcom lepszych warunków do życia.
Aniołom obfitych plonów.
Androidom sprawnego systemu.
A ludziom, by nic ich nie pożarło.

Wesołych i spokojnych Świąt!

Życzy załoga Virusa
Ale wszystko pisał Take, więc trochę chujnia.
OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Free_bouncy_growlithe_icon_by_kattling-d5um16j OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Free_bouncy_eevee_icon_by_kattling-d5jnjl3 OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Free_bouncy_poochyena_icon_by_kattling-d6r6g74OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Ryan2gif_qneespq
You see this face? This is my face of
NOT GIVING A SHIT.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 09.04.19 23:45  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI

Ogłoszenie #77

Już od niemal roku nie pojawił się nowy numer „Antidotum” — forumowej gazetki; o radiu wspominać nawet nie trzeba. Dział kurzy się i zarasta brudem. Czas zdecydować o jego losie.
Jeżeli jest osoba chętna na to, aby podjąć się opieki nad „Antidotum” bądź „Remedium” niech napisze do mnie PW. Czekam do 12 kwietnia, do 20:00. Jeżeli nikt się nie zgłosi, dział przenoszę do archiwum. Wszystkie dotychczasowe numery oraz nagrania zostaną, jednak znikną one ze strony głównej i wylądują w podforum w dziale z koszem.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 13.04.19 3:02  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #78

Pojawił się wstępny spis zadań indywidualnych, za które można zgarnąć punkty. Znajduje się w temacie z opisem PF. Jeżeli masz pomysł na nowe zadanie, napisz do mnie na PW na Arcanine'a.

Ogłoszenie #79

Do „Antidotum” zgłosiła się Arthur. W związku z tym gazetka otrzymuje jeszcze jedną szansę. Powodzenia!all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 17.05.19 14:13  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #80

Z racji „wiecznych” rezerwacji zostaje nałożony limit czasowy. Od teraz rezerwacje na rangi oraz stanowiska są ważne przez miesiąc z możliwością przełożenia terminu na dalszy, jeżeli user zgłosi nieobecność. W razie czego piszcie do Nathaira.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 01.06.19 1:11  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #81

Bractwo Świtu zostaje rozwiązane. Ponieważ cieszyło się szczególnym zainteresowaniem kilkorga graczy grupę przemodelujemy na frakcję NPC. Na dniach pojawi się jej opis w tym temacie. Sama siedziba, Skalne Miasto, trafiła do Nieznanych Terenów jako subforum.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 05.09.19 0:54  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #82

To czego nam przede wszystkim brakuje to pokory. Event związany z Apokalipsą ciągnie się już dobry rok – w tym czasie przeprowadzono szereg wydarzeń, w większej mierze udanych. Długofalowość projektu czy sam koncept nie musiały przypaść każdemu do gustu – w takim wypadku wystarczyło zgłosić swoją kategoryczną niechęć do uczestnictwa. I tyle. Działać dalej po swojemu.

Tymczasem coraz częściej dostaję informacje na temat samego eventu – nierzadko od ludzi, którzy nie mają z nim styczności, bądź mieli na tyle nikłą, że ciężko tu mówić o „byciu na bieżąco”. Chyba ostatnio wielu z was trafiło szóstki w totka, skoro potraficie dorzucać do dyskusji swoje trzy grosze tak notorycznie.

Nie mam zamiaru rozwodzić się nad problematyką. Nie mam też zamiaru wytykać czyja to wina i czy W OGÓLE czyjaś. Prawda jest taka, że event miał być zabawą. Włożono w niego dużo pracy, poświęcono wolne chwile. Z paru osób odpowiedzialnych za przebieg pozostała raptem garstka – bodajże dwóch czy trzech Mistrzów Gry (gdzie bazowo było ich, o ile się orientuję, dwa razy tyle).

Weźcie wszyscy poprawkę na to, że eventy nie pojawiają się na pstryknięcie palcami. Nikt z nas nie potyka się o pomysł, nie znajduje w szafie już napisanych postów i wykreowanych dialogów. Wszystko idzie na bieżąco – czerpiąc pełnymi garściami z naszych chęci i weny. Tyczy się to obu stron: organizatorów i uczestników.

W związku z tym zbastujcie, bo to, co się miejscami dzieje, jest zwyczajnie ubliżające. Potrafię sobie tylko wyobrazić, jaka irytacja wzięła graczy biorących udział w evencie, kiedy byli przetrzymywani w tym czy innym temacie o kilka tygodni za długo przy każdym odpisie. Ale widziałem też obsuwy ze strony uczestników – którzy później, gdy nałożono na nich kary, płakali i żalili się, jaka to Apokalipsa jest zła i niedobra.

Może czas wziąć głęboki wdech i zastanowić się, ile tak naprawdę daliście z siebie do tego eventu. I czy było to proporcjonalne do „opozycji”, którą się tak chętnie krytykuje.
Bo wiem, że nie było.
Że jest dużo gadania, mało robienia.
Że lichy procent z tego grona Marud i Wytykaczy rzeczywiście wyciskał z siebie siódme poty, aby rozwiązać zagadkę/nadać rytm wydarzeniu. A cała reszta po prostu gada co ślina na język przyniesie.

Obecnie postanowiono event zakończyć.
Sądzę, że to najlepsza z możliwych opcji. Przede wszystkim dlatego, że to przekłuje pęczniejący balon – i wreszcie będzie po wszystkim. Liczę też na to, że będziecie na tyle dorośli, by nie roztrząsać tematu w miejscach publicznych – tak na chatboxie jak i w temacie z offtopem.

Co krok zapominacie, że po drugiej stronie monitora siedzi człowiek. I że wasze śmieszki, docinki lub żalenie się może zniszczyć cudze chęci albo wyczerpać cierpliwość, sprowokować lub zniechęcić do dalszej gry. W gruncie rzeczy niepotrzebnie się tylko nakręcacie, a przez to droga, którą moglibyśmy przejść bez większych komplikacji, stała się uciążliwa, bolesna i drażniąca.

Od siebie dodam, żebyśmy wzięli się w garść. Organizatorzy Apokalipsy zdecydowali się na jak najszybsze zakończenie eventu, głównie robiąc to dla nas, uczestników. Pozwólmy więc temu dotrwać do końca, a ponieważ oni zadeklarowali, że dadzą z siebie wszystko, aby poszło jak najsprawniej, my odpłaćmy się tym samym.

Dodatkowo:
Za kilka dni, gdy opadną emocje i co poniektórzy wyplują bezsensowne zaczepki spomiędzy ust, stworzę temat, w którym będziecie mogli się wypowiedzieć w kwestii eventów OGÓŁEM. Zastanówcie się więc jak, według was, powinien wyglądać event, by nie traktowano go później jak zła najgorszego. Temat będzie się tyczył obu stron; tak graczy, jak i MG, którzy wydarzenia prowadzą. Nastawiam się więc na to, że każdy zbierze pomysły i rozwiązania, które obu stronom barykady ułatwią przyszłe rozgrywki.

Ave.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 12.09.19 23:45  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #83

Kolejny rok na Virusie minął jak z bicza trzasnął. Od połowy lipca zaczęliśmy pracę na pełnych obrotach – część zmian jest widoczna gołym okiem, reszta to tylko doszlifowanie wcześniej omówionych spraw. Staraliśmy się wyłowić wszystkie zaległe pomysły i wprowadzić je hurtowo, jednak gdyby któraś z propozycji została pominięta, to śmiało szturchać któregoś z administratorów na PW.

NOWY LAYOUT jest w gruncie rzeczy jedynie odświeżeniem starego. Nie ukrywam, że trochę mnie to przerosło i choć zaczęliśmy prace całkiem szybko, ostatecznie i tak nie wyrobiłem się na deadline (klątwa piątku 13-ego). Gdyby coś jeszcze szwankowało, odsyłam do tematu, jednak dajcie mi czas do 22 września na ewentualne poprawki. Starałem się w ten czy inny sposób usprawnić wcześniej zgrzytające funkcje. Na ile się to udało: zobaczymy na dniach.

CZAS. Niech każdy z was wejdzie w Profil, a następnie w zakładkę Preferencje. Na samym dole w „date format” należy ustawić czwarty od góry, najkrótszy. Tyczy się to wyłącznie już istniejących kont. Te powstałe po wrzuceniu layoutu powinny posiadać narzucony format automatycznie. Kwestia stylistyczna.

KOMPENDIUM. Jak przy każdej zmianie layoutu – tym razem także będziemy celować w zmianę wizualną tematów. Przede wszystkim chodzi o ich ujednolicenie. Dajcie nam jednak na to kilka dni; szczególnie jeśli chodzi o spisy, przy których zawsze schodzi mnóstwo czasu na szukanie odpowiednich artów (osoby chętne na wyszukanie dobrych grafik niech się do mnie zgłoszą na PW, wyprzytulam). Wstępnie dajemy sobie deadline do 22 września. W razie ewentualnych poślizgów będziemy informować na bieżąco.

MISJE. Dział z misjami został już wyrzucony. Ta garstka, która wciąż się wlecze tempem przeciążonego woła włażącego pod górkę, niech na spokojnie dokończy wszystko w dziale Kosza. W zamian dział poboczny zyskał nowy rozkład: uzyskiwanie umiejętności, retrospekcje oraz wątki alternatywne.

AUTOLOGOWANIE NA CHATBOXIE. Od dzisiaj konto loguje się na CB automatycznie, po wejściu na forum.

RANGI/STANOWISKA. Mieliśmy w nich niesamowity śmietnik – dlatego wszystkie zostały skasowane i stworzone na nowo. Gdyby komuś ranga się nie zgadzała, miał zły kolor bądź nie dostał jej wcale – nasze PW stoi otworem.

LOKACJE. Wdrażamy stopniowo pomysł omawiany tutaj, bardzo dawno temu. W największym skrócie: od teraz zabronione jest tworzenie własnych LOKACJI za wyjątkiem:
– miejsca zamieszkania
– indywidualnego miejsca pracy
– miejsc w działach siedzib organizacji.
Razem z Ev, Sketchem oraz Żurem podjęliśmy się zadania przegdybania obecnych tematów fabularnych i zastąpienia ich nowymi, na stałe. Proces będzie postępował stopniowo, aby nie wywołać efektu „pustki” na forum. Zostawimy też tematy, w których obecnie rozgrywają się wątki – aż do ich zakończenia.
Ogarnięcie tego raz a dobrze przede wszystkim odejmie nam, adminom, mnóstwa niepotrzebnej roboty, która zawsze się pojawiała po jakimś czasie – co kilka miesięcy wykwitały dziesiątki nieużywanych, nieprzemyślanych, nieopisanych lub/i zdublowanych tematów, które trzeba było wyławiać i archiwizować.

Prosimy też, żeby, w miarę możliwości, wybierać nowe tematy i to je zapełniać postami.

BILOKACJA. Na bazie tej dyskusji zostały wprowadzone zmiany w zasadach korzystania z bilokacji. Temat znajduje się tutaj.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 19.09.19 2:22  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #84

Dodano dwie nowe rangi: medyka polowego (S.SPEC) oraz rekrutera (Łowcy). Opisy znajdują się w poszczególnych tematach z daną grupą. Dodatkowo ranga królika doświadczalnego, od dzisiaj, jest możliwa do zdobycia wyłącznie drogą fabularną.

Ogłoszenie #85

Jeżeli macie prośby odnośnie zmian w swoich postaciach, obojętnie czy chodzi o KP, rangę, nick czy jakikolwiek inny wariant, jeśli zauważycie błąd na forum (w tekście, w kodach) bądź wpadniecie na nowy pomysł – wszystko dodawajcie w odpowiednich do tego tematach na forum. Do wyboru macie tylko trzy działy – „Główne sprawy”, „Dział użytkowników” oraz „Propozycje”. Jest więcej niż pewne, że znajdzie się miejsce, w którym możecie umieścić uwagę, prośbę i/lub pytanie.

Wiadomo, że jeśli coś wymaga natychmiastowej reakcji, to służę pomocą. Ale od paru dni dostaję wylewu jak tylko spojrzę na CB albo wbiję na telegrama. Z każdej strony miliardy haseł. Od „Grow, a mógłbyś...” po „Grow, a to trzeba...”. I rozumiem, że czat jest formą szybkiej komunikacji, ale to są najczęściej tak błahe rzeczy, że równie dobrze mogłyby poczekać te pół doby na ich hurtową realizację.

Także duża prośba do was, żebyście uszanowali mój czas. Bo wolę dawkować sobie zadania i naraz wrzucić 10 wizerunków jednokrotnie edytując temat, niż dziesięć razy poddawać go edycji, tracąc przy tym kolejne sekundy – wszystko tylko dlatego, ktoś MUSI być w spisie JUŻTERAZNATYCHMIAST.

Z góry dzięki wielkie.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach