Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 02.07.14 12:01  •  Antidotum - wydanie...  Empty Antidotum - wydanie...
    ... no właśnie. Wakacyjne już mamy - pojawiło się pod koniec czerwca i ma się naprawdę rewelacyjnie. Co z następnym wydaniem? Robimy dopiero na wrzesień (wydanie urodzinowe, które tak czy siak będzie konieczne) czy ze względu na wakacje i podwojoną ilość czasu oraz relaksu, robimy coś jeszcze w porze letniej? Jeśli tak -  proponuję to zrobić pod koniec lipca, aby sierpień był wolny na stworzenie materiałów potrzebnych do wrześniowego numeru. Jeśli nie - redaktorzy mają dwa miesiące laby. Teraz tylko kwestia tego, czy wam się w ogóle chce, bo ja osobiście nie mam zbyt wiele do roboty - ot, sklejam numer i cieszę pycha, że jestem Boże, taki techniczny.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 13:30  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
Numer planowałam dopiero na wrzesień ze względu na to, że w wakacje lud zazwyczaj wyjeżdża. Sama miałam mieć całe zawalone lato, choć plany mi się pozmieniały, także.. no, zależy od innych redaktorów. Ja jakby co nie naciskam, ne.
Macie czas i chęci?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 13:34  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
Ailen napisał: Ja jakby co nie naciskam, ne.

                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 13:54  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
Niektórzy mogą mieć problem, ale ja mogę postarać się zrobić to, co planowałem jakoś wcześniej. Najwyżej się przeniesie na ten wrześniowy numer. ~
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 15:20  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
Ja w sumie niby nie mam żadnych planów, ale nigdy nie wiadomo i nagle może się okazać, że mnie porywają na Syberię, więc nie wiem. Ewentualnie mogę coś zrobić, najwyżej będzie na wrzesień właśnie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.07.14 16:06  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
*jęk rozpaczy* Na mnie nie liczcie, nie ma mnie < /3 *wow, tak bardzo odmówiła swojego udziału w czymś, wow*

A tak serio to jestem za zrobieniem czegoś na wrzesień, bo wrzesień to taki fajny miesiąc. Taki dziewiąty w roku, tak okrągło... ehehe~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.07.14 23:43  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
No to po prostu zróbmy we wrześniu. I tak zauważyłem, że faktycznie zbyt wielu wyjeżdża.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.08.14 12:36  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
Mi to na prawdę obojętne ^_^ wyrobię się spokojnie z obydwoma działami w przeciągu max 2 dni tak jak to było w wydaniu wakacyjnym.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.08.14 18:05  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
Pisanie tego postu to cholerna udręka, bo zajęło mi jakieś 30 minut, ale świat jest dla wytrwałych, c'nie? ._.
Termin wydania nowego numeru to 26 września. Czasu jest przerażająco dużo, więc myślę, że każdy bez wymówek coś tam do niego zrobi. Wszystkie artykuły mają być wysłane do 24 września i nie później, żeby Gilb miał czas na sklejeniw wyglądu. Tematem gazetki jest powrót do szkoły oraz pierwsze urodziny virusa. Postarajcie się zrobić wszytko w miarę tematycznie, ale wiadomo, że nie jest to mus.
Tyle ode mnie.
Amen.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.14 3:20  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
Zanotowano. Myślę co mam zrobić tym razem, bo naprawdę nie mam pojęcia. Swoją drogą przyszły na konto gazetki jakieś zgłoszenia, które powinny trafić do mnie (konkurs/zabawa)? Bo moja skrzynka wieje pustkami i przykrość.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.08.14 14:16  •  Antidotum - wydanie...  Empty Re: Antidotum - wydanie...
Z tego co pamiętam nikt nie wysłał żadnego zgłoszenia na konkurs. Nie wiem czy coś się zmieniło przez te kilka dni, ne. A jeśli chodzi o pomysł na artykuł dla Ciebie... um.. um.. może kolejna krzyżówka? Jakaś większa, o.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach