• Kompendium wiedzy


  Centrala
  Szablonowo użytkownikom związano ręce regulaminem. Nieprzestrzeganie go będzie karalne. Sama rejestracja oznacza automatyczne zaakceptowanie panujących na Virusie zasad. Nie jest łatwo panować nad chaosem — bierz pod uwagę swoje zachowanie. Dział zawiera wszystkie niezbędne do gry informacje.
  Ilość tematów: 48
  Ilość postów: 708
  Centrala Gropng_qsrqxnqWymiana ba...
  Yesterday at 17:45
  Arcanine Zobacz ostatni post


 • Baza danych


  To era, w której bohaterów coraz mniej. Nie ma miejsca na głośne rozmowy, ktoś może cię usłyszeć. Znasz już zasady. Wiesz, że trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zdrowy rozsądek? Kto przeżyje w tym świecie ze zdrowym rozsądkiem? Jeżeli chcesz coś o sobie opowiedzieć, zrób to szeptem.
  Ilość tematów: 346
  Ilość postów: 1477
  Centrala BZbkc30Cause you'...
  22/5/2019, 22:17
  Lazarus Zobacz ostatni post


 • Sprawy organizacyjne


  Dzielnica ogłoszeń. Od władzy. Do władzy. Od brata do siostry. Szukam kota. Sprzedam opla. Jeżeli jest miejsce, gdzie można to wszystko zgarnąć w jeden punkt — to właśnie tutaj. Skargi, pomysły, oklaski dla pracowitego kolegi. Nabory Mistrzów Gry, gdzieś w tle rzeź niewiniątek. Sprawdzaj notorycznie. To jeden z niewielu nałogów, który może przynieść więcej dobrego niż szkody.
  Ilość tematów: 35
  Ilość postów: 3058
  Centrala 9Dkvb0qDezaktywac...
  Today at 01:33
  Yury Zobacz ostatni post


 • Antidotum


  „Antidotum” jest forumową gazetką — od graczy dla graczy. Po ciężkim dniu w pracy, po zbyt długim wkuwaniu lub czekając aż klawiatura ostudzi się po kilku napisanych postach — siądź i rozluźnij się przy niuansach, zagadkach i artykułach. Pozwól wyobraźni pracować. Usłysz szelest przerzucanych stron.
  Ilość tematów: 18
  Ilość postów: 247
  Centrala HD4aTXpAntidotum ...
  2/4/2018, 10:18
  Shane Zobacz ostatni post