Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie 13.08.19 23:39  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Od razu daję z pytaniami, ale bez odpowiedzi.
Krzyżówka:

Wyszła mi okropnie krzywo, graficznie nie umiem nawet w takie rzeczy :< Żarty spróbuję skleić na jutro, dzisiaj mnie nawet sucharki nie bawią.

Plebiscyt nazwy miałby zapewne wakacyjne i myślałam o tym czy po prostu nie zrobić reedycji któregoś ze starych (bo od takiego 2014 roku to trochę się ludzi przemieszało), ale tak patrzę i... nie było żadnego wakacyjnego poza tym ubiegłorocznym xD Chyba, żeby od razu połączyć to z urodzinami i zrobić reedycję któregoś plebiscytu urodzinowego :3 Tytuły mogłyby być takie same (z dopiskiem roku '19 albo edycji drugiej, whatever) lub zmienione. Chyba, że chcemy totalną świeżość, to i nad tym mogę z chęcią porozkminiać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.19 12:57  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Ej, macie gdzieś tam jakieś moje materiały, które podesłałam? Nadają się?
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.19 12:58  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Marc, dodałam je w poście gdzieś we wcześniejszych wiadomościach.

Co do plebiscytu, to zostawiam go w waszych rękach. Zeszłoroczny nad którym również pracowałam najwyraźniej był niewypałem z tego co byłam w stanie przeczytać.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.19 13:22  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Co mamy:

Artykuł Marceliny:

Chibi Kirina i Miau:

Letni plebiscyt - można przypomnieć, że był, podać wyniki.
Cyk

Krzyżówka:

Podbijarka poszukiwań relacji:

+konkursowe tajne rysunki Yuu

Jak coś ominęłam to pardąsiu, z telefonu jest tragedia w ogóle to skopiować.
Będziemy jeszcze mieć sucharki jak wrócę do domu i ten plebiscyt - całkiem nowy lub reedycję, zależy co wolicie. I Ev jak znajdzie to co tam miała gdzieś zakopane na dysku.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.19 13:34  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Tajne bazgroły też mogę tu podesłać, ale założenie było takie, aby jak najwięcej ludzi mogło spróbować wziąć udział w zabawie - więc jak chcecie >D Zabawne, że są względnie aktualne, pomimo tak odległego czasu.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.19 13:41  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Cóż, ja wam krzyżówkę zdradziłam. Zawsze mogę zrobić drugą bardziej tajną, żeby nie było, że mieliście dostęp dużo wcześniej xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.19 13:43  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Nie no, ja i tak nie będę brać w niej udziału już po wydaniu.
Ale jakoś tak, nie zdradzałam bazgrołów przez rok, to nie zrobiłam tego i teraz.

Znajdę je do wieczora i podeśle.
Ogólnie wyglądało to tak "virusowe postaci w formie lodów - zgadnij kto to" x'D
Takie miałam boskie pomysły wtedy.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.19 13:52  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Ojej, muszą być urocze *-* W ogóle jeszcze co do krzyżówki to mam zgodę na nagrody - kolejno za pierwsze, drugie i trzecie miejsce byłaby bestia, lek i składnik, wszystkie z poziomu łatwego.
I myślę nad zaczepieniem kogoś z krótkim wywiadem, mam też wybraną "ofiarę", temat i parę pytań w głowie. Jak się to przyda i nas poratuje treściowo to mogę podbić :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.19 21:21  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Proponuję po prostu wpisać tytuły z zaległego plebiscytu i ogłosić wyniki (mogę zrobić to w sobotę, bo mam wreszcie wolne) i zrobić jakiś nowy c:
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.08.19 0:49  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Osoba do wywiadu mi odpadła ;-; Ale jak wpadnę na nowy pomysł na temat to kogoś przyatakuję na pewno :3

I zrobiłam mały wywiad środowiskowy. Ogólnie ludzie chętnie zobaczyliby wyciągnięte z kontekstu fragmenty postów, jakiś ciekawy wywiad, gry i zabawy w stylu krzyżówek czy zagadek... i nowy quiz od Nathaira. Tego domagają się najbardziej xD Nawet podrzucili przykłady tematów - jakim rodzajem chusty DOGS jesteś/którą dzielnicą miasta jesteś/jak będziesz świętować urodziny Virusa.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.08.19 8:36  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 7 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
... xD Zapisane.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach