Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie 06.09.19 0:22  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Sucharki:


Ogólnie niby sierpień się już skończył, ale kilka tych nieśmiesznych tekstów miałam na kompie, do którego nie miałam dostępu ;-;
Jak plebiscyt? Będzie? I kto się zwykle zajmował sklejaniem gazetki, ogarnianiem do niej kodu i grafiki? Fajnie by było mieć to przygotowane za jakiś tydzień :c
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.09.19 0:25  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
O Boże to pierwsze xDD

No ja oddałam plebiscyt w wasze ręce. Jak mówiłam, poprzedni z moim udziałem był niewypałem z tego co słyszałam, wiec nie mam chęci klecić kolejnego...

Tu są jeszcze obiecane postaciowe lodziki:
[!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 1TNwieZ
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.19 12:28  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
I jak się sprawy mają? Rozumiem, że nie ruszacie jednak tego plebiscytu?
Jeśli nie, to chyba powinnyśmy ruszyć z materiałami, które mamy.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.19 15:34  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Aktualnie są zawirowania związane z pewnymi... rzeczami. Moja propozycja jest taka, żeby zrobić jesienne wydanie. Zrobi się wtedy też plebiscyt związany typowo z jesienią. Po weekendzie podrzucę parę propozycji. Swoją droga co wy na to, aby zrobić konferencję gdzieś z redaktorami do szybszego kontaktu?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.19 16:00  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
To co, na październik? Teraz w sumie rzeczywiście będzie urodzinowy szał, wiem tyle, że nad czymś pracujecie i bardzo was to pochłania p: A ja znowu przerobię to z poszukiwaniem relacji, bo trochę ludzi znowu spadło "z rowerka" i zniknęło z forum.
Jestem za konfą, będzie łatwiej się dogadać. Jestem dostępna i na discordzie i na GG (tu rzadziej wpadam), ewentualnie mam telegram, ale nie wiem jak z tego korzystać, lel. Nie wiem gdzie wam wygodniej
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.19 16:57  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Aye, dlatego mnie osobiście na rękę październik, a i zapewne Growowi też (odpowiedzialny za składanie gazetki w całość i ładne oprawy). Ja generalnie jestem dostępna i na telegramie, i na discordzie. Z GG już praktycznie nie korzystam.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.19 17:45  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Jak już pisałam nie raz i nie dwa razy - mogę się zająć składek gazetki U: Może nie robię takich boskich kodów jak Groro, ale jeżeli to ma go odciążyć, to chyba nie powinno być problemu. Wydania i tak są skromniejsze niż kiedyś.

No i jak chcecie, tyle że wtedy moje rzeczy w ogóle nie będę pasować, a ja prawdopodobnie nie jestem w stanie zrobić w tym momencie nic nowego.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.09.19 23:15  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Spytałam Groro o kodzisławy, jak mu podrzucimy grafikę to zrobi kody. W sumie ludzie trochę mruczą, fajnie by było to na koniec września stworzyć, bo mamy i tak poślizg :< Jak się nie zepniemy to będziemy odkładać na potem jak moja grupa na studiach wszystkie egzaminy. Najwyżej wydamy coś krótszego, warto dać po prostu znać, że to wszystko jeszcze żyje, a następny wydać tak listopad/grudzień chociażby.
Ev, damy radę z terminem do końca września? Najwyżej to co tam masz by się dorzuciło do następnego. A jeszcze będzie odrobinę wakacyjnie (takie pożegnanie lata), więc materiały Yuu się nadadzą.

A co do discorda - mój to Nakiri#6208 Tam mi póki co się najłatwiej siedzi na konfie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.09.19 23:22  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
Jak już zostało ustalone:

Zajmę się zbieraniem grafik dla Growa. Będę je wrzucać przerobione i przycięte tu w jeden post.

Proponuje termin zamknięcia WSZYSTKICH materiałów - 25 września.
Tak aby 30 wydać gazetkę.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 0:11  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
A ja bym dała na koniec października. Aby połączyć z Halloween. Moglibyśmy zrobić plebiscyt, jest sporo nowych osób bez tytułów.
Jeżeli chodzi o koniec września - nie wiem czy dam radę. 25.09 lecę do Polski na wesele i nie będzie mnie prawie tydzień.
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.09.19 0:19  •  [!!!] DYSKUSJA - zmiany. - Page 8 Empty Re: [!!!] DYSKUSJA - zmiany.
To miało być wydanie letnie. Już je od poprzedniego roku przeciągamy.
Uznałyśmy z Arth, że jak ty nie dasz rady, to wydamy gazetkę we dwie.

Dlatego wchodzimy w plan B.
*Zakłada ciemne okulary*

Arth, tobie te terminy pasują?
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach