Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Nie my zaczęliśmy z uczepianiem się innych grup. I nie chcemy być grupą najemniczą, bo wtedy wszyscy radośnie hasalibyśmy w brązie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Wydaję mi się, że właśnie wy.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Odsuńmy może na bok kwestie tego, kto co zaczął i kto co komu wytyka. Najlepiej obejdźmy się bez wytykania. Kto się jeszcze chce wypowiedzieć – niech się wypowiada, ale na temat sensu lub bezsensu organizacji.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Dobra, miśki. Skończmy to obrzucanie się błotem. Do niczego nie doprowadziło.

Krótka piłka: czy motyw z handlarzami jest ostatecznym wariantem ze strony samych pomysłodawców? Jeżeli tak, proponuję to zebrać do kupy, po myślnikach, krótko dać w nowym poście i rozpocząć ankietę. Już bez dyskusji i udowadniania sobie racji. Dosadne jestem za/przeciw organizacji, nałożyć termin kończący głosowanie, zliczyć ilu jest na tak, a ilu na nie i lecimy.

edit: Veri mnie uprzedziła.
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Przepraszam, że się tak wtrącę, ale to głosowanie ma... co na celu? W sensie, nie lepiej zrobić głosowanie po okresie próbnym, czy zrobić oficjalnie grupę, czy nie? Bo tak teraz to możemy sobie gdybać, a trzeba zobaczyć jak to działa.
Tak mi się przynajmniej wydaje, że byłoby rozsądnie. No chyba, że to głosowanie za tym, czy w ogóle mamy próbować.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

A uważasz, że jest sens robienia okresu próbnego, jeżeli byłoby więcej osób przeciwko organizacji niż za nią?

Jedziemy demokratycznie.
Więc patrzmy też drugą stroną: są osoby, które uważają grupę za bezsensowną lub niepotrzebną. Według statystyk, które mi podano, jest was (chętnych grać w tej grupie) siedmioro-dziewięcioro. To wystarczająco, by przeważyć nad głosami przeciw, jeżeli faktycznie sięga to takiej liczby.

Zanim Arth stworzyła ten temat, powiedziałem jej jasno: jestem przeciwko tworzeniu nowych organizacji, ALE jeżeli to przegłosuje, to bez problemu uzyska i kolor, i lokację, i wpisy w kompendium, i całą resztę. Jako ktoś, kto jest niechętny na dawanie zezwoleń nowym grupom chcę po prostu zobaczyć rzeczywiste liczby. Za pomysłem mogą być też osoby, które nie zrobią konta i nie mają nic wspólnego z konferencją Bractwa, na której wszystko omawialiście; co pójdzie na waszą korzyść. Tak na dobrą sprawę, ankieta nie powinna zaburzyć niczego, bo na chwilę obecną przeciw pomysłowi jest... ilu? 3-4 userów? Nie ma się więc czego obawiać. Ja nie głosuję.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja się nie obawiam, ino zastanawiam. Ot, pytanie, ale skoro tak stawiasz sprawę, to okej. Niechże będzie jak w starożytnej Grecji.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

To nie tak, że mój głos się wielce liczy, ale... jak będzie wyglądać ankieta? Dana osoba pisze w poście za czym jest, da? Nie chodzi tu o to, że posądzam, iż ktoś mógłby głosować w takiej klikanej używając multi, ale to zawsze jest opcja. Mimo wszystko tutaj są raczej wszyscy fair i jak coś nie pasuje lub jak coś zmieniają to chociaż poinformują dlaczego i po co kiedy to zrobią, więc raczej nie będzie oszustw. Chociaż... kto wie jeśli będzie takie klik klik.
__
Da. Nie będzie ankiety w formie czysto technicznej, bo nie jestem nawet pewien, czy działa (nie ogarniałem jej przy zmianie layoutu, zresztą, nigdy tego nie używaliśmy). Ograniczamy się do starej, sprawdzonej metody z wysyłaniem posta ze swoim zdaniem. — Arcanine
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Uwierz mi, że Grow wie co robi. Zwłaszcza, że napisał
Dosadne jestem za/przeciw organizacji
co na pewno dotyczyło napisania w poście "za" albo "przeciw" bez zbędnego rozpisywania się. Ponadto do tej pory większość głosowania tak wyglądało, więc nie ma możliwości głosowania multi i "klik klik".
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Musi być ostatecznym, Grow. Sam stwierdziłeś, że spoko i że wreszcie się różnimy. Zobaczymy jak to się rozwinie w praktyce, bo przecież nie musimy sztywno trzymać się tego od początku do końca. Ważne, że nie zmieniamy drastycznie założeń. "Ankieta" jest dobrym rozwiązaniem, które się już wielokrotnie sprawdziło, dlatego:

Pod spodem bez elementów dyskusji proszę o krótki post "za" lub "przeciw" powstaniu nowej organizacji.

Bardzo skrócony opis
Nazwa: Bractwo Świtu
Lokalizacja siedziby: Eden, Skalne Miasto (pasmo górskie z wygasłym wulkanem na granicy z Desperacją)
Zajęcie:
- Handel
- Stworzenie bezpiecznego miejsca do zamieszkania w społeczności
- Grupa religijna o łagodnych poglądach
Cel:
- Nawiązanie współpracy z ludnością (w tym grupami) Desperacji
- Przekształcenie Ziemi w miejsce zdatne do życia
- Dążenie do wyewoluowania ludzi (ponieważ Wirus jest darem, a nie przekleństwem i należy dostosować się do wrogich warunków, żeby w nich przetrwać)

Jeśli opis jest za mocno skrócony, to dajcie mi znać przez PW - rozszerzę albo odpowiem "prywatnie". Głosujcie tylko jednym kontem, standardowo jak zawsze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja jestem za.
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach