Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie on Sob Wrz 12, 2015 10:20 pm  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenia od administracji
A tutaj będą ogłoszenia od administracji (ja wiem, zszokowało to was). W temacie mogą pisać tylko osoby do tego upoważnione.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Sob Wrz 12, 2015 10:28 pm  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
VIRUS MA JUŻ 2 LATA!
Niekiedy pojawia się wrażenie, że wystarczyło mrugnąć, a czas przesypuje się przez palce ─ tak jak teraz, gdy Virus skończył dwa lata. Jeszcze niedawno nie było tu tego wszystkiego; tylu rozbudowanych postów, planów na wątki, tematów w kompendium i — przede wszystkim — nas wszystkich. Jeszcze niejednokrotnie będziemy łamać sobie zęby na blacie biurka i strzępić nerwy, bo znów coś poszło nie po naszej myśli, ale to nadal jest nasze miejsce, nasza zabawa. Nieważne, jak często „coś nie wypaliło”, grunt, że (mam nadzieję) z forum wiążecie przede wszystkim dobre wspomnienia. Rozrabiajcie nadal, warczcie, śmiejcie się, przełamcie lody w forumowych dyskusjach, nawiązujcie ze sobą kontakt i twórzcie wspomnienia, które za parę lat będą wywoływać na waszej twarzy uśmiech. Jesteście niezastąpieni i bez waszej ingerencji forum nie miałoby racji bytu. Włożyliście w nie dużo pracy, poświęcenia, przekleństw, skarg i czasu, ale ono nadal żyje, trzyma się, rozwija — czyli odwaliliście kawał dobrej roboty.

Wszystkiego najlepszego. Po prostu.


Zmiany na forum #8
Z okazji urodzin na forum przeprowadziliśmy gruntowne porządki. Wszystko zostało jednak spisane i podyktowane poniżej. Raczej nie powinno być problemów z odnalezieniem się, ale jeśli takowe zaistnieją: walić drzwiami i oknami.

Szczególne podziękowania należą się również Blightowi, który, choć nie musiał, użyczył nam rąk do pracy. A z racji tak częstego pomagania nam dołącza do grona administracyjnego!


Zmiana grafiki oraz poprawa tematów.
Jak pewnie zauważyliście; Virus ma nową oprawę graficzną. Jeśli znajdziecie gdzieś jakieś błędy, zgłoście je w odpowiednim temacie lub napiszcie na pw do Growlithe'a. Dodatkowo zostały odświeżone tematy. Nie tylko w kompendium, gdzie uzupełniono brakujące opisy i dodano potrzebne informacje, dotychczas figurujące jako coś umownego, ale również wszystkie miejsca fabularne. Lokacje wzbogacnono o obrazek oraz opis. Jeśli temat był założony przez gościa trafił do archiwum, na nowo założony przez osobę, która była odpowiedzialna za edycję. Ku chwale stylistyce.
Jak powyżej: wszystkie tematy fabularne zostały edytowane. Te jednak, które okazały się niepotrzebne, wylądowały w archiwum. Od teraz bierzcie pod uwagę, czy nie zakładacie lokacji, która jest zbyt podobna do innej. To, że akurat toczy się tam inna sesja nie znaczy, że nie można wbić i uznać, że postacie się w innych częściach danego terenu.

Modyfikacje w kompendium.
Temat „Ingerencja Losu” został przeniesiony do działu „Regulaminy”.
Temat „Bilokacja” został przeniesiony do działu „Regulaminy”.
Dodano opis sposobu przemiany z człowieka w anioła w tym temacie.
Zaktualizowano wszystkie spisy.
W temacie dotyczącym Mistrzów Gry został dodany punkt odnośnie prowadzenia misji przez MG z tej samej grupy co uczestnicy. Zapoznajcie się z nim koniecznie! O ile prawo nie działa wstecz, tak następne misje będą już pod ścisłym nadzorem Naczelnika Misji.
W temacie z opisem ras pojawiła się wzmianka o różnicy w sile między człowiekiem, a wymordowanym oraz człowiekiem, a łowcą. Pamiętajcie, że pod uwagę brani byli ludzie, łowcy i wymordowani o przeciętnej posturze i w miarę uregulowanym trybie życia.
Przeniesiono temat z NPC do archiwum. Jeśli chcecie odzyskać swoje opisy, temat jest tutaj.
Temat ze spisem chorób. Poprawione opisy: ataiwa, odtrutka na łuskownicę, pocałunek Morfeusza, królewski napar, El, trupi jad, martwy korzeń, pożeracz, łuska wielkiej ropuchy.
Temat ze spisem chorób. Edytowane: Ginkgo biloba - skuteczniejsze działanie, Minoris Adversarius - krótszy czas trwania
Temat ze spisem chorób. Przeniesione: syndrom Obcego - średni, syndrom Drakuli - na wysoki, Pulicem Brunneis - śmiertelnie wysoki oraz łuskownica - śmiertelnie wysoki.
Temat z bestiami. Poprawione opisy: mitten, gryf; pegaz; pożeracz koszmarów; lew nemejski; wilk wschodni.
Temat z bestiami. Zmienione arty: morfik; halla srebrzysta; golem; konie apokalipsy, mitten.
Temat z bestiami. Usunięte: sharkie.
Temat z bestiami. Nowe: Piekielny Kundel.
Temat z artefaktami. Poprawione opisy: Ostrze transformacji, Pierścień Batory, Egida waleczna, Flet bogów, ochronna bransoleta, Kościane berło, Oko horusa, Amulet kontroli pogody.

Nowości.
Powstało nowe konto: Wydarzenia, związane ze spisem proponowanych wydarzeń. Wcześniej propozycje wyzwań i zgłoszenia wysyłane były na konto Admina.
Powstało subforum „Wzór karty” w dziale z Bazą Danych.
Powstał subforum „Chronologia sesji” w dziale z Bazą Danych. Więcej w tym temacie.
W ogłoszeniach pojawiła się rubryka dotycząca ogłoszeń dla grup. Korzystajcie.

Inne.
Wysprzątano bannery.
Ogarnięto dział z Bazą Danych i Rozmów. Syf straszny.
Przeniesiono subforum z wątkami pobocznymi do działu z misjami.
Od dnia dzisiejszego nie ma już możliwości przeprowadzania zmian w karcie postaci. Zastanówcie się raz, a dobrze, co chcecie tam umieścić. Jeśli wasza postać otrzyma nowy artefakt lub umiejętność wpisujcie to w dziale z ważnymi informacjami.
KOSTKI
Nie, spokojnie... chwila, wracaj. Ush. Wyłaź spod stołu. No dalej, nie bądź taki. Bez strachu, okej? Ech... No tak, powiedziałem „słowo-którego-nie-wolno-wymawiać”, ale system został wprowadzony ku chwale rozwijaniu gry. To żaden atak na Ciebie... Możesz więc odłożyć ten lancet i wyjść zza kanapy. Na Virusie pojawiły się kostki, które mają na celu wyłącznie wzbogacenie fabuły. Nic więcej. Yups, nie musisz wyjeżdżać do Rzymu. Siadaj, odetchnij i przeczytaj do końca, a przekonasz się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Jakiś czas temu pojawił się dylemat: „Czemu przeciętnemu wymordowanemu tak łatwo przejść do M3?” albo „Jakim cudem kolejny obywatel, kompletnie nieprzystosowany do warunków, bez problemu poradził sobie na Desperacji?” Za dobrze to szło, a zakładamy, że Virus nie jest forum osadzonym w sielankowym miejscu, dlatego wprowadzony został swego rodzaju mus, który wywróci nieco życie naszych postaci.

Jak zauważyliście: przy forach z nazwami lokacji (M3, Desperacja oraz Eden) pojawiło się nowe subforum: „Kostki”. Po wejściu w nie pojawia się specjalny temat, w którym opisano   dokładne wyjaśnienia co do tego, jak wygląda losowanie. Po wylosowaniu danej liczby oczek macie obowiązek dostosować się do wyboru.

Kostka posiada tylko 6 opcji ─ wszystkie z nich opisane są pobieżnie w w/w subforum. Pod uwagę wzięte zostały również umiejętności naszego bohatera oraz wyjątki (przykładowo: S.SPEC nie musi rzucać kostką, aby pisać na terenach M3; anioły odpuszczają sobie rzut wchodząc do Edenu itp.)

Od dnia dzisiejszego, tj 13 września 2015 roku, zostaje wprowadzony nakaz używania kostek w chwili, w której postać przechodzi z jednej lokacji (w dosłownym znaczeniu: kategorii) do drugiej. Oznacza to, by ─ jeśli chcemy przejść postacią przebywającą na terenach Desperacji do M3 ─ musimy napisać post w specjalnym dziale („Kostki”).

Dostosujcie się do tego i – przede wszystkim – przyzwyczajcie się, że nie wszystko zawsze musi iść po waszej myśli. Ale. Nawet jeśli raz na jakiś czas postaci nie uda się przebrnąć w jednym kawałku, zawsze można pokusić się o wyszkolenie jej, załatwienie sobie wtyk albo... liczyć na większy łut szczęścia następnym razem.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Pon Wrz 28, 2015 11:03 pm  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #9
Yuu otrzymuje funkcję kronikarki! Od teraz również do niej możecie zwracać się z prośbą o napisanie notki do Kroniki forum.

Utworzono spis aktualnych wydarzeń prowadzonych przez Mistrzów Gry, z racji wprowadzenia nowej zasady odnośnie liczby nadzorowanych misji/wydarzeń. Od dnia dzisiejszego na jednego MG przypadają maksymalnie 2 misje/wydarzenia, chyba, że MG postanowi inaczej.
Ponadto wprowadzona zostaje zasada, według której wydarzenia mają pierwszeństwo przed misjami.
Zgłoszenia na wydarzenia/misje będą wykonywane przez MG w kolejności od najstarszego, do najnowszego. Dodatkowo, jeśli zgłoszenie stoi dłużej niż 48 godzin, przeprowadzone zostanie losowanie wśród wolnych MG.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Pon Paź 12, 2015 1:27 pm  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #10
Od dnia dzisiejszego, przy kasacji kont brana będzie pod uwagę również aktywność związana z postami (najlepiej z fabułą). Zapobiegnie to kurzeniu się niektórych postaci, które powoli zaczynają obrastać centymetrowym brudem i pajęczynami, a które figurują co jakiś czas w zarejestrowanych. Jeśli nie macie czasu na wątki fabularne lub wciąż czekanie na odpis od drugiego użytkownika wystarczy, że napiszecie kontem post w dziale z Rozmowami.
Ciro zostaje nowym moderatorem! Będzie sprawował pieczę nad zgłoszeniami - to on zajmie się losowaniem MG do zakurzonych próśb o wydarzenia i misje.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Pią Paź 30, 2015 2:52 am  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #11
Pojawiło się nowe pole w profilu: plan wydarzeń. Możecie tam wkleić link do tematu, w którym chronologicznie układacie swoje fabuły.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Pon Lis 16, 2015 9:27 pm  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #12
Mamy aż dziesięciu nowych Mistrzów Gry: Lilo, Nov, Ford, Astirę, Skoczka, Lentarosa Grimę, Wartakusa, Senbonzakurę i Vellarda! Cóż tu się dzieje, szał ciał, panny mdleją, panowie ocierają ukradkiem łzy. Cuda jednak zdarzają się nie tylko w filmach Disneya.

POSZUKIWANY MODERATOR! Ponieważ się nieco wykruszyliśmy akurat przy konkretnym (a ważnym) temacie, potrzebny jest ktoś, kto zajmie się dokładnie TYM miejscem. Wystarczy co tydzień losowo (biorąc pod uwagę zamieszkanie/pobyt postaci, względnie inne kruczki, które dodadzą od siebie userzy) dobierać postacie do sesji. Zainteresowanych zapraszam na PW do mnie.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Pon Lis 16, 2015 9:35 pm  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #13
Dobra. To było prędkie. Moderatorem tematu z chętnymi na fabułę zostaje Rumcajs.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Czw Gru 03, 2015 3:58 pm  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #14
W spisach pojawiły się rozmiary bestii (w opisach fauny także je znajdziecie – ukłony w stronę Blighta), jednak w czasie dopasowywania rozmiarów do danych bestii zaszły pewne zmiany. Dobrze byłoby, gdyby posiadacze bestii zorientowali się w ich obecnych rozmiarach. Dla przykładu Tatria Mała, która wcześniej osiągała 20 centymetrów, aktualnie może mierzyć maksymalnie 10. Teraz mamy pewność, że rzeczywiście jest mała. Mamy nadzieję, że wasze wątpliwości co do wielkości waszych towarzyszy zostały rozwiane.OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Zerogif_aqsawwq
WAŻNE: w chwili, gdy Zero jest poirytowany lub odczuwa jakiekolwiek inne negatywne emocje, osoby w jego pobliżu zaczynają być skrajnie przybite, wściekłe albo wystraszone. Dzieje się tak, ponieważ nie do końca panuje nad manipulacją emocjami. Nie dotyczy osób z blokadą umysłu.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Czw Gru 10, 2015 3:51 am  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #15
Pojawiła się nowa szata graficzna. Błędy lub niedogodności związane z wyglądem można zgłaszać w tym temacie.
Neomasoneria zostaje rozwiązana. Jeśli istnieją konta, będące w tej grupie, automatycznie stają się neutralnymi.
Pojawił się temat z sojuszami, w którym wypisane zostały wszystkie warunki danej współpracy.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Pią Gru 11, 2015 9:46 pm  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #16
Zmodyfikowano system kostek - zmienił się z 6-ściennej na 100-ścienną, wyrzucono konkretne sytuacje pozostawiając jedynie rozpiskę dotyczącą poziomów. W poszczególnych tematach zostały uwzględnione również wyjątki (dla Łowców, a także postaci posiadających szczególne umiejętności lub moce). Więcej w tematach dotyczących samych kostek: M3, Desperacja, Eden. W razie dalszych pytań odsyłam tutaj.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on Czw Sty 14, 2016 10:08 am  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #17
Zostały uzupełnione warunki sojuszu pomiędzy S.SPEC oraz Kościołem Nowej Wiary. Więcej w tym temacie.

POJAWIŁA SIĘ LISTA KONT ZAGROŻONYCH KASACJĄ ORAZ NIEAKTYWNOŚCIĄ. Więcej tutaj.

Przypominam o wydarzeniach, jakie rozgrywacie. Dajcie mi chociaż znak na PW na jakim etapie jesteście.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach