Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie 14.10.14 9:19  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Toż to mówię, że taki dodatek utrzymany w tych klimatach. Myślę, że fajnie będzie wsadzić w niego sporo strachu, opowiadania/historyjki z dreszczykiem emocji, ja pewnie walnę parę Halloweenowych wróżb a Gav mogłaby dać przepis na placka dyniowego. Przykładowo. Niezbyt dużo, ale jednak coś.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.14 20:56  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Cóż.. no to w takim razie w porządku~ Robimy numer. Blight, Twój pomysł bardzo mi się podoba. Evie, to samo. Gazetka pojawi się oczywiście 31 października, jednak artykuły wysyłajcie na konto Gazetki do 28 października. Gilbu, ten termin będzie dla Ciebie w porządku?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.14 21:37  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Oczywiście, kapitanie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.14 23:58  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
*nieogarnięty ziemniak nie ogarnia* To mam coś zrobić do tego numeru, czy nie? A jak tak, to co bym mogła? D:
Botojestjakieśdziwneinieogarniamczemutomabyćnumeralenienumeriwogóleco.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.10.14 18:39  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
*głupie pytanie, bo nie jest pewny* Gdzie wysyłać materiały?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.10.14 19:03  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Nath, traktuj to jak zwykły numer, tylko po prostu znacznie mniejszy. Czyli nie stawiamy na ilość, tylko ile będzie, tyle po prostu pokażemy~ Możesz zrobić cokolwiek tylko zechcesz, o ile będzie to w klimacie halloweenowym. Jakiś upiorny wywiad? Albo cokolwiek innego. c:
Blight, na PW konta Gazetki.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.10.14 20:18  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Meh, nie chce mi się robić wywiadu... może coś narysuję .3.
Ale dobra, to w takim razie postaram się coś ogarnąć ~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.10.14 23:12  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Twoje komiksy, w których ludzie podają Ci hasła, które pierwsze przyjdą im na myśl i postacie są genialne~ Możesz tym razem prosić ich o tematy związane właśnie z Halloween.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.10.14 18:38  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Psst...! Przypominam, że zostało sześć dni do upłynięcia terminu!
                                         
Gazetka
Gazetka
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.10.14 19:05  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Ja zagadki już wysłałem.
Pytanie: Mam wysłać też zagadkę o moście i tamtych czterech?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.10.14 19:29  •  Antidotum - wydanie...  - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Wysyłaj, Bli. ~ Wtedy my już nie będziemy zgadywać.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach