Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie 18.09.19 0:31  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Mnie to wszystko pasuje, jestem biednym człowiekiem, nigdzie nie wyjeżdżam xD
*zakłada różowe okulary*
Będzie git.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 0:39  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
A nie było rozmowy kilka postów wcześniej, że ma to być jesienne wydanie? Plus jednak fajnie jak jednak omawia się niektóre rzeczy, a nie postanawia na boku, bo tak.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 0:45  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
I odnosiłam się do tego, ale nie dostałam żadnej więcej odpowiedzi po ponad tygodniu. Dopiero Arth się do mnie zwróciła.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 0:48  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Ja chyba nadal nawet nie wiem jaki jest plan artykułów. Bo zabawy, quizy i krzyżówki to jedno (co swoją drogą jest świetne), ale same artykuły? I skoro chcecie to wydać teraz, to na Halloween nic nie będzie?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 0:51  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Nie możemy jednego wydania od półtora roku dać. Nie rwałabym się na wiele więcej.

Było już omawiane, że po tak długiej przerwie lepiej zrobić coś krótkiego.
Dodatkowo damy na końcu info że szukamy nowych osób do redakcji i pomysłów.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 0:53  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Dobra. W takim razie wy zróbcie swój wakacyjny, ja zrobię Halloweenowy.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 0:54  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Niech będzie.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 0:56  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Will napisał:a następny wydać tak listopad/grudzień chociażby.

Można wydać oddzielnie na Halloween. Halloween z Bożym Narodzeniem. Albo uznać, że to święto szatana i tylko dziady. Chodzi o to, że materiały Yuu są letnie, niezbyt tematycznie do jesieni, trzeba by było czekać kolejny rok, żeby ich użyć, a w sumie i tak się napracowała :c

Chciałam zrobić wywiad z Growem, to nie chciał. Mogłabym spróbować złapać kogoś innego, ale nie mam trochę pomysłu na pytania czy temat, do 25 na pewno bym kogoś upolowała. Na pewno znowu będę poprawiała relacyjną szukajkę, bo ludzie pospadali. Jest artykuł od Marc.

Ogólnie mam wrażenie, że jak nie zrobimy czegoś teraz, to równie dobrze można powiedzieć, że niech Gazetka ląduje gdzie Radio.


I dopisek, bo pisałam za wolno na waszą rozmowę: i git.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 1:00  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
No to mówię, wydajcie swoje letnie teraz, ja wydam na Halloween. A potem wydawałabym gazetkę kwartałem. Marzec -> Czerwiec -> Wrzesień -> Grudzień (z dwoma mini dodatkami = wiosenny i halloweenowy).
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 1:05  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
W razie co to na Halloween służę pomocą z krzyżówkami. Zawsze lubiłam je robić :3 I tak, kwartalnik + takie dwa dodatkowe to dobry pomysł, byłby czas na pozbieranie nowych materiałów. Tylko pytanie czy z wrześniowym nie byłoby kolizji z jakimiś admińskimi pracami nad forum, bo co roku jest jakiś nowy layout, spory event i urodzinowe sprawy.
A przy okazji spróbuję poszturchać ludzi czy nie chcieliby od następnych numerów coś podziałać razem z nami. Im więcej głów tym więcej pomysłów, każda para rąk się przyda.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 1:11  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 9 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Zobaczymy jak to będzie w przyszłym roku.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach