Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Co do drugiej propozycji Glena - bardzo mi się coś takiego podoba. Tylko, czy trzeba było założyć takie tematy już teraz, czy dopiero w razie potrzeby?

A pierwsza... Też mi się podoba. Pomijając trudność w obsadzeniu tych stanowisk, jest to naprawdę ciekawy pomysł. Moglibyśmy go wprowadzić później, fabularnie (kiedy już ich będzie trochę więcej), a na razie chwyćmy się tych czterech zastępców.

I mam pomysł, żeby mieli też jakąś kryjówkę w Mieście.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Krótko, bo krótko, ale rzeczowo.

Oba pomysły Glen mi się podobają. Pierwszy z całą pewnością nadałby organizacji oryginalności - a wszyscy wiemy, że coś takiego przyciąga gapiów. Plus nie będę inny, jak rzucę, że jestem "za" w związku z propozycjami Taihen.

W drugiej kolejności należałoby wprowadzić wcześniejsze pomysły. Między innymi kwestię zleceń. Ktoś chce się tym zająć czy ja mam to zrobić?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja mogę się zająć tematem ze zleceniami.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

*chamsko zagłusza ogłoszenia Growa, ale shit happens* Czy potrzebny jest opis tych Drug-onowych przywódców?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jasne. Żeby ludzie wiedzieli o co chodzi.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Blight napisał:*chamsko zagłusza ogłoszenia Growa, ale shit happens* Czy potrzebny jest opis tych Drug-onowych przywódców?
Czyli jednak będą przywódcy? Myślałam, że przeszła propozycja pierwsza, czyli anarchia/demokracja bezpośrednia.

BTW, jak będę mieć chwilę czasu chciałabym zrobić serię Drug-onowych NPC do użytku ogólnego. Czy to będzie w porządku? Jeśli później organizacja trochę się powiększy będzie można ich po kolei powybijać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nie opłaca się (chyba) tworzyć mnóstwa nowych NPCów, każdego z własną KP, skoro w rozgrywkę można ich swobodnie wplatać.


A teraz przywódcy:
Nazwa: Członkowie Rady
Opis: To autonomiczni przywódcy Drug-onów, rządzący jedną z 7 wznaczonych stref wpływów. Posiadają zwierzchnictwo nad każdy najemnikiem, znajdującym się na ich terenie. Są pozytywnie nastawieni do reszty członków, z którymi spotykają się co miesiąc na naradach, aby zapewnić integralność Smoków. Stanowisko to obejmują najbardziej szanowani najemnicy, na drodze głosowania.
Wymagana historia postaci
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ale z drugiej strony: co stoi na przeszkodzie? Z własnego doświadczenia wiem, że wymyślanie NPC jest ciekawe i - przede wszystkim - zabawne. A może takie operowanie nieistniejącymi w gruncie rzeczy kontami w pewien szczególny sposób zwróciłoby cudzą uwagę na Smoki? Wiadomo. Bez przesady i ku chwale zasady dobrego smaku.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Growlithe napisał:Ale z drugiej strony: co stoi na przeszkodzie? Z własnego doświadczenia wiem, że wymyślanie NPC jest ciekawe i - przede wszystkim - zabawne. A może takie operowanie nieistniejącymi w gruncie rzeczy kontami w pewien szczególny sposób zwróciłoby cudzą uwagę na Smoki? Wiadomo. Bez przesady i ku chwale zasady dobrego smaku.
Blight napisał:Nie opłaca się (chyba) tworzyć mnóstwa nowych NPCów, każdego z własną KP, skoro w rozgrywkę można ich swobodnie wplatać.

Nevermind, chciałam po prostu zrobić gdzieś bazę NPC, których używam podczas pisania o Drug-onach, ale właśnie ogarnęłam, że mogę to wrzucić do swoich ważnych informacji.
a osobnych kont nie chce mi się robić bo i tak już mam za dużo śmieciowych adresów email
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Trochę poniewczasie, ale w zasadzie też jestem za tym, żeby w Drug-on pojawił się ten nowy system, choć z drugiej strony może być problem, jak z Dyktatorami w S.SPEC. Są trzy miejsca, a potem wychodzi na to, że nie ma ani jednego z nich. Smutek. Pomysł Tai też mi się podoba. I tak dalej, i tak dalej.

I niezależnie od tego, że już sobie jakoś to ułożyłaś, myślę, że i tak dobrze byłoby, gdyby pojawiło się więcej tych NPC. Choćby z tego powodu, który podał wcześniej Gilb. To może przyciągnąć uwagę. ~
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Mogę w takim razie parę zrobić, ale na zasadzie "daję ludziom hasło do postaci i róbcie z nią co chcecie", bo ja na pewno teraz nie dam rady prowadzić kilku bohaterów na raz niestety ;-;
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach