Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Pisanie 02.04.20 21:46  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 10 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #108

Chcemy przypomnieć, że na wyspę Sekainoowari wstęp ma każdy użytkownik. Nie musicie czekać na MG ani też rzucać kostką, aby tam popisać! Musicie jedynie pamiętać, że MG w 90% może wam wejść do fabuły i zrobić ingerencję na poziomie minimum trudnym. Ponadto inni MG, którzy chcą poprowadzić tam wydarzenie - jak najbardziej mogą, z tym, że proszeni są aby najpierw napisać do Nathaira w celu wytycznych odnośnie budowli, fauny, flory czy też inny ważnych informacji.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.04.20 22:01  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 10 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #109

SPRAWA PIERWSZA: TYMCZASOWE ZMIANY W ORGANIZACJI.
Arcanine obecnie przebywa na wakacjach w krainie o wdzięcznej nazwie Z Dala Od Panelu Administracyjnego. Z przyczyn osobistych postanowił wziąć sobie trochę wolnego od obowiązków administracyjnych i, mimo że może się na nim pojawiać w celach towarzyskich i rozrywkowych, do odwołania nie będzie rozwiązywał spraw związanych z forum. Jeśli macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy z czymś, co wymaga wykorzystania panelu, możecie śmiało zgłaszać się na PW do Nathaira lub do mnie. Jeżeli coś w tej kwestii się zmieni, Arcanine na pewno wszystkich nas o tym poinformuje. Na razie pozwólmy mu odpocząć w spokoju.

SPRAWA DRUGA: SPIS ARTEFAKTÓW – SUPPORT.
Od jutra planujemy ruszyć z poprawkami spisu artefaktów. Pamiętam, że już wcześniej powstało ogłoszenie na ten temat, ale ponawiamy nabór na chętnych do pomocy. O co chodzi? Otóż musimy przewertować dokładnie wszystkie opisy w spisie, dokonać w nich poprawek, jeśli jest to konieczne czy nawet wzbogacić je o jakieś nowe informacje, żeby były dużo bardziej klarowne dla odbiorców. Istnieje także możliwość wykonania opisów do nowych przedmiotów, jeśli ktoś z was będzie miał pomysł na coś nowego.
Chętnych zapraszam na PW. Mile widziane będzie posiadanie discorda, ponieważ specjalnie na potrzeby organizacji, założyłem odpowiedni serwer, na którym będziemy zbierać poprawione opisy. Dzięki temu zebrana kadra będzie miała wgląd w to, co już zostało zrobione, a za co jeszcze należy się zabrać. Osoby, które się zgłoszą, otrzymają link z zaproszeniem do serwera.

SPRAWA TRZECIA: OGŁOSZENIE SPOŁECZNE. Czy powinieneś się spinać?
Ten komunikat piszę z myślą nie tylko o użytkownikach, ale także o reszcie administracji. Nie wiem, czy dotrze to do kogokolwiek, ale ostatecznie możemy uznać, że tak sobie przyszedłem popierdolić. W każdym razie sprawa wydaje mi się poważna i warta poruszenia, by przynajmniej spróbować otworzyć oczy niektórym osobom na pewne sprawy. I nie, zanim ktoś stwierdzi, że ma to związek z konkretnymi osobami – nie ma. Nie mam na myśli konkretnych nicków, bo problem został przedstawiony jako problem, a nie jako osoby, które go powodują. Po prostu, jeśli myślisz w sposób, w który zaraz opiszę, na pewno chodzi też o ciebie. A teraz rozsiądź się wygodnie, bo być może czeka cię krótka lekcja życia.
Ostatnio doszły mnie słuchy, że bywały sytuacje, w których bombardowano administrację z powodu tego, że coś nie zostało jeszcze zrobione i się opóźnia. Z tego, co zrozumiałem, takie rzeczy potrafi się traktować, jak zbrodnię godną największej kary, bo w końcu jak to tak, że na forum JESZCZE czegoś nie wprowadzono? Ile można czekać? Administracja jest do dupy, wiecznie się ślimaczą, nic się nie dzieje! Z mojej perspektywy taka roszczeniowa postawa i rzucanie się, byleby podkopać czyjeś ego albo uświadomić mu, że coś, w co mimo wszystko wkłada swoją pracę i poświęca temu czas – nawet jeśli czasem coś idzie wolniej – jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Czemu? Bo forum to nie praca. Nigdy nią nie było i nigdy nią nie będzie. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest równie prosta – nikt tu nikomu nie płaci i nikt nie wymaga tego, by mu płacono.
Forum ma już swoje lata i niektórzy są tu od samego początku i w tym czasie zdążyli ukończyć swój luźny czas szkoły i wkroczyć w dorosłość, która – chcąc nie chcąc – pożera większość czasu i energii. Czy to znaczy, że trzeba porzucić forum na rzecz życia? Nie. To miejsce dla wszystkich ma być odskocznią i przyjemnością, ale nie może nią być, gdy ludzie są wręcz zaślepieni i uzależnieni od tego, by wszystko było NA JUŻ. To ciągnie za sobą masę nieporozumień, niepotrzebnego hejtu i zrzucania winy na osoby bądź osobę, która STWORZYŁA MIEJSCE DLA LUDZI. I wiecie co jest zabawne? Że niektórzy z tych ludzi wciąż potrafią twierdzić, że zrobiliby coś szybciej i lepiej, ale wolą tracić swój cenny czas na wytykanie błędów innym niż za zabranie się do tworzenia własnego uniwersum, które – jak się zarzekają – prosperowałoby dużo lepiej. Naprawdę? Darmowe hostingi stoją przed wszystkimi otworem i są idealnym polem do wykazania się umiejętnościami twórczymi, o których się tak trąbi. Nikomu źle nie życzymy, więc możemy tylko życzyć powodzenia w tworzeniu własnej społeczności.
Jeśli jednak nie masz na tyle rozbudowanego pomysłu, a masz pomysły na ulepszenie Virusa, pamiętaj, że nikt tu nie broni zaangażować się w jego rozwój. Mam wrażenie, że niektórzy żyją w przeświadczeniu, że brak panelu ich ogranicza. Wcale nie. Forum tworzymy my wszyscy i wiele zależy też od tego, ile nawet szarak może dać od siebie. Jesteście tutaj, więc wierzę, że macie głowy pełne pomysłów, które włożyliście w swoje postacie – teraz wystarczy się zgłosić. Czy to do jakiegoś opisu czy do prowadzenia wydarzeń fabularnych, które nie będą się opóźniać, jeśli każdy dołoży od siebie jakąś cegiełkę. Pamiętajcie też, że nikt tu do niczego nikogo nie zmusza, ale następnym razem, gdy ktoś postanowi rzucić kamieniem, niech najpierw zastanowi się, czy pomyślał o tym, by dać coś od siebie.
Na koniec dodam tylko, że wszyscy jesteśmy ludźmi, a poza monitorem jest też inny świat, który nie zawali się, gdy coś na forum się opóźni. Więc czy powinieneś się tak spinać?
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach