Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 27.08.14 14:28  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Albo ty zrób te cienie postaci go odgadnięcia, bo mi się pewnie nie uda. W sensie wybierasz kilka postaci, robisz ich zarysy, wypełniasz czarnym kolorem. Wiesz, coś jak w pokemonach, gdzie po chwili był odkrywany. A że rysujesz, to... no. ~ Taka tam propozycja.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.09.14 23:12  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Kazali meldować, więc melduję moją gotowość do narysowania urodzinowego komiksu, przeprowadzenia wywiadu, tradycyjnego znalezienia przerywnika (chyba, że wprowadzamy innowację i przerywnika nie będzie XD") i mogę spróbować zrobić ukrytą kamerkę, której nie udało mi się ogarnąć do któregoś tam numeru, gdzie takową obiecałam. No.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.14 7:47  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Ukryta kamerka *__________* huhu, ja to bym chciała być jej tematem głównym >D
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.14 17:22  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Brak przerywnika w numerze to bluźnierstwo! Absolutnie z niego nie rezygnujemy. Ku chwale tradycji! I.. generalnie nie chcę nic mówić, ale Ukrytą Kamerkę zrobił już dla nas Take. Ja jednak jestem zdania, że im więcej w gazetce, tym lepiej, więc jak dla mnie możesz też coś tam dorzucić. A wywiadu, komisku i innych smaczków nie mogę się doczekać~
Marcelino, jak z Twoimi działami? Zamierzasz coś zrobić?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.14 18:12  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
O, to bardzo dobrze, że mówisz, bo ja w takim razie jej nie zrobię XD" *człowiek, któremu się nie chce*
To w takim razie będzie tradycyjny przerywnik. ~ I jeszcze nie napisałam, że mogę poszukać więcej cytatów, jeśli nie ma ich wystarczająco i na pewno wyślę jakieś zdjęcia do tego urodzinowego artykułu :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.14 18:19  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
A ja nie wiem co zrobię D: *drama button* Ale coś wymyślę ._.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.14 18:31  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Nath, cytatów nigdy dość, jednak akurat bardziej zależy mi na innych artykułach, ne- XD Żeby nie wyszło, że cały numer składa się tylko ze śmiesznych tekstów wyłapanych z postów. No, a zdjęcia jak najbardziej wysyłaj <3
Ev, wierzę, że coś jednak wymyślisz. Fajnie by było, gdyby to coś miało element urodzinowy.. ale tak za przypomnienie podam, że może to być równie dobrze coś szkolnego, ze względu na to, że wrzesień niedawno się zaczął.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.14 0:05  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Ja wiem, że mało czasu. Wiem, że ostatni numer był bardzo obszerny, ale zbliża się Halloween, więc co Wy na to, by zrobić takie mini wydanie? Coś jak specjalny dodatek czy coś, po jakimś jednym artykule? ._.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.14 0:08  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Ekhm. KHM. *zerk w kierunku Kot*
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.14 0:58  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Yup. Wspominałam o tym miesiąc temu, w którejś z rozmów z Gilbem i.. tak. Dzisiaj też mi już o tym przypomniano-.. *zerk na okienko gg* Więc ja jestem jak najbardziej za, ale trzeba wymyślić coś, co będzie zabawne, a jednocześnie krótkie. Wolałabym, aby to nie był nowy numer, a zwykły dodatek. Pomysłem z mojej i Gilba strony było opowiadanie w tym klimacie, czy coś w ten deseń. Jakieś śmieszne, krótkie i zawierające w sobie postacie z forum. I skupmy się też na nowych, bo to forum jest też i dla nich. Macie pomysły na ulepszenie tego pomysłu albo na inne wątki w tym dodatku?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.14 8:47  •  Antidotum - wydanie...  - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie...
Mogę spróbować zdobyć jakieś creepy-virusowe zagadki np. "Jeśli Kissao ma pięć odciętych głów, a Yukan trzy, to jakim cudem w sumie mają tylko dwie" *zagadka tak bardzo bez sensu*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach