Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 02.05.15 11:52  •  Reputacja w grupach Empty Reputacja w grupach
W sumie mini-propozycja, ale jak zrobię nowy temat to pomyślicie, że jestem taki mądry bo to z pewnością coś wielkiego.

Jeśli historia postaci zakłada, że siedzi ona w którejś z grup już jakiś czas, ale gracz dopiero grę zaczyna to fabularnie trochę dziwnie by nikogo nie znał i wszystkich po kolei poznawał. Wymuszanie tu wewnątrzgrupowych relacji byłoby zbyt męczące, ale tu z pomocą może przyjść nam reputacja.

Technicznie widzę to jako dodatkowy temat w dziale każdej (albo chętnej) grupy, gdzie widnieje spis członków z adnotacją jak w grupie jest postrzegany. Czy chodzą słuchy, że trzeba go unikać, czy wręcz można śmiało podchodzić prosić o pomoc. Czy urwie łeb z kręgosłupem jak minie się go w kryjówce czy można mu spokojnie na głowę wejść w każdej chwili.

Również mogłyby znaleźć się w takowym spisie jakieś 2-3 plotki na temat każdej postaci. Sądzę, że dodałoby to fabularnych smaczków i ułatwiło grupowe rozeznanie w tym, z kim w końcu mamy pracować.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 11:55  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
Niegłupie.
Mamy już niby "galerię sław" (to taka durna nazwa...) ogólnoforumową, ale wewnątrzgrupowa też może być. Wadzić na pewno nie będzie.


Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia 02.05.15 11:56, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 11:55  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
O, podoba mi się!
Z doświadczenia wiem, że wpada ktoś do łowców fabularnie i nagle:
Ktoś: o borze, kim żeś pani jest
Yuu: Jam jest przywódca.
Nie, żebym cierpiała na brak sławy, ale zdaje mi się, że osoby z wyższymi rangami powinny być ogólnie znane, albo przynajmniej kojarzone.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 11:57  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
Jestem jak najbardziej za!
Podoba mi się to. I te plotki też niegłupie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 12:05  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
Post z telefonu, możliwe dziwne literówki!

EDIT: Wolno piszę z telefonu, są nowe posty.

Osobiście jestem wielką fanką wszelkich koktajli towarzyskich - w organizacjach i nie tylko. Co prawda wydaje mi się, że niektórzy już dawali wzmianki tego typu w ważnych informacjach o postaci (kwestie rozpoznawalności i takie tam), ale zrobienie takiego tematu wewnętrznego nikogo nie powinno zaboleć - tym bardziej, jeśli nie będzie to coś, za czego brak będzie się wieszać na rynku w samo południe.

Ogólnie rzecz biorąc wydaje mi się, że propozycja jest miła i przyjemna, no i teoretycznie powinna pobudzić integrację wewnątrz grup, jako że plotki rozchodzą się szybciej od ognia, a mogą być równie zabawne, co denerwujące, a i przy nagłym spotkaniu w siedzibie grupy postacie, które wcześniej ze sobą nie rozmawiały, mogą mieć wyrobione jakieś luźne zdanie na temat kolegi/koleżanki po fachu.

Można z tego zrobić nawet malutką bazę informacyjną - wpisać krótkie informacje o tym, ile ktoś jest w organizacji, o jego aktywności, popularnych plotkach i znanych informacjach. Ot, taka ściąga.

Summa summarum - jestem ba tak, mini propozycja, ale przyjemna. Chyba, że uznamy adnotacją w informacjach o postaci za wystarczającą... chociaż upchnięcie tego w jeden temat na pewno byłoby wygodne. W sumie wszystko zależy od chęci szefa i członków grupy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 12:05  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
Ja też jestem za. Bo czemu nie.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 12:12  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
Yup, za. *już wymyśla plotki na członków DOGS >D*
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 12:29  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
Miałam napisać już na samym początku, ale tyle rzeczy się mi pojawiło..

Oczywiście, za. Dobry pomysł. Przyda się. Zawsze to jakieś ułatwienie. Dzięki temu nie będzie trzeba pisać ciągle pw "ej, na co mogę sobie pozwolić odnośnie twojej postaci? Co o niej wiem?"
Niby każdy ma swój temat z ważnymi informacjami, ale takie podsumowanie też może się przydać i sporo ułatwić.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 12:46  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
No pomysł mi się podoba. Sam jestem w podobnej sytuacji gdyż na forum jestem od niedawna i nie wiem za bardzo jak się do niektórych z członków odnosić (gdyby fabuła tego wymagała). A pisanie do każdego, wymuszanie czy na chamca wymyślanie wewnątrzgrupowych relacji byłoby zbyt męczące, jak powiedział to Ścierworyjek. Jak dla mnie pomysł mógłby wejść śmiało w życie, zintegrowałoby to całą grupę jak i ułatwiono sprawę nowym użytkownikom, którzy mogą na początku czuć się trochę zagubieni.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 12:51  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
Jestem za! Sama nawet nad czymś podobnym myślałam. To bardzo dobry pomysł, bo zwykle nasze postacie są już dorosłe, a nikogo nie znają, jak moja Szakal, na przykład.
Można się kierować tym, co niektórzy mają w "ważnych informacjach" - w moim przypadku, na przykład, opisane są dość dokładnie relacje pomiędzy Marceliną a poszczególnymi organizacjami/grupami.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.15 20:36  •  Reputacja w grupach Empty Re: Reputacja w grupach
Jestem za. Spoko pomysł, podoba mi się, tak.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach