Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Go down

Pisanie 10.04.14 23:01  •  Antidotum - Wydanie Wielkanocne Empty Antidotum - Wydanie Wielkanocne
Drogi ludu gazetowy!
Temat miał powstać najpierw tydzień temu, później trzy dni temu, ale finalnie został stworzony dzisiaj, także no.. deal with it.
Przypominam, że termin wydania wielkanocnego jest wyznaczony na dzień 17 kwietnia, więc zostało nam dokładnie siedem dni zanim Samara przyjdzie i nas zabije zanim stworzymy temat z gazetką. Uważam, że to bardzo mało czasu, ale o ile nie zlaliście totalnie wcześniejszego apelu o przygotowanie się do numeru, powinno w miarę sprawnie pójść i to wydanie nie będzie aż takie biedne. Przejrzałam PW konta gazetowego i oto spis artykułów, które póki co są  (w mniejszym lub większym stopniu) przygotowane:

    Opowiadanie od Evendell
    Konkurs na walentynki
    Zabawa z Kotem
    Gra od Yuno
    Plebiscyt

Nie jest tak źle? Może, jednak chciałabym zwrócić uwagę na jedną rzecz; właściwie tylko jeden dział dotyczy tematyki wielkanocnej, a jest nim plebiscyt, więc trochę cienko. Chciałabym prosić, abyście podrzucili jakieś propozycje związane z kurczaczkami, zajączkami i innymi pisankami, albo wpletli gdzieś te świąteczne badziewia w swoje niedokończone prace. Nath, wywiad wielkanocny to bardzo dobry pomysł. Pytaj się ludzi czy mają malowane jaja *pełna powaga* I masz pozwolenie od redakcji, aby porozdawać na wpół zjedzone króliki z czekolady. Arthur, może przypomnisz postaciom z virusa, co powinno się trzymać w świątecznym koszyczku? Oczywiście w XXXI wieku tradycja mogła ulec pewnym zmianom, więc masz wolną rękę. Aya, po prostu żyj.
Podałam najważniejsze informacje, podrzuciłam nowe pomysły, to teraz pozostało tylko dać coś, co zmotywuje was do pracy:  

Antidotum - Wydanie Wielkanocne UzW882s

PS Temat nie został stworzony tylko w celach informacyjnych. Macie dyskutować i pokazać, że żyjecie. ._.


Ostatnio zmieniony przez Ailen dnia 10.04.14 23:43, w całości zmieniany 2 razy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.04.14 23:22  •  Antidotum - Wydanie Wielkanocne Empty Re: Antidotum - Wydanie Wielkanocne
Żyję! I ten... wywiad już mam przeprowadzony, ale chyba w tym wydaniu pojawią się dwa - drugi krótszy, za to bardziej wielkanocny. Taki combo breaker *to nie tak, że pierwszy wywiad spieprzyła swoją głupotą, nie, nie*
No i ode mnie będzie jeszcze trochę innego, randomowego stuffu, ale bez spoilerów ~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.04.14 23:28  •  Antidotum - Wydanie Wielkanocne Empty Re: Antidotum - Wydanie Wielkanocne
Kot napisał:Aya, po prostu żyj.
|D
Kot napisał:PS.
Bez kropek, kurwa.

I ten. Zrobiłbym coś jeszcze, ale nie wiem co. Od razu mówię, że nie mam mózgu do krzyżówek.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.04.14 23:42  •  Antidotum - Wydanie Wielkanocne Empty Re: Antidotum - Wydanie Wielkanocne
Nath, to bardzo dobrze. Czekam aż prześlesz wywiady na konto gazetki. Swoją drogą, daj też jakiś przerywnik jak w poprzednim numerze. ._. Niech to będzie tradycja. Śmieszny gif, który nie tylko bawi, ale też zajmuje jedną stronę i sprawia, że numer wydaje się dłuższy-... *DESPERACJA*

Yuno, aż usunęłam tą kropkę ;-; I możesz zrobić... możesz zrobić.. ee... yy.. rebus? Tylko żeby był wielkanocny, bo jednak.. no.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.04.14 23:48  •  Antidotum - Wydanie Wielkanocne Empty Re: Antidotum - Wydanie Wielkanocne
Rebus. Jasne, rebus. To takie proste. Jebany rebus.
No dobra, może coś wymyślę. Albo coś w ogóle innego.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.04.14 23:55  •  Antidotum - Wydanie Wielkanocne Empty Re: Antidotum - Wydanie Wielkanocne
Jak nie rebus, to może życzenia świąteczne? Możesz coś narysować. Jakiegoś królika.. albo kilka wybranych postaci, które przekształcisz w zajączki, baranki, kurczaczki, a nawet pisanki i dodasz jakieś krótkie "Wesołych Świąt Wielkanocnych od Redakcji"?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.04.14 0:13  •  Antidotum - Wydanie Wielkanocne Empty Re: Antidotum - Wydanie Wielkanocne
Ja mam już trochę horoskopów, resztę spróbuję skończyć pon-wt. No i coś pewnie randomowego wielkanocnego wymyślę, ne.
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.04.14 16:30  •  Antidotum - Wydanie Wielkanocne Empty Re: Antidotum - Wydanie Wielkanocne
Ay, ay, śmieszny gif też się znajdzie ~
Materiały ode mnie będą gotowe najprawdopodobniej jutro wieczorem - wyślę wszystko hurtem, nee.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach