Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Muzyka


Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pisanie 01.11.17 23:26  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.11.17 23:01  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
Jasne, wykonawcy też.
Pomodorosa super, przy okazji przypomniało mi się o tym. Rapsy mnie chyba jednak najbardziej przekonują.

Edit: Dobra, okazuje się, że Pomodorosę nawet followuję na tumblru i o tym nie wiedziałem. XDDD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.06.19 15:04  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
"God Mode" by Sons of Amon -> Czemu akurat ten utwór polecam? IMO jest świetny do pisania walki w postach, nie ważne czy luźny sparing czy walka na śmierć i życie. Ten utwór napełnia mnie weną w takich ilościach że aż miło ^^
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.06.19 18:38  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
Hollywood Undead - Riot
Kojarzy mi się z Desperacją i Łowcami. Fuck peace and quiet! Napierdzielać się ile wlezie, walczyć o przetrwanie, a przy okazji ogarnijmy coś do ćpania i chlania, bo na trzeźwo to w tym syfie się nie da. I wywołajmy zamieszki w M-3 pokazując środkowe palce glinom - Specom.
¯\_(ツ)_/¯
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.06.19 19:37  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
Bille Elish, COPYCAT. z tym że w w tej wersji. Obie są spoko, ale ta male version zdecydowanie bardziej do mnie przemówiła. Poza tym, że sam tekst jest świetny, mało wulgarny, ale jednak mocny i miło się go słucha, za co go sobie cenię.
                                         
Nier
Opętany
Nier
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.06.19 23:29  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
Bleeding Out; ostatnio bardzo często piszę, słuchając właśnie tej piosenki. Pomaga mi się skupić i wprowadza w odpowiedni nastrój. I jest jedną z moich ulubionych. Może akurat Wam też się przysłuży.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.06.19 23:44  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
Happier
Okrutnie smutny i tragiczny teledysk, ale piosenka mega mi się podoba i łatwo wprowadza mnie w nastrój idealny do pisania "uczuciowych" postów. Mam ją zapętloną z dwoma innymi piosenkami i mam nadzieję, że komuś też przypadnie do gustu (chociaż teledysk to zło, serio).
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.06.19 0:25  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie





Polecam tą piosenkę, ponieważ większość z nas doznała tego uczucia gdy czujemy do kogoś miłość pomimo nienawiści odczuwanej do jej charakteru. Taką osobą mogą być rodzice, rodzeństwo lub ex-poartner/partnerka. Mi się tak już parę razy zdarzyła, a ta piosenka zawsze podnosiła mnie na duchu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.06.19 0:50  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
Dir en Grey - The Final

Ach kochane DeGu. To był jeden z pierwszych japońskich zespołów, które nie było związane z a&m, który poznałam i pokochałam. I o ile teraźniejszy DeGu jak dla mnie nie jest już tym samym, tak do starszych albumów mam cholerny sentyment, zwłaszcza do piosenki The Final (chociaż wahałam się jeszcze pomiędzy Kodou). Wielokrotnie wracam do nich, wielokrotnie nucę pod nosem, mają specjalne miejsce w moim sercu, a gdy byli po raz pierwszy w Polsce i zagrali The Final.... uwierzcie, miałam łzy w oczy. Tego się nie zapomina.

btw. nadal kocham Kyou ;-;/
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.06.19 1:03  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
Suna no wakusei, kompozycja Hachiego (nie moja, Kenshiego Yonezu!), bardzo ładny cover, w dodatku duet Soramafu to czyste dobro. Ogółem motyw piaskowej planety (tytuł piosenki) i samo video mi się kojarzą z Desperacją. Dla mnie dobre do pisania wątków na naszej cudownej kuwecie, także no, polecam. (': Niekoniecznie ma mroczny klimat, ale halo, praktycznie każdy podróżuje przez Despę, motyw zwierzęcych czaszek jako masek budzi u mnie skojarzenie z wymordowanymi, ale też Łowcami. I przewija się tam świętej pamięci Hibiki pod drzewkiem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.06.19 2:41  •  O muzyce ogólnie - Page 3 Empty Re: O muzyce ogólnie
Young Heretics — I know I'm a Wolf. Czyli jedna z niewielu mulących piosenek, które w ogóle przypadły mi do gustu. Sama melodia i tekst już z marszu przypominają psychiczną ruinę standardowego wymordowanego, nacisk na samotność i tę chwilową wiarę, że nie zeżre słabszej od siebie jednostki, bo przecież ma już kontrolę nad tym, co robi.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Muzyka

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach