Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 18.11.14 18:08  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
W sumie jestem tu świeżakiem. Od ogólnej gry gdziekolwiek miałam sporą przerwę, więc jestem w trybie rekonwalescencji, ale...
Ten pomysł jest tak zawalisty, że z chęcią wzięłabym udział i mogłabym nawet się przyłączyć do ataku na Anioły, tyle, że... Nie mam pojęcia jak to w ogóle ma wyglądać i nie chcę zepsuć nam zabawy xD
Ktoś mi może będzie chciał wyjaśnić na pw, albo tutaj?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.14 19:39  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Wchodzimy do tematu w którym jest anioł
Walczymy
Jeśli wygraliśmy to przenosimy go do Świątyni w skale
Pewni coś się jeszcze wymyśli

Walkę piszemy w trybie niedokonanym i dobrze by było, gdyby to ktoś sędziował. Naszą ja mogę. Ced idziesz ze mną na Nathaira. (w tym konkretnym przypadku ja zakładam temat, bo Ev mi powiedziała, co on tam by robił)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 17:41  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Piszę się! Na razie pierzaści wydają się zbyt hardkorowym przeciwnikiem, ale przecież można złapać jakiegoś kościelnego, nie?

Czy Nowa Wiara ma za zadanie pomagać ludziom? Jak tak, można przygotować na nich szereg zasadzek z "potrzebującymi pomocy" w roli głównej.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 18:52  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
A nie mieliśmy przypadkiem okradać kościoła? Samych wiernych raczej nikomu nie odsprzedamy bo anioły chyba nie aprobują niewolnictwa ale jakieś relikty opchnie się bez problemu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 18:56  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Z tego, co pamiętam, mieliśmy zrobić zamieszanie w środku ich siedziby. Okraść, zabić i zasiać zwątpienie. Chyba źle to przedstawiłem Vinciemu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 19:10  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Możemy w sumie zrobić wszytko na raz c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 19:15  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Dobra, zrobię jakiś fajny ładunek o mocy kilku kiloton i się rozwali ich świątynię wykutą w skale od środka :3
Ale to będzie gruba akcja. Zmiany topograficzne przewidziane.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 19:20  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Dobra, właśnie się dowiedziałam, że jednak mam wolną fabułę. Możemy zaczynać!
Propozycja ode mnie: Anemia i Vinci robią chaos, ja wykradam sprzęty.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 19:21  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Potrzebne jest jakieś przygotowanie fabularne, że kminię nad nową bombą, czy można od razu ładować się na żywioł?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 19:24  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Ładuj na żywioł, najwyżej ktoś ci zwróci uwagę, ale to mało prawdopodobne, a poza tym nie jest związane z żadnymi poważniejszymi konsekwencjami.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.14 19:26  •  Event - Porywanie aniołów - Page 3 Empty Re: Event - Porywanie aniołów
To może ktoś bardziej doświadczony stażem pójdzie przodem? A ja wbiję, założę ładunki pod ochroną tychże starszych stażem i śpiewając pod nosem "blow it up" wyjdę na tle wybuchającej góry?

Zamiast świętej góry będą mieli święte jeziorko ^^
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach