Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie on 23.03.17 18:25  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #39

Ponieważ wielu wpisuje „czas nieokreślony” w rubryce z terminem w nieobecnościach od dzisiaj przyjmujemy, że nieobecność jest ważna przez maksymalnie dwa miesiące – z możliwością jej przedłużenia poprzez edycję posta.
Wszystko po to, by uniemożliwić tworzenie nieobecności trwających zbyt długo przy zbyt rzadkim (lub zerowym) wchodzeniu na forum. W razie czystek nigdy nie wiemy, które posty brać pod uwagę, a które konta dawien dawno zostały po prostu porzucone i powinny już zostać skasowane.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 23.04.17 19:45  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #40

Zamykamy możliwość zapisywania się do gangu CATS. To frakcja działająca jako NPC, nie istniejąca grupa.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 15.07.17 11:55  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #41

W spisach rang oraz stanowisk zostały zrobione porządki. Jeżeli jesteś aktywnym graczem, ale twoje konto nie pojawiło się w spisie: napisz do mnie PW (na Arcanine'a). Być może kogoś ominąłem.

Uwaga! Tym razem nie poszedłem wam na rękę i nie wpisywałem kont z grupy nieaktywnych. Macie jeszcze czas, żeby się szybko zrehabilitować i odzyskać rangę/stanowisko, ale po upływie dwóch tygodni od wysłania tego posta, ranga/stanowisko przepada.
Usunąłem też rezerwacje, ponieważ wiele z nich wisiało w powietrzu od dłuższego czasu. Można je odzyskać pisząc do mnie na PW.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 16.08.17 14:20  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #42

Poszukiwany moderator!
Dopiero zdałem sobie sprawę, jak bardzo zaniedbany jest temat z dezaktywacjami kont. Potrzebna jest więc osoba, która będzie go nadzorować; sam z siebie nie wymaga szczególnej opieki i wystarczy, że raz na jakiś czas zostanie posprzątany. Do zadań moderatora należałoby przede wszystkim nadzorowanie tego, czy ogłoszenia są aktualne (zakładając, że dezaktywacja może trwać maksymalnie trzy miesiące z możliwością jej przedłużenia), a jeżeli nie: usuwanie postów.

Zgłaszajcie się do mnie na PW!all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 13.09.17 0:01  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #43


To już CZWARTY ROK istnienia Virusa! Aż trudno uwierzyć, że już tyle czasu za nami. A jednak. Nadal tu jesteśmy i nadal świetnie się trzymamy. Zarówno jak w poprzednich latach – teraz także nie mogło zabraknąć atrakcji, którymi chcielibyśmy uczcić tę specjalną okazję! Mamy nadzieję, że nie będziecie się nudzić.
Niektórzy z was być może pamiętają zeszłoroczną akcję z użytkownikiem dnia, a ci, którzy będą brali w niej udział po raz pierwszy, nie muszą się martwić, bo zaraz dowiedzą się, „z czym to się je”.
Zasady są proste.
Codziennie przez tydzień (do 20 września) w godzinach nocnych za pomocą generatora liczb losowych będziemy losować jedną liczbę od 1 do 100, za której pomocą wyodrębnimy szczęśliwca z listy ostatnio zalogowanych. W tym przypadku będzie miało znaczenie to, jakie nicki wyświetlały się na forum w tym konkretnym momencie, ALE – i to bardzo ważne – w losowaniu uwzględniane są tylko konta, które posiadają gotową kartę postaci, są kontami fabularnymi, a nie specjalnymi i są kontami AKTYWNYMI (tj. nie posiadają czarnego koloru).

Dodatkowe informacje:
→ Dana postać może zostać wylosowana tylko raz przez cały tydzień. W kolejnych losowaniach jest przeskakiwana na tej samej zasadzie, co użytkownicy bez kart (jeżeli jakiś użytkownik ma gotową kartę i czeka na jej akceptację, będzie on uwzględniany w losowaniu).
→ Jeżeli wylosowana liczba jest za duża i przekracza ilość użytkowników, którzy byli aktywni przez ostanie 48 godzin, po prostu zapętlamy odliczanie. Po dotarciu do końca listy, przeskakujemy na początek i lecimy dalej aż do trafienia na szczęśliwca.

Co otrzymuje wylosowany?
★ osobny, wyróżniający się kolor grupy przez całą dobę;
★ wyróżnienie profilu po boku forum na stronie głównej (także przez dobę);
★ 2 dodatkowe tokeny do wzięcia udziału w loterii.OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Ryan2gif_qneespq
You see this face? This is my face of
NOT GIVING A SHIT.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 13.09.17 0:02  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #44


Poszukiwania to kolejna zabawa, której nie mogliśmy sobie darować w tym roku. Od zawsze cieszyła się ona dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że w tym roku nie będzie inaczej. Mieliśmy już prezenty, jajka wielkanocne, wszelkiej maści bilety, a tym razem przyszła kolej na czaszki! To właśnie one będą celem tegorocznych poszukiwań, a szkoda nie rozejrzeć się za tak wystrojonymi przystojniakami.
Oto rodzaje czaszek:
OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 2VOe3jI OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 CVZCIlo

OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 ReK6186OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 FC0a52L

OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 QIArmDM OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 7BecImf

☢ Wszystkie czaszki rządzą się swoimi prawami! Są mniej lub bardziej unikalne. Niektóre z nich są nieograniczone, a przy szukaniu innych trzeba mieć sporo szczęścia, by okazać się ich pierwszym znalazcą. Oto objaśnienia:
CZASZKI Z NIEBIESKĄ MUSZKĄ — są najbardziej powszechne i jest ich najwięcej. Ich ilość nie maleje. Jedna czaszka może zostać znaleziona przez wiele osób, aczkolwiek jedna osoba nie może wykorzystać wielokrotnie czaszki, którą znalazła w danym temacie. Może jednak rozejrzeć się za taką samą czaszką w innym temacie. To nie takie trudne! 1 niebieska czaszka = 1 dodatkowy token do loterii forumowej.
CZASZKI Z ZIELONĄ MUSZKĄ — jest ich nieco mniej niż niebieskich czaszek, jednak jedna zielona czaszka nadal może zostać zgarnięta przez wielu różnych użytkowników, ALE tym razem jeden użytkownik ma prawo znaleźć tylko dwie tego typu czaszki. Z momentem, w którym wyśle dwa linki do tematów z zielonymi czaszkami, kończy się jego prawo do ich dalszego poszukiwania. 1 zielona czaszka = 1 losowy składnik leczniczy z poziomu łatwego lub (rzadziej) średniego.
✗ CZASZKI Z FIOLETOWĄ, CZERWONĄ I ŻÓŁTĄ MUSZKĄ — szukanie ich działa na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Unikalna nagroda za czaszki przypada osobie, która jako pierwsza dostarczy link do tematu ze znalezioną czaszką. Zaraz po znalezieniu czaszki te zostają usuwane z postów, by nikogo nie zmylić. Jedna osoba ma prawo do znalezienia tylko jednej z tych czaszek. Jeżeli znajdzie np. czerwoną czaszkę, NIE może wysłać już linku z żółtą, fioletową, a nawet czarną czaszką, której opis znajdziecie poniżej. Trzeba dać szansę innym.
CZASZKI Z CZARNĄ MUSZKĄ — w odróżnieniu od innych czaszek są ponumerowane od 1 do 5. Tu także liczy się szybkość w ich zdobywaniu, jednak w tym przypadku istnieje tylko jedna szczęśliwa czaszka – pozostałe cztery mogą sprowadzić na postać chorobę lub zadać jej obrażenia fizyczne, do których trzeba będzie ustosunkować się fabularnie. Nie zmienia to faktu, że dla tej jednej jedynej czaszki warto się poświęcić. Stawka jest naprawdę wysoka! Jedna osoba może zgarnąć tylko jedną czarną czaszkę, o ile wcześniej nie znalazła już którejś z trzech powyższych kolorów (fiolet, żółć, zieleń) i na odwrót – wybierając czarną czaszkę, nie będzie miała już prawa do trzech pozostałych, pojedynczych kolorów.

Zasady szukania biletów:
— Czaszki są poukrywane w tematach fabularnych. Kiedy już je znajdziecie, wysyłajcie PW na konto Nathaira. Wiadomość MUSI zawierać bezpośredni link do tematu, w którym znaleźliście czaszkę. Nie ma linku, nie ma nagrody – prosta sprawa.
— Chociaż w przypadku niebieskich czaszek wartość prezentu jest stała, każdy użytkownik musi przesłać link do tematu, by potwierdzić fakt, że udało mu się go znaleźć.

POWODZENIA W SZUKANIU!OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Ryan2gif_qneespq
You see this face? This is my face of
NOT GIVING A SHIT.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 13.09.17 0:06  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #45


To już cztery lata istnienia Virusa! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was coś wyjątkowego. Otóż… tudududu…. Loterię pełną nagród! I to nie byle jakich! Na start każdy użytkownik otrzymuje pięć tokenów. 1 token = 1 losowanie, czyli daje wam to aż 5 losowań. Ponadto tokeny będzie można zdobywać przez cały tydzień odpowiadając na pytania zadawane ze specjalnego konta bądź wykonując drobne zadania na fabule!
Loteria będzie odbywała się w TYM temacie. Wystarczy napisać posta z ilością używanych tokenów, a wtedy ja za pomocą kostki wylosuję numer nagrody (nagrodę podam w poście z kostką, by aż tak nie zawalać tematu). Tak więc jak widzicie, będzie aż 100 przeróżnych nagród! W tym unikatowe… bestie! Jedyne w swoim rodzaju, które można zdobyć tylko i wyłącznie w tej loterii. Dla zachęty: Jest ich trzy.

- Śnieżny kromstak: białe i miękkie futerko, prześliczne błękitne oczy. W przeciwieństwie do zwykłego, nie jest w stanie wywoływać porostu roślin, ale zamrażać wszystko w obrębie jednego metra od swojego ciała. Teleportacja pozostaje bez zmian.
- Wilk północny: górska odmiana Wilka Wschodniego, spotykana tylko w jednym umaszczeniu. Białe futro o czarnym pysku, uszach, ogonie i łapach. W przeciwieństwie do jego kuzyna, Wilk północny potrafi bardzo wysoko skakać, aż do 3 metrów, ponadto są większe, gdyż mierzą w głębie nawet 1,4 metra.
- Elektryczna tatria: mała jak swoja kuzynka, i równie urocza. Z tą różnicą, że jest w stanie porazić prądem osobnika, którego niekoniecznie lubi.
Am I a villan in your story?
OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 1cb49d69bb66ab7309bcf4aa83a85c7c
Well, no one expects an angel to set the world on fire.                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie on 14.09.17 10:08  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI

Ogłoszenie #46

Z racji bardzo dużego zainteresowania loterią, postanowiliśmy wprowadzić małe udogodnienie, a mianowicie... od dzisiaj aż do 20.09, każdego dnia po północy wszyscy użytkownicy będą otrzymywać jeden darmowy talon na loterię! W końcu to urodziny \0/
Am I a villan in your story?
OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 1cb49d69bb66ab7309bcf4aa83a85c7c
Well, no one expects an angel to set the world on fire.                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie on 16.10.17 15:11  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #47
Sprawa pierwsza — Kościół Nowej Wiary
— Zmiany w rangach. KNW zlikwidował stanowiska krzyżowca, szarej eminencji oraz spowiedników. W przypadku ostatniej grupy postacie otrzymają rangę diakona lub kapłana po skontaktowaniu się z aktualnym prorokiem.
— Dodanie nowej rang: egzorcysty. Więcej na jego temat znajduje się tutaj.
— Zmiany w nazwach. Wcześniejsza Starszyzna przybrała miano Trójcy, a uzdrowiciele — diakonów.
— Poprawiono lub zmieniono opisy diakonów oraz inkwizytorów.

Sprawa druga — Mistrzowie Gry
Nowym MG został Foku! Powodzenia w fachu. >D

Sprawa trzecia — prośba
Dopiero wróciłem z mojej niemal bezinternetowej wycieczki, dlatego gdybym nie odpisał na jakąś wiadomość, ominął temat w organizacji forum lub nie zrobił czegokolwiek innego — odsyłam na PW. Sprawą zajmę się od ręki, bo mogłem po prostu coś przeoczyć.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 03.11.17 23:03  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #48
Potrzeba trzech moderatorów!
spis technologii | zakres obowiązków to rozpatrywanie nowych zgłoszeń w tym temacie (w razie problemów należy skontaktować się z wybranym administratorem), przerabianie artów i wklejanie gotowego opisu do tematu ze spisem. Niektóre opisy trzeba będzie poprawiać (literówki, zdania źle skonstruowane gramatycznie itp). W razie czego służę pomocą - mogę przerabiać arty (jeżeli nie masz programu) lub poprawiać błędy. c:
schematy do produkcji broni | zakres obowiązków to weryfikowanie zgłoszeń w tym temacie. Jak jednak widać - syf jest niesamowity, dlatego pierwszym krokiem będzie przebudowa spisu. Tutaj również ja i reszta administracji służymy pomocą.
chętni na fabułę | zakres obowiązków: ponieważ Sleipnira nie będzie dłuższy czas, a temat nie może leżeć i umierać, poszukiwany jest moderator, który przejmie obowiązki (przynajmniej do jego powrotu). Robota polega na losowym dobieraniu osób, które wysłały zgłoszenie - przynajmniej raz na tydzień. Należy brać pod uwagę ewentualne prośby użytkowników, głównie to, GDZIE ma się odbywać rozgrywka (M3/Desperacja/Eden). Dodatkowo trzeba usuwać posty nieaktualne, aby nie zrobił się burdel.

Zgłoszenia wysyłać do mnie na PW.
Rzecz jasna, nie trzeba brać na barki wszystkich trzech funkcji. Istnieje możliwość wybrania jednego lub dwóch tematów.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 05.11.17 12:35  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 4 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #49

Funkcje moderatora
— Moderatorką tematu z chętnymi na fabułę zostaje Yuu.
— Spisem technologii zajmuje się Hachirō. Na dnia przeprowadzi gruntowe porządki w temacie.

Rezygnacja z funkcji
— Lazarus rezygnuje z funkcji Mistrza Gry. Doprowadzi jednak obecne misje i wydarzenia do końca.all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach