Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie 21.07.19 23:29  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Nie wiem czy publikowanie plebiscytu, o którym nikt kompletnie nie pamięta jest wartościowe. Pewnie, jak chcecie poinformować to możecie wrzucać, zawsze to więcej materiału, ale zorganizowanie nowego miałoby większy sens. Części osób, które pojawiały się w głosach już nie ma i tak, mamy na forum nówki, a w sumie dawno nie było jakichś nowych, fajnych tytułów.

Co do artykułu Marc i chibi [aww, jaki słodki Kirin] - spoko. Ja poprawię swój o poszukiwaniach relacji (bo kilka osób nam z forum wywiało) i dokończę krzyżówkę (...pewnie robiąc ją od nowa) i wrzucę tu, pewnie jutro czy pojutrze jak wrócę z pracy. Nie wiem na ile spis redaktorów i działów gazetkowych jest aktualny, bo w tym momencie nie wiem czy dorzucać swoje suche żarty czy komuś zabierałabym robotę. Cytaty z fabuł miałam właściwie w planach, ale nie umiem w stalkowanie, nie potrafię wyłapywać zabawnych tyłkowych literówek ;-; Jak jakieś masz, to coś się może z tego skleci.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.07.19 23:40  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Ja coś mam zgrane na starym dysku. Musze się do tego dokopać. Generalnie proponuje ustalić jakiś plan artykułów i dać sobie deadline.
                                         
Jinx
Mastiff     Poziom E
Jinx
Mastiff     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Servant of Evil


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.19 15:51  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Arth ma trzy artykuły, plus jeden Marceliny. Ode mnie poleciały chibiki (mogę jeszcze coś dorobić, bo doszło sporo nowych ludzi, ale Miau to wróciła idealnie w czas xD), a jak plebiscyt nie wejdzie to w jego miejsce mogę coś jeszcze dopisać. Plus to co ma Nath, jak odgrzebie na dysku. To już będzie całkiem sporo. Myślisz Ev, że trzeba coś jeszcze dorabiać?

Najpierw w sumie chciałabym Arth zobaczyć twoje rzeczy, żeby ewentualnie się rozeznać czego nam brakuje. Jakiej tematyki, albo formuły zanim zaczniemy naciągać się na terminy i kolejne teksty.

No i fajnie jakbyś wypowiedziała się (Ev) co myślisz o zeszłorocznym plebiscycie jako współtwórca.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.19 18:50  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Proszę, by każdy z was od myślnika napisał jaki ma artykuł (mniej więcej), łatwiej będzie to poukładać w całość.

Co do plebiscytu - powrzucałabym po prostu tytuły osobom, które je uzyskała i zrobiła nowy. Yuu, masz ten spis co ci wysłałam kto co jak?
                                         
Ylva
Studentka
Ylva
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ylva Isabelle Harakawa


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.19 18:55  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Nie pamiętam żadnego spisu, ale jeżeli słałaś mi go na telegramie, to powinien tam nadal być.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.19 19:27  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
W razie co mam go chyba na kartce w notatniku gdzieś na biurku xD
                                         
Ylva
Studentka
Ylva
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ylva Isabelle Harakawa


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.19 20:35  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
-
Spoiler:

Tak pomyślałam, że może jak się wyciągnie kilka ogłoszeń z poszukiwań w gazetkę to może więcej ludzi się znajdzie chętnych do relacji (nie każdy przecież tam regularnie zagląda). Musiałam to przerobić, bo zniknęło z forum parę osób i w efekcie wywalałam pół artykułu.

- Krzyżówka z nagrodą (jakąś pierdołą, może składnik z poziomu łatwego dla 2 pierwszych osób, które podeślą odpowiedź czy coś?). Tylko muszę ją dopracować.

- Suche żarty. Nie wiem czy ktoś się nimi zajmuje, ale to żarty w stylu
Jak nazywa się David Copperfield z chorobą popromienną?
David Radfield!

Co mówi wiking w warzywniaku?
ODYNIE!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.07.19 22:25  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
O wiem. Mam jeszcze rysunki konkursowe (co to za postać), ale nie pokazywałam im wtedy nikomu, żeby każdy mógł brać udział, nawet inny twórcy gazetki. Dlatego nawet teraz ich tu nie wrzucę, ale są u mnie na dysku.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.08.19 21:27  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
To co, ziomki moje drogie? Wyznaczamy sobie termin we wrześniu, żeby coś sklecić dla naszych kochanych współgraczy? :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.08.19 21:33  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
No a jak z twoimi artykułami w końcu? Bo ja już podesłałam co to jest gotowe I':

I plebiscyt? Chciałyście chyba nowy.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.08.19 23:36  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 6 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Proponuję wydać numer na urodziny. Termin nadsyłania = ostatni sierpnia. I niech każdy napiszę od myślnika o czym ma artykuł/zamierza napisać.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach