Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 03.05.15 22:11  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty EVENT - osądzenie niewiernych.
EVENT - osądzenie niewiernych. ANIOL-DXp_wwnpewa
anioł aniołowi oka nie wykole...
Konferencja miała miejsce 3 maja 2015 roku o 20:00. Poniżej znajduje się notka reasumująca, która może się przydać tym, którzy byli nieobecni podczas rozmów, a także być przypomnieniem co do ustalonych wcześniej zasad.
Od razu apeluję, by nie rozpowiadać o evencie na forum! Niech to będzie dla reszty niespodzianka. c:

KILKA SŁÓW PRZYPOMNIENIA FABULARNEGO.
Rządy na Górze Babel objął Metatron (NPC), prędko mianujący się nowym Archaniołem. Wygłosił na Górze Babel przemówienie dotyczące informacji, jakie przekazał mu Bóg po ponad tysiącletnim milczeniu. Większość aniołów odetchnęła z ulgą na zapewnienie, że wreszcie otrzymają instrukcje co do ich dalszej pracy.
Od tego momentu rozpoczyna się próba nawrócenia niewiernych. Anioły Zastępu mają obowiązek przetransportowania wszystkich nieczystych dusz do Góry Babel, by tam poczekały na Sąd Ostateczny. Reszta aniołów ma kategoryczny zakaz sprzeciwiania się oraz rozkaz pomocy aniołom Zastępu.

KILKA SŁÓW TECHNICZNIE.
Event będzie trwać pewnie jakiś czas, ale dajmy się temu rozejść po kościach. Każdy MG ma za zadanie rozpoczęcie wydarzeń, w czasie których wcielając się w rolę NPC-Aniołów Zastępu zaczną porywać wymordowanych, ludzi, łowców oraz niewierne anioły.

KOGO PORYWAĆ?
Porywać należy każdego wymordowanego, niewiernego anioła, łowcę i człowieka. Przez „każdego” mam na myśli każdego moralnie złego, a to, że Anioły Zastępu nie mają stuprocentowej pewności, co do cnotliwości danej postaci, mają prawo porywać również tych, którzy tylko „wydają się źli”. Pomyłki się zdarzają, racja?

TERMIN.
Event rozpoczyna się dokładnie 9 maja. Data zakończenia zależy od nas i systematyczności odpisów.

KIEROWANIE NPC.
x Każdy MG ma do dyspozycji 4 Anioły Zastępu na każdy wątek. Oznacza to, że prowadzając dwa wątki kieruje 8 Aniołami itp.
x 1 Anioł Zastępu posiada tylko 1 moc (związaną z żywiołem!), skrzydła oraz broń. Czas mocy: 3 posty użytku / 4 posty przerwy.
x Pamiętajcie, że mimo misji, Anioły Zastępu wciąż praktykują swoje zasady. Starają się więc nie używać przemocy wobec porywanych. Ba! Mogą nawet wpierw starać się przekonać ich, aby udali się do cel z własnej woli. Siły używają wyłącznie w przypadku odmowy i/lub ataku na nich.

ŁOPATOLOGICZNIE, CZYLI WYJAŚNIENIA DLA JASKINIOWCA.
Wszyscy MG mają przeprowadzać wątki, w których wcielają się w role Aniołów Zastępu (NPC) -> wbijają do dowolnego tematu* i próbują porwać postać danego usera -> jeśli im się uda, przenoszą postać do tematu z celami (Góra Babel) -> złapana postać czeka na Sąd Ostateczny.

* Dowolnego, ale pamiętajcie, że wparowanie do siedziby którejkolwiek z organizacji z góry skazuje oddział Zastępu na porażkę, bo wrogów będzie zwyczajnie za dużo. To samo tyczy się tematów przeznaczonych na mieszkania - choć nie będzie tam oponentów jak mrówków, to jednak z jakiej racji anioł wbija do czyjejś chaty?

SĄD OSTATECZNY.
Sąd Ostateczny ma za zadanie wydanie wyroku na daną postać, uwzględniając w tym jej przewinienia itp. Ponieważ nie posiadamy Dowódcy Zastępu, ustaliliśmy, że w ramach Sądu w rolę sędziów wcielą się: Archanioł (NPC) + dowolny anioł + dowolny anioł.

KAJDANKI.
Anioły Zastępu posiadają specjalne kajdanki (artefakty działające na czas eventu), które po pojmaniu, zakładają ofierze na nadgarstki.
Zastosowanie kajdan: ograniczają one (mocno osłabiają!) moce oraz artefakty. Zostaje jedynie 30% ich użyteczności. W praktyce nie przeniesiemy tych „30%” na fabułę, ale jesteśmy na tyle rozsądnymi ludźmi, że potrafimy mniej-więcej uzmysłowić sobie, na ile będzie stać daną postać i trzymać się tych zamiarów. W razie zbytniego hulania usera, MG ma obowiązek przytępienia mu pazurów.

DODATKOWE INFORMACJE.
x To, że MG zaatakuje Aniołami Zastępu daną postać/postacie nie oznacza, że porwanie się powiedzie!
x Anioły, które będą ukrywać lub w inny sposób pomagać niewiernym zostają automatycznie uznane za zdrajców i ich również MG może spróbować porwać!

W razie pytań kierować się do Nathaira.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.06.15 2:25  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Ej, no. Co jest? Wszyscy się zmobilizowali i zarzekli, że włączają się do gry jako MG, a lochy nadal stoją puste. W czym problem? Będę zadowolony choćby ze szczerego "nie chce mi się"/"mam to głęboko w dupie". :v
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.15 15:56  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Sesja. Spróbuję jeszcze w tym tygodniu coś skleić
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.15 19:40  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Znaczy ja przeprowadziłam jeden event, ale mojemu zastępowi nie udało się złapać. |:
No bo... Było dwóch rudych i jeden był smutny, że drugiego złapali i... tak wyszło.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.15 19:58  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Gav... *parsk* Akurat tutaj widziałem, że przeprowadziłaś wątek i tak szczerze, to nawet te nieudane mają spory wpływ na fabułę, bo dadzą niektórym do myślenia. Sęk w tym, by nie ciągnąć tego nie wiadomo ile miesięcy, bo ani nie poczujemy tego eventu (my, a co dopiero userzy, dla których ten event jest), ani nie będzie nam się chciało go kończyć (lub zakończenie okaże się wymuszone, a też nie w tym rzecz). Więc do roboty.
Rozumiem, że niektórzy muszą teraz wszystko pozaliczać i pozaczynały się sesje, ale są też osoby, którym wakacje w zasadzie się już zaczęły i to do nich kieruje te słowa. Reszta niech odhaczy, co ma do odhaczenia i wtedy się włączy.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.15 21:14  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
No cóż, szukałam długo wolnych, idealnie nadających się do eventu osób - znalazłam i napadłam kilka dni po ogłoszeniu eventu Draco i jego towarzysza, nie odpisali mi jednak do dzisiaj...
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.15 21:18  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Do Tetsu można napisać pw (ma kontakt z Draco) i może dać jakieś ultimatum? Jeśli nie odpiszą do tego i tamtego dnia, to ich postacie zwyczajnie zostaną porwane.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.15 21:40  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Okej, dobry pomysł.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.15 22:00  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
28.06 ostatnie egzaminy. Potem ostro ruszę fabularnie
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.06.15 17:00  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Dobra! Cierpiałem przez mus poprawy jakichś 4 przedmiotów na czwórki, więc wkuwałem. Teraz poszukam ludziów i zacznę wąta, a jeśli się nie wyrobię to jutro.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.07.15 13:04  •  EVENT - osądzenie niewiernych. Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
I jak wam idzie? Bo już po sesji, co nie?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach