Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 23.10.14 21:32  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Na siedzibę, a co! Możemy wykraść jakieś relikwia, posąg kultowy czy inne dewocjonalia.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.10.14 21:35  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
O, właśnie! Będzie zdecydowanie ciekawiej~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.10.14 19:53  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Dobra. Do 10 listopada powinienem się wyrobić z kartą postaci, więc macie również Hiroki'ego po swojej stronie. Zawsze to ta dodatkowa jednostka. I skoro jedni rzucają się na siedzibę Kościoła, to rozumiem, że jakaś grupa tak czy siak biegnie zaatakować anioły? Czy to jakoś rozmieszczamy w czasie, że wpierw atak na Kościół, później na anioły/odwrotnie?
                                         
Shirōyate
Opętany
Shirōyate
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shirōyate Hiroki.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.10.14 21:31  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Na chwilę obecną rozdzielamy, żeby jednocześnie zaatakować i anioły, i kościół.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.11.14 21:33  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Byłem sobie na postowych wakacjach, a tu termin mija. Próbujemy to zacząć do weekendu, czy po weekendzie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.11.14 22:04  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Może po? Albo przed... Ja w sumie mogę się dostosować.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.11.14 22:40  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Do mnie (a konkretniej do rodziców) w weekend przybywają rodzice bratowej i będzie zamieszanie i krucho z postami. Wolałbym po.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.11.14 0:14  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
No to lepiej po. Ja też się dostosuję.
                                         
Shirōyate
Opętany
Shirōyate
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shirōyate Hiroki.


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.11.14 12:52  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Ja nadal mam obie fabuły związane yay za nieruchome wydarzenie październikowe
Zaczynajcie, jak wam wygodnie, najwyżej wpadnę w trakcie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.11.14 15:11  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
A więc, kiedy napadamy? Jest już w sumie po weekendzie, a nie wypada znowu to przekładać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.11.14 15:55  •  Event - Porywanie aniołów - Page 2 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
*daje znak* Teraz! :]
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach