Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Wątpliwe. Bo jednak dużo by wtedy zależało od ingerencji Smoków (a, nie oszukujmy się, większość z nich jest na tyle leniwa, że pewnie nie wzięłaby się za te zlecenia). Zawsze można to zrobić po kolei: wpierw temat niech służy jedynie zleceniom dla Drug-on, a jak się grupa rozrusza, to to uogólnimy.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Przyszedł mi do głowy pomysł, że jeśli ktoś kradłby zlecenia Smokom, to oni mogliby chcieć go ukarać. W końcu to oni są od wykonywania zleceń, nie? I nikt nie będzie wchodził im z butami w piaskownicę : D A to już może trochę ich rozruszać : )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Falcon napisał:Przyszedł mi do głowy pomysł, że jeśli ktoś kradłby zlecenia Smokom, to oni mogliby chcieć go ukarać. W końcu to oni są od wykonywania zleceń, nie? I nikt nie będzie wchodził im z butami w piaskownicę : D A to już może trochę ich rozruszać : )
To wcale nie jest takie głupie. Nawet można to zaaranżować, a potem rozdmuchać do wielkiej legendy jak to koleś chciał ukraść Smokom zlecenie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

A ja mimo wszystko nie jest za uogólnieniem.
Bo DRUG to jednak grupa najemników, a jakoś nie zauważyłam, żeby po forum pałętali się neutralni mordercy nie należący do jakiejś konkretnej grupy. Przecież nikt mnie broni zleceniodawcy wybrać konkretną organizacją np. Psów i bezpośrednio do nich z tym napisać.
Chodzi mi jedynie o to, żeby wykorzystać cel powstania grupy jak DRUG. Jak się uogólni to może być nawet tak, że oni nawet nie zdążą napisać a już ktoś inny to wybierze.

Ale jak już chceta to uogólnić, to może niech najpierw trafi na parę dni do DRUG, jak nikt się nie zainteresuje od nich to wtedy będzie zgłaszał się do innych organizacji?

Plus pomysł z wykradaniem też jest spoko.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Falcon napisał:Przyszedł mi do głowy pomysł, że jeśli ktoś kradłby zlecenia Smokom, to oni mogliby chcieć go ukarać. W końcu to oni są od wykonywania zleceń, nie? I nikt nie będzie wchodził im z butami w piaskownicę : D A to już może trochę ich rozruszać : )
O. To brzmi super.


Nath, też racja. Już pomijając, że jednak pozostałe trzy organizacje, pomijając Kościół, trzymają się w pionie. To już jak chcecie. Ja nadal jestem za (późniejszym?) uogólnieniem.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

No to można później to uogólnić, jeśli sprzeda się w Drug-on. Pewnie i tak do tego trochę czasu zejdzie, a zobaczymy, jak to będzie funkcjonować.

I yup, w sumie pomysł Blighta brzmi całkiem nieźle. Przy okazji mieliby jakichś przeciwników.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Mamy więc sposób na rozruszanie Smoków.

Co z Kościołem?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Taihen Shi napisał:
I tu sugestia do zwiększenia atrakcyjności tej grupy: może nie tyle moc co bonus dla wiernych. Ao się nimi opiekuje, więc mogą mieć jedną umiejętność bardziej rozwiniętą czy coś, albo dodatkowy talent. Wyższe rangi zaś, jako "dotknięci przez Boga", mogliby mieć jakąś pomniejszą moc która będzie w innych wiernych wzbudzać ochy i achy.
Ja bym wprowadziła to i jak na razie zostawiła Kościół w spokoju, żeby dać mu szanse się rozwinąć. Ewentualnie można jakoś wzbogacić opis tej grupy w duchu długaśnego posta Tai na temat tego, jak ją postrzega. Ot.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Tai dawała trochę pomysłów na Kościół i praktycznie nikt nie odniósł się do jej wypowiedzi. Rzuciłem małym pomysłem co do dodatku, ale też został puszczony bez wieści. No, ale najważniejsze, by wrócić do postu Taihen. Być może wtedy łatwiej będzie coś wymyślić.

A tak poza tym: na pewno można zorganizować jakieś krótkie wydarzenie dla Kościoła. Skoro doszliśmy do wniosku, że można zrobić misję dla dwóch osób, to pewnie ktoś mógłby się zająć poprowadzeniem niewielkiego najazdu na Eden czy coś w ten deseń. Skoro już są przeciwni aniołom, mogą jakoś się z tym wychylić. To też może pociągnąć za sobą wydarzenie typowe dla aniołów, pomimo tego, że wielu z nich opuściło swój dom, dla jakiejś części to wciąż dom, a gdy ten nagle, tak dla przykładu, zaczyna płonąć, wypadałoby coś z tym zrobić.

W sumie jak skończyłem posta to akurat Nath napisała, so... no. ~
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Przepraszam za to, że jej pomysły się zawieruszyły. W końcu miałem do tego nie dopuszczać.
Propozycji dała dużo, to prawda, ale wszystkie - czy to wydarzenia, czy plany Kościoła - czekają na jedno: Tai musi zdobyć tytuł proroka, a jeszcze trochę to potrwa. Z tego co wiem, utknęła chwilowo fabularnie.

Co do mocy na stanowiskach:
Głównie dla Proroka. Mogła by to być moc leczenia małych ran, którą zyskuje poprzez zabicie poprzedniego proroka i zabranie mu artefaktu. Ludzie myśleliby wtedy, że to łaska Ao daje moc prorokowi, a to tylko pierścień (czy coś)

Co do misji:
Mogliby zaczaić się na jakiegoś samotnego anioła i go porwać. (co z tego, że zaproponowałem już takie wydarzenie fabularne, uwzględniające jeszcze Smoki)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Blight napisał:Co do misji:
Mogliby zaczaić się na jakiegoś samotnego anioła i go porwać.
Chyba czas odtajnić moją supertajną wiadomość do Tai... otóż moja supertajna wiadomość do Tai była propozycją obicia mordy Nathanielowi, jako że jest aniołem. No i - z tego co mi wiadomo - wprowadzimy ten pomysł w życie, jak tylko skończę fabulić z Nathairem. ~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach