Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 25.08.15 17:51  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Antidotum - wydanie urodzinowe
Tak tylko wspomnę, że zostały dwa tygodnie do wydania urodzinowego antidotum, a tu wyjątkowo cicho. |: Jakieś terminy? Coś? Cokolwiek? Kto co zrobi?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.08.15 18:02  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
*właśnie została uświadomiona, że zbliża się termin wydania*
Dobra... w weekend biorę się do pracy. *salutuje* Znajdę jakieś zagadki i odszukam odpowiedzi na stare.

Notabene, mogę przyznawać jakieś mini nagrody osobom, które jako pierwsze dostarczą mi wszystkie prawidłowe odpowiedzi? Na przykład: kota/maskotkę/łatwy składnik/inną drobnostkę?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.15 0:15  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
Ohohoho, ja swym zwyczajem zrobię ciasto. |:
Chociaż, szczerze mówiąc, chętnie zrobiłabym coś jeszcze, ale nie wiem co.
Tak bardzo.
Ale jeżeli coś wymyślę, to napiszę, czy mogę.
Yhyhyhyy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.15 1:30  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
No wypadałoby zrobić kolejne wydanie Droga Shi, czyli wrzucić informację żeby ludzie pisali listy. Jak nic nie przyjdzie to sama zacznę wymyślać.
A co z plebiscytem?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.15 1:35  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
Plebiscyt będzie. To na pewno.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.15 11:14  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
Okay... *przebudza się*
Terminy podam jeszcze dzisiaj w odpowiednim temacie. c:
Natalie, uważam, że to świetny pomysł. Na pewno zmotywuje też ludzi, gdy dowiedzą się, że jest jakaś tajemnicza nagroda na odpowiedzi do zagadek. O ile nie będzie to żaden artefakt, bestia, moc czy coś bardziej wypasionego, to jestem za~
Gavran, jasna sprawa. Jakby coś to mogę nawet dopomóc, gdybyś miała jakiś pomysł~ Co zresztą tyczy się każdego, komu coś wpadnie.
Taihen, jasne. Evi (lub w sumie jakikolwiek admin, który pierwszy to ujrzy), wstawiłabyś informację w ogłoszeniach dotyczącą Listów do Shi? Nawet fajnie byłoby to jakoś zaznaczyć kolorem, żeby ludzie tym bardziej zwrócili na to uwagę i zaczęli pisać o swoich problemach. |; *oczko*


Edit: W ogóle co myślicie, żeby zrobić plan lekcji w stylu virusa? Dodać jakieś odpowiednie przedmioty podpasowane pod forum i nawet głównych nauczycieli? "Specyfika Łowców", "Podstawy Wymordowatości"...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.15 11:36  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
O, podoba mi się pomysł. Mogę się tym zająć albo pomoc.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.15 12:11  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
Jestem bardzo za! Chętnie dostarczę pomysły na takie przedmioty, jeśli coś wpadnie mi do głowy. ;-)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.15 15:03  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
To na mnie też możecie liczyć, hyeh. Nie wiem co zrobić, ale kręcić się wokół gazetki będę. Jak zawsze też sprawdzę artykuły przed wysłaniem, czy nie posiadają błędów. |:

Ja wstawię informację dotyczącą listów do Taihen, tylko... dajcie mi dokładny cytat, co ma się pojawić w ogłoszeniach, żeby to było coś chwytliwego. Tai, wyślesz mi na GG lub pw? v:
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.15 15:08  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
Ty będziesz pomagał mi, oczywiście. W sumie musimy zaprojektować jakiś wygląd i chyba mam koncepcję,, o której kiedyś ci mówiłem, to potem to obgadamy. Pewnie spróbuję też wymyślić jakiś artykuł, ale niczego nie obiecuję, bo ostatnio mam mniej czasu. I tak, jak materiały nie pojawią się na czas, to stwierdziłem, że nie będę ich wstawiał, bo mimo wszystko przy ostatnim numerze miałem już z tym trochę nerwów, także no... Starajcie się.

W ogóle co myślicie, żeby zrobić plan lekcji w stylu virusa? Dodać jakieś odpowiednie przedmioty podpasowane pod forum i nawet głównych nauczycieli? "Specyfika Łowców", "Podstawy Wymordowatości"...
Jestem za. ~
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.15 15:10  •  Antidotum - wydanie urodzinowe Empty Re: Antidotum - wydanie urodzinowe
Yep, pomogę. ~ Znów zrobię sobie centrum dowodzenia. Komp sis - forum. Mój komp - grafika. Tablet - smoki. B| Damy radę, drużyno.

Ah, właśnie:
W ogóle co myślicie, żeby zrobić plan lekcji w stylu virusa? Dodać jakieś odpowiednie przedmioty podpasowane pod forum i nawet głównych nauczycieli? "Specyfika Łowców", "Podstawy Wymordowatości"...
Jestem bardzo za. Też mogę pomóc. Choć nie mam czasu, ale lubię wyzwania. v:
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach