Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Film


Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pisanie 23.09.18 23:21  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
Czy ktoś oglądał Sharp Objects? Serial chodzi za mną już od jakiegoś czasu, oceny na filmwebie ma świetne, ale jakoś nie mogę się przemóc żeby zacząć go oglądać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 10:51  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
Oglądał ktoś? Podobno całkiem niezłe. Dużo wszystkiego... każdy odcinek to inna historia, momentami nieco schematyczne, ale jest też trochę plot twistów (w niektórych opowiastkach). W recenzjach mówili, że jest dużo seksu, śmierci, przemocy, scen gore i robotów — także wszystkiego po trochu. Planuję obejrzeć, pewnie podzielę się wrażeniami.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 11:02  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
Obejrzałam całość!
Ogólnie cała seria spodobała mi się, zarówno graficznie jak i w treści. Mam 6 odcinków, którym chętnie dałabym osobną serię xD
Ale tak jak niektórzy mówią, tego "love" jest tam niewiele. Słowo "seks" lub "przemoc" pasowałoby nieco lepiej. Niemniej ogląda się naprawdę szybko, odcinki trwają od 5 do 17 minut, więc czas szybko leci. Wiadomo, w zależności od gustu pewne odcinki podobają się bardziej, pewne mniej, ale osobiście polecam. Chociażby dla kilku historii.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 11:06  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
O, super. To teraz na pewno obejrzę. @@
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 11:27  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
O, to ma tak krótkie odcinki? To może i ja sobie machnę.
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 11:31  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
Pierwszy ma chyba 15 minut, ale nie wiedziałem, że są też krótsze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 11:42  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
15 minut wciąż brzmi lepiej niż 40-60. xD

Chociaż od przedwczoraj obejrzałem chyba z 20 epizodów CSI, więc porządniejszej serii bym nie dał rady?
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 11:43  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
Ooo, widziałem zwiastun na Netlixie i też mnie zainteresował. '^'
                                         
Rhett
Kundel     Opętany
Rhett
Kundel     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 20:33  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
Mi najbardziej z serii Love, Death + Robots najbardziej spodobały się: Sonnie ma przewagę, Trzy roboty, Za szczeliną orła, Udanych łowów, Zmiennokształtni, Pomocna Dłoń, Szczęśliwa Trzynastka i Tajna Wojna.
Gdy zapanował jogurt też mnie rozbroił. Ogólnie dla mnie wszystko miało tam swój urok i chyba jedyne, co kompletnie nie trafiło w moje gusta to Historie Alternatywne, ewentualnie też Świadek (chociaż graficznie był ciekawy) i Epoka Lodowcowa, którą obejrzałam, ale jakoś tak tylko po to, by ją zaliczyć. To jednak niewątpliwie kwestia gustu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 20:48  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
Obejrzałem dwa pierwsze. To z Sonnie było zajebiste. Trzy roboty to samo (bo koty).
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.03.19 20:55  •  O serialach ogólnie.  - Page 6 Empty Re: O serialach ogólnie.
Yup, to z Sonnie jest mega. Teraz jak widzę gdzieś jej arty, czy wycinki z odcinka, to mam radochę. Z tego chętnie zobaczyłabym całą serię, szczerze mówiąc *parsk*
Trzy roboty są przeurocze. Treściowo zresztą też są ciekawe.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Film

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach