Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie on 23.02.16 17:54  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #18
Zmodyfikowano zasady dotyczące wprowadzenia zmian w kacie postaci. Od dzisiaj istnieje możliwość wielokrotnego ich modyfikowania pod warunkiem, że zostanie to fabularnie uzasadnione.

Lentaros rezygnuje z funkcji Mistrza Gry.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 01.03.16 14:52  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #19
Pojawiła się nowa ranga dla aniołów – Zwierzchność. Z jej opisem możecie zapoznać się w temacie z rangami. Widnieje jako trzecia na liście rang aniołów.

Sposoby zarażania wirusem uległy drobnej zmianie. Od teraz każdy wymordowany ma możliwość zarażania innych, jednak tylko w przypadku Nosicieli szansa na to jest stuprocentowa. Jeżeli twoja krew zmiesza się z krwią zwykłego wymordowanego o zarażeniu zadecyduje rzut kostką.OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Zerogif_aqsawwq
WAŻNE: w chwili, gdy Zero jest poirytowany lub odczuwa jakiekolwiek inne negatywne emocje, osoby w jego pobliżu zaczynają być skrajnie przybite, wściekłe albo wystraszone. Dzieje się tak, ponieważ nie do końca panuje nad manipulacją emocjami. Nie dotyczy osób z blokadą umysłu.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 05.04.16 18:05  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #20
Kaukaz zostaje nowym Mistrzem Gry.

MISTRZOWIE GRY, KTÓRZY TRACĄ SWOJĄ FUNKCJĘ:
Senbonzakura. Powodem jest brak aktywności jako MG i nieczęste wchodzenie na forum.

MISTRZOWIE GRY, KTÓRYCH FUNKCJA JEST ZAGROŻONA:
Skoczek,
Taihen Shi,
Alicja,
Edge,
Marcelina.
Wiem, że część z was ma wzmiankę o urlopie - niestety jest to wzmianka, która widnieje w spisie od pół roku, jak nie lepiej. Jeżeli faktycznie wciąż jest aktualna to napiszcie mi na PW termin, w którym istnieje duże prawdopodobieństwo, że wrócicie z wiatrem w żaglach, bym orientacyjnie wiedział, kiedy jeszcze się uczepić. Rzecz jasna, by ustabilizować swoją pozycję jako MG i zachować funkcję należy zacząć nowe wydarzenie lub misje. Macie na to czas do 20 kwietnia.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 25.04.16 1:58  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #21
Doszły mnie słuchy, że kilkoro użytkowników nadal nie rozumie różnicy pomiędzy biedą Desperacji a Edenem czy M3, dlatego poniżej znajdziecie krótką rozpiskę na temat warunków, która będzie jedynie przypomnieniem. Wszystkie informacje z łatwością wyłapiecie w poszczególnych tematach, jednak z racji - jak zakładam - lenistwa, ominęliście to szerokim łukiem. A przez to traci się klimat.

WARUNKI W M3:
Warunki w M3 są rewelacyjne. Bieżąca woda, prąd, dostatek w sprawie prowiantu itp.
Nie ma ubóstwa. Żadnego. Nie ma osób bezdomnych, ani bezrobotnych. W przypadku drugiej kwestii: oczywiście, zdarza się, ale jest to okres bardzo krótki. Władza dba o zaangażowanie społeczeństwa w rozwój Miasta.
Poziom przestępczości jest bardzo niski. Nie ma opcji, aby ktoś był z mafii, ponieważ ta zostałaby rozwiązana w trybie natychmiastowym.
Większość mieszkańców M3 jest rozleniwiona. Wyjątek stanowią wojskowi.

WARUNKI NA TERENACH DESPERACJI:
Absolutnie wszystko chce was pożreć. Drapieżne rośliny, agresywne bestie, krwiożerczy wymordowani. Bierzcie to pod uwagę. Desperacja nie jest bezpieczna. Każdy mieszkaniec śpi zawsze z jednym okiem otwartym.
Widok martwych ciał, kości, ruin, sępów wyżerających z padliny ostatnie ochłapy mięsa to tutaj codzienność.
Na terenach Desperacji nie ma bieżącej wody, ani prądu. Nie ma też zlewów, lodówek, telewizorów, nie ma nawet domów (są ich ruiny), nie ma sprawnych samochodów (bo skąd paliwo?), nie ma restauracji, ani milionów barów. Jedyne względnie trzymające się przedsiębiorstwa to bar Przyszłość, Czarna Melancholia oraz burdel. Szczytem marzeń będzie posiadanie przez wymordowanego jakiejś lichej chaty zabitej dechami. Większość mieszka jednak w norach, jaskiniach lub sypia w formie zwierzęcia w jego naturalnych legowiskach.
Nie, amunicja nie rośnie na drzewach. Trzeba ją zdobyć. Znaleźć lub ukraść.
Przykra sprawa, ale Desperacja jest w 90% pustynią. Nie ma tu dużej ilości wody. Jeżeli wymordowany znajdzie takową, to przeznacza ją na ugaszenie pragnienia, nie na mycie się. Nie ma opcji, by mieszkańcy Desperacji pachnieli samą lawendą. Poważnie. Zajeżdża od was kanalizacją i zgniłymi owocami na pięć kilometrów.
Odrobinę lepszą sytuację mają członkowie organizacji. Jak to się mówi: w kupie siła. Takie postacie faktycznie mogą mieć więcej pod względem jedzenia, wody, asortymentu oraz ubrań.
Wymordowani nie chodzą w odzieży od Armaniego, nie mają całej szafy z poupychanymi w środku ubraniami z H&M. Chodzą nago lub półnago.
Najczęstsze przyczyny śmierci mieszkańców Desperacji: napotkanie drapieżnika; odwodnienie/głód; wyziębienie/udar; choroby. Dokładnie w takiej kolejności.
Panuje tu handel wymienny, nie żadna waluta. Wymordowany nie weźmie choćby złamanego jena za swoje usługi, bo kasa nie jest mu do niczego potrzebna; nie zje jej, nie ubierze i nie napije się. Jesteście dzikusami do tego stopnia, że Tarzan to przy was prezes firmy ubezpieczeniowej.
Dodatkowo: zakładamy, że postacie, które prowadzimy są tą najbardziej uczłowieczoną częścią społeczeństwa Desperacji. Cała reszta NPC to dzikusy wyciągnięte żywcem z Księgi Dżungli, wyjące w watasze razem z innymi wilkami, warczące jak wściekły lew, biegające na czworaka, wyglądające tak lub tak, a nie tak. Nie ma tu hot sikstin, nie ma ślicznych paniczów, nie ma osób o wiecznie wyprostowanej postawie (każdy się kuli, bo przecież nie będzie się wystawiać na ostrzał cudzych spojrzeń). Większość wymordowanych, która została stworzona na Virusie bez wątpienia przypomina bardziej ludzi (nawet pod kątem zachowania), ale nie popadajmy w skrajności. Przypominają ludzi, bo tak łatwiej nam się gra, jednak reszta wymordowanych zachowuje się jak stado dzikich zwierząt o tylko trochę bardziej humanoidalnych sylwetkach.

WARUNKI W EDENIE:
Ubogie, ale wystarczające. Jedzenie znajdzie się zawsze, wody starczy dla każdego.
Anioły mieszkają w drewnianych chatach, niektóre w niewielkich domkach zbudowanych z cegieł.
Nieliczna część aniołów może mieć prąd w domu (w przypadku aniołów, które posługują się elektrokinezą) albo bieżącą wodę (w przypadku tych z hydrokinezą). Nie ma jednak kanalizacji.
W Edenie nie wszystko chce was pożreć, ale zdarzają się również drapieżne zwierzęta.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 17.06.16 22:25  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #22
Dzięki Echotale Kościół Nowej Wiary staje na nogi. Pod pierwszy ostrzał poszły rangi – tym sposobem błazen zostaje skasowany ze spisu. Nowe stanowiska w Kościele to: Szara Eminencja, spowiednik oraz krzyżowiec. Dodatkowo starszyzna została rozdzielona na trzy konkretne rangi - „Generała”, „Papieża” i „Polityka”. Dokładnie opisy znajdują się w tym temacie.

Idąc za ciosem ogólny opis KNW z tematu o grupach został poprawiony. Zmianie uległy również informacje dotyczące osób zrzeszanych oraz cele organizacji.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 14.07.16 17:19  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #23
OD NACZELNIKA MISJI:
- Gavran rezygnuje z posady Mistrza Gry.
- Funkcja Rumcajsa ogranicza się do bycia losem. Aktualne misje mogą zostać przejęte przez innych MG. Uczestnicy niech skontaktują się ze mną poprzez PW. Napiszcie, czy chcecie kontynuację czy poprowadzenie ich od nowa.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 30.07.16 2:54  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #23
OD NACZELNIKA MISJI:
- Funkcję tracą: Arndros, Grima oraz Edge.
- Funkcja HIBIKI jest zagrożona. Masz czas do końca wakacji, by zacząć jakieś wydarzenie/misję. W przeciwnym wypadku stracisz posadę Mistrza Gry.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 30.08.16 0:45  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #24
POSZUKIWANY MODERATOR!
Szukam osoby, która zajmie się tym tematem. W zakres obowiązków wchodzi jedynie cotygodniowe paringowanie osób, które się zgłosiły i późniejsze dopilnowanie, by fabuły faktycznie się rozpoczęły.

Moderator siłą rzeczy otrzyma możliwość kasowania postów z tematu, żeby móc usuwać nieaktualne zgłoszenia.

Chętnych wabię na PW.  Żadnych wymagań nie ma. Prócz systematyczności.

edit: Szybko poszło.
Moderatorem zostaje SLEIPNIR.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 13.09.16 14:00  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #25


Na forum robi się głośno o tym, że Virus – forum, na którym część z nas spędziła szmat czasu – ma już trzy lata! Przeżywaliśmy swoje wzloty i upadki, lepsze i gorsze momenty, a jednak nadal dzielnie się trzymamy. Rzecz jasna, nie przetrwalibyśmy tyle, gdyby nie wy wszyscy – w końcu forum bez użytkowników nie miałoby prawa istnieć. Mając to na uwadze, postanowiliśmy urządzić losowanie-niespodziankę.
Codziennie przez tydzień o godzinie 14:00 za pomocą generatora liczb losowych będziemy losować jedną liczbę od 1 do 100, za której pomocą wyodrębnimy szczęśliwca z listy ostatnio zalogowanych. W tym przypadku będzie miało znaczenie to, jakie nicki wyświetlały się na forum w tym konkretnym momencie, ALE – i to bardzo ważne – w losowaniu uwzględniane są tylko konta, które posiadają gotową kartę postaci. Wiadomo, że niektóre z nich są jeszcze niesprawdzone, jednak użytkownicy, którzy już czekają na akceptację karty, będą brani pod uwagę, w przeciwieństwie do tych z kartami w budowie. Jeśli jednak ktoś ma ochotę wziąć udział w losowaniu, ma szansę skończyć kartę w ciągu tygodnia.

Przykład: generator wylosował liczbę 12 → aktualna lista forum i wykluczeni z niej użytkownicy → po odliczaniu z pomięciem wykluczonych wylosowany zostaje Bell.

Dodatkowe informacje:
→ Dana postać może zostać wylosowana tylko raz przez cały tydzień. W kolejnych losowaniach jest przeskakiwana na tej samej zasadzie, co użytkownicy bez kart.
→ Jeżeli wylosowana liczba jest za duża i przekracza ilość obecnych użytkowników, po prostu zapętlamy odliczanie. Po dotarciu do końca listy, przeskakujemy na początek i lecimy dalej z tym koksem.

A teraz to, na co wszyscy czekali, czyli nagrody!

Zostanie wylosowanym to nie takie byle co. Na siedmiu urodzinowych szczęśliwców czeka parę niespodzianek. A mianowicie:
★ urodzinowy avatar;
★ osobny, wyróżniający się kolor grupy przez całą dobę;
★ wyróżnienie profilu po boku forum na stronie głównej;
★ 10 biletów specjalnych oraz dostęp do sklepiku premium (o którym dowiecie się już wkrótce).OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Zerogif_aqsawwq
WAŻNE: w chwili, gdy Zero jest poirytowany lub odczuwa jakiekolwiek inne negatywne emocje, osoby w jego pobliżu zaczynają być skrajnie przybite, wściekłe albo wystraszone. Dzieje się tak, ponieważ nie do końca panuje nad manipulacją emocjami. Nie dotyczy osób z blokadą umysłu.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 15.09.16 20:53  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
OGŁOSZENIE #26OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 VmUaZSN

Znajdź ukryte bilety
{Niektórzy znają już zasady tej gry, która działa dokładnie tak samo, jak poszukiwanie wielkanocnych pisanek czy bożonarodzeniowych prezentów. Być może te osoby natknęły się również na tokeny, z których każdy miał swoją wartość. Ukrytym na forum biletom również przypisano różne sumy oraz kolory. Istnieje sześć rodzajów biletów, a oto one:

OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Pf0Gghb OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 EFKSZN2 OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 8TK9xXk
OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 CK0XlQz OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 JzKtj9b OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 VFjJIli

(!) Wartość biletu warunkuje częstość jego występowania, tj. zielone bilety występują najczęściej, a natknięcie się na złoty, to jak los wygrany na loterii.

(!) Jak można się spodziewać, wszystkie bilety rządzą się swoimi prawami:
ZIELONE BILETY ― jest ich najwięcej, a ich ilość się nie wyczerpuje. Jeden bilet z jednego może zostać zgarnięty przez kilka różnych osób, jednak jedna osoba nie może wysłać kilkakrotnie linku do tematu z tym samym biletem i musi poszukać innego.
POZOSTAŁE BILETY (CZERWONE, NIEBIESKIE, FIOLETOWE, SREBRNE ORAZ ZŁOTE) ― szukanie ich działa na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Wartość znalezionego biletu przypada pierwszej osobie, która wyśle link do odpowiedniego tematu oraz strony w nim. Zaraz po przyznaniu punktów bilet zostaje usunięty z posta, by nie wprowadzać w błąd innych użytkowników. Jednak co kilka dni lub co tydzień administracja zajmie się uzupełnieniem biletów, by dać szansę innym, a o uzupełnieniu biletów na pewno zostaniecie poinformowani.

(!) Zastosowanie i zasady szukania biletów:
- Bilety są poukrywane w tematach fabularnych. Kiedy już je znajdziecie, wysyłajcie pw na konto Nathaira. W treści koniecznie podajcie wartość biletu oraz bezpośredni link do tematu (strona, na której znajduje się bilet)
- Biletami możecie płacić w Urodzinowym sklepiku Baltazara
- Bilety będziecie również mogli zdobyć w różnych mini grach i quizach!

Powodzenia w poszukiwaniach!Am I a villan in your story?
OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 1cb49d69bb66ab7309bcf4aa83a85c7c
Well, no one expects an angel to set the world on fire.                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie on 11.10.16 1:04  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 2 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
#27

Wraz z dniem dzisiejszym ─ 11.10.2016r ─ została wprowadzona nowa zasada dotycząca rzutów kostką przy wydarzeniach i misjach prowadzonych przez Mistrzów Gry. Ogłoszenie dotyczy rozpisek będących „proponowanymi opcjami”, które MG często wypisuje na końcu posta, gdy „oddaje wodze losowi”.

Przykładowa treść takiej rozpiski:

0-20 – śmierć postaci
21-100 – przeżycie

Wraz z rzutem kostką pod wiadomością Mistrza Gry pojawia się post z wynikiem, którego autorem jest konto Admina. Jest to post automatyczny, więc niezależny od obecności którejkolwiek osoby z administracji.

Od dnia dzisiejszego nakazuje się, aby same plany dodawać w oddzielnym poście. Oznacza to schemat:

Pierwszy post MG: treść jako Mistrz Gry (storytelling).
Drugi post MG: rozpiska opcji (+ rzut kością).
Post Admina: wynik.

Rozpiska musi być podana w oddzielnym poście i nie może być edytowana, nawet w celu poprawienia literówek i/lub innych błędów. Wszystko po to, aby nie było więcej wątpliwości co do wiarygodności wyniku rzutu.

Dodam, że zmiana postu jest widoczna dla każdego ─ po korekcie pokazuje się specjalna informacja wraz z datą i godziną edycji. Mistrzowie Gry, którzy edytują post z rozpiską będą uznani za nieobiektywnych, w wyniku czego stracą funkcję MG bez możliwości ponownego jej zdobycia. Natomiast posty z treścią fabularną mogą być poddawane korekcie do upadłego.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach