Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 29.05.14 0:03  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Antidotum - wydanie wakacyjne
Woohoo~ Czas zacząć prace nad nowym numerem! Tworzę ten temat z niemal miesięcznym wyprzedzeniem, aby znowu nie było wysyłania artykułów na ostatnią chwilę. Tak jak głosi tytuł; nowa gazetka będzie zachowana w klimatach wakacyjnych. Lato, plaża, góry, komary, kleszcze... co tam chcecie. Można też zahaczyć o tematykę związaną z Dniem Ojca, a nawet mocno spóźnionym Dniem Matki, bo czemu nie? Termin wydania nowego numeru to 23 czerwca, jednak ostatnie prace można dosyłać do 21 czerwca, a wszystko oczywiście na konto Gazetki. Najpewniej zrobimy sobie przerwę i wrócimy dopiero pod koniec września, więc prosiłabym, aby serio postarać się przy tym numerze.
Proszę, aby zdeklarowali się redaktorzy, którzy zamierzają coś zrobić i ewentualnie, aby podrzucili kilka pomysłów, aby jakoś uatrakcyjnić nasze Antidotum. Liczę na was~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 0:09  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
No ja pewnie coś zrobię. Jakiś wakacyjny horoskop ale już pod znaki zodiaku xD A nie indywidualny. Jakieś historyjki przy ognisku. Takie tam.
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 0:16  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Tak. Znaczy... ja też melduję, że poświecę swoim wątpliwym geniuszem XD"
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 8:09  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Even, a mogę zrobić takie ciekawostki zodiakalne?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 11:24  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Tzn?
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 13:27  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Nic z horoskopem. Np., że Strzelec weźmie cię na wycieczkę, o której nie zapomnisz, a Lew nie potrafi siedzieć bezczynnie. Takie pierdoły.

PS Nie wiem czy robić grę, bo rozwiązania poprzedniej nie wysłał mi nikt, poza kochaną Nath. Mam jednak w planach konkurs.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 14:17  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Grę? Jeśli chodzi Ci o "Znajdź Różnice" to powiem Ci, że cieszyło się to większym zainteresowaniem, niż moje kocie sudoku z tym, że rozwiązania przysyłano na konto Gazetki. Pokazać Ci rozwiązania innych?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 14:41  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
No to kurwać. Ja mam przecież nagrody.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 14:51  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Bez nerwacji. Następnym razem wyszczególnię, że do Ciebie mają wysyłać. Tak czy siak - PW już leci.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 15:02  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Ale było napisane przecież... Chyba, nie chce mi się sprawdzać. ._. Dobra, dzięki.

Edit: Dobra, nie było. ;-;
Edit2: Nagrody rozesłane.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.05.14 15:45  •  Antidotum - wydanie wakacyjne Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Ja jak zwykle zajmę się kącikiem gotowania, teraz dam jaki orzeźwiający deser czy coś~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach