Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 21.10.14 19:48  •  Event - Porywanie aniołów Empty Event - Porywanie aniołów
Padła kiedyś taka propozycja, wszyscy się zgodzili... i cisza.

A przecież wykonanie tego spoczywa na naszych barkach.
Co powiecie na to, żebyśmy 10 listopada napadli na kilku aniołów? Tak znienacka, wbijamy sami albo we dwóch do tematu i walczymy z ofiarą. Jeśli uda nam się ją pochwycić zanosimy do Kościoła i tam zostawiamy, zgodnie z kontraktem.

Jeśli ktoś ma pomysł na kogo napadamy, gdzie oraz kto z kim, to niech też powie.

Co wy na to?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.10.14 0:25  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Hahaha, akurat chciałam wyjść z propozycją odwrotną.
Może zamiast napadać na aniołów napadniemy na kościół? Tego nikt się nie spodziewa, więc może być zabawnie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.10.14 17:00  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Ale z Kościołem chwilowo nikt nie ma na pieńku i nam za to nie zapłaci, a za aniołów owszem : )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.10.14 0:19  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Powód zawsze da się wymyślić... Albo nawet możemy zrobić obie te rzeczy na raz, żeby było zabawniej. Kościół opłaci polowanie na anioły, anioły opłacą zamieszanie w kościele~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.10.14 6:44  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
To jest tak dwulicowe, że aż w to wchodzę. Pytanie: powiedzieć Tai, żeby ogarnęła Kościół na polowanie?
EDIT: Ale jak zaatakujemy obie strony, to żadna nam nie zapłaci.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.10.14 17:50  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Dlaczego nie? Opłatę przyjmiemy z góry~
A poza tym jak ktoś wynajmuje zgraję niegodnych zaufania bandytów, to niech się później nie dziwi, że inni też tak robią.
Możesz powiedzieć, tym większe będzie później zaskoczenie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.10.14 19:58  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Jeżeli wyjdą obie opcje, to bardzo chętnie wezmę udział na napad organizacji Kościoła Nowej Wiary. Jakoś średnio widzę, abym napadała na anioły w chwili, kiedy mam już jednego anioła, o!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.10.14 20:05  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Dobra. Zgłoszę ten event Growowi, żeby chociaż on ogarnął.

A teraz kwestia daty: zdążycie uwolnić jedną swoją fabułę do 10 listopada, czy robimy to trochę później?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.10.14 20:07  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Ja na pewno zdążę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.10.14 21:28  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Raczej zdążę. Najwyżej spróbuję wyżebrać amnestię u administracji...
Jeśli robimy podział, to ja też chcę napadać na Kościół.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.10.14 21:31  •  Event - Porywanie aniołów Empty Re: Event - Porywanie aniołów
Okej. To ja idę na anioły.

Mamy Growowe błogosławieństwo.

Wbijacie im w siedzibę, czy raczej wyłuskujecie poszczególnych członków?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach