Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 26.11.14 21:17  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Aż tak drastycznie to nie rób ;D Ale zawalenie im głównego wejścia i zasypanie paru wiernych owieczek to inna sprawa...
Mogę napisać pierwsza. Dam link do posta.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 21:21  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
W zasadzie nie wiem, czy mam jeszcze jakieś wolne fabuły. Ogarnę, co i jak i najwyżej do Growa zgłoszę się o dodatkową fabułę związku z tym wydarzeniem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.14 18:20  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Może jako postać specjalna mogłabyś to podciągnąć pod organizowanie akcji na fabule? Widziałam taki podpunkt w nowych zasadach, a poza tym - sianie chaosu chyba miało być Twoim oficjalnym zadaniem c;
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.14 21:05  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Yup, ma być, tylko aktualnie średnio u mnie z odpisami jest. W weekend mogłabym z chęcią coś nabazgrać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.14 21:53  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Nie ma problemu, pewnie i tak fabuła nam się trochę pociągnie. Czyli możemy zaczynać? Wszyscy na tak?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.11.14 7:15  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Let's rock!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.11.14 14:52  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Trzy razy na tak, dziękujemy!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.11.14 16:24  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
No to jedziemy (link)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.14 8:33  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Ooook, zostałem wezwany na dywanik w celu wywiezienia obornika. Albo coś działamy, albo biorę tę śmiechową misję.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.14 14:46  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Tu można pisać w dwóch tematach na raz c: Możesz zjeść ciastko i mieć ciastko.
Czasem nawet w większej ilości ja aktualnie jestem w 4... jakoś tak wyszło
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.12.14 12:03  •  Event - Porywanie aniołów - Page 4 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Czemu stanęliśmy w miejscu?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach