Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie 17.06.16 19:29  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Ja do końca czerwca na pewno tego nie ruszę. Ale patrząc po tym, co mam do odhaczenia, to mogę to zrobić na początku lipca (nie jest wymagające).

Macie jakieś chwytliwe hasło na nazwę wydania?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.06.16 18:30  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Ja mam ogarnięty artykulik. |: Te nagłówki. Tylko muszę wysłać... Na przykład:
3. SKANDAL W M3: "KAUKAZ NAWOZIŁ MNĄ KAKTUSY"
Czy
4. GEJ GROZY: CZY NATHAIR TO ZNANY PORYWACZ CHŁOPCÓW?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.06.16 18:23  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Dobra, słuchajcie~ Cosplaye pojawią się zapewne w następnym wydaniu (już mi się chętna grupka zbiera!) za to w tym myślałam nad alternatywnym rozwiazaniem i postanowiłam nagrać filmik. XD
Nad tematyką jeszcze myślę. Najprawdopodobniej będzie to coś w stylu "Jak przeżyć wakacje". Co wy na to? ;>
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.06.16 18:38  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Podoba mi się pomysł z filmikiem. A jeśli chodzi o cosplaye, to może nawet ja się przyłączę. ^.^
A teraz muszę się zebrać jeszcze do mojego artykułu. -.-

Swoją drogą, kiedy jest orientacyjny termin gromadzenia materiałów na następny numer?
Nie chcę przegapić, a nie mogę znaleźć. =.=
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.06.16 20:40  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Marc, brzmi fantastycznie!

Nat, nie było konkretnej daty. Planowana miała być mniej więcej w lipcu, ale nie konkretyzowaliśmy. Jak widać na samej górze tej strony.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.06.16 20:47  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Ok, dzięki za informację. Przez to moje ciągłe znikanie ostatnio nie jestem pewna, co mogłam przegapić.
"Wolne" mi nie służy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.06.16 23:57  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Marc, ja Cię tu muszę przed wszystkimi ładnie pochwalić za te cosplay'e, bo chyba ty na nie wpadłaś. *tak bardzo nie w temacie, że aż wstyd* Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak to wyjdzie~

Ogółem to możemy się umówić, że do końca lipca wszystkie artykuły powinny być nadesłane. A kto wyśle je wcześniej, niż tydzień przed końcem tego miesiąca, dostanie niespodziankę ode mnie. |: A co tam. Trzeba się znowu wbić w rytm. Dobre wyzwanie nie jest złe.

Co do tytuły, to ostatnio w internetach jest popularne (albo i nie, ale mi się nawet podoba) tekst typu "Lekarze go nienawidzą!" Możemy dać coś w stylu S.SPEC go nienawidzi!.... kliknij, aby przeczytać dalej! Wiecie.. taka atenszyn reklama, która zmusza do kliknięcia czy coś. |:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.06.16 0:37  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Do końca lipca?
Aprobuję!
Do tego czasu zdążę wcielić mój niecny plan wżycie.

S.SPEC go nienawidzi!
Może być. Najgorsze, że to nawet nie jest chwytliwe samo w sobie, ale i tak by się kliknęło z czystej ciekawości.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.07.16 14:05  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Jestem za! Miesiac to wystarczająco dużo czasu~
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.08.16 0:52  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
*puszcza świerszcze w tle*
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.09.16 11:35  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 4 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
No właśnie, co z tym wydaniem? Bo mam już pierwszy cosplay~ :v
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach