Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie 30.05.14 19:20  •  Antidotum - wydanie wakacyjne - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Grow, w porządku. Jesteś odpowiedzialny za oprawę graficzną i luzik. Specjalnie wyszczególniłam, że materiały mają być przysyłane do 21 czerwca, aby właśnie mieć czas. Tak czy siak, jeżeli zauważysz, że jednak nie dasz rady, bo net nawalił, szkoła Cię gryzie albo pelikan ukradł Ci komputer, to pisz. Masz mój numer telefonu, moje gg.. pisz i się nie krępuj, bo jakby co, to ja jednak mogę przejąć pałeczkę i jeśli mnie poinformujesz, to winić Cię nie będę.
Co do działu z tekstami... jestem za. Można dać prośbę w ogłoszeniach gazetkowych czy forumowych, aby ludzie przysyłali jakieś cytaty z fabularnych postów.
Ev, nie wiem czy porad nie ma już Marcelina. Znaczy jak dla mnie możecie zrobić to obie, ale lepiej się dogadajcie, żeby sobie pomysłów na artykuły nie kraść, ne.
Ominęłam jakąś kwestię? ._. Bo tak generalnie ogarnęłam te wasze posty na szybko-szybko.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.05.14 19:26  •  Antidotum - wydanie wakacyjne - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Aż zerknęłam na posta Marceliny. I całe szczęście to, co mi chodziło po głowie nie jest aż tak podobne~ Chodzi mi bardziej w stylu "Wakacje w Desperacji. Których miejsc unikać, a gdzie można łowić ryby". Coś w ten deseń~
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.05.14 19:51  •  Antidotum - wydanie wakacyjne - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
^ Kurczę, to moja działka xD tamte propozycje w moim poście to tylko nieliczna część tego, czym się zajmuje. w sumie wszystko związanie z "przetrwaniem" i "bezpieczną podróżą" jest w moim dziale ^^
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.05.14 20:05  •  Antidotum - wydanie wakacyjne - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Ach, no to się wycofuję w takim razie .___.
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.06.14 17:54  •  Antidotum - wydanie wakacyjne - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Growlithe napisał:Niby czemu ktoś? Wszyscy z kimś piszemy. Można się wziąć i zebrać.
To robimy to? Bo już mam kandydata do roli cytatu...~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.06.14 19:25  •  Antidotum - wydanie wakacyjne - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Robimy~ Dam ogłoszenie w organizacji, żeby ludzie przesyłali, bo chyba jeszcze nikt tego nie rozgłosił, ne?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.06.14 14:29  •  Antidotum - wydanie wakacyjne - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Yuno, chwalę Cię przy wszystkich redaktorach, bo jako jedyny dałeś artykuł. A reszta.. przypominam, że termin wysyłania własnych prac do numeru upływa jutro. Poza tym, chwalę Nathaniela, bo też jako jedyna dała jakikolwiek cytacik do nowego pomysłu. Ten dział z fabularnymi smaczkami chyba wypadnie dosyć biednie, więc zachęcam już samych redaktorów, żeby cosik powysyłali. Niech cokolwiek tam będzie, ugh.

~ Kot.
                                         
Gazetka
Gazetka
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.06.14 14:52  •  Antidotum - wydanie wakacyjne - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Właśnie miałam pytać, jak wygląda sytuacja z cytatami. Poszukam dzisiaj jeszcze jakichś. ~
A materiał ode mnie będzie na 100% jutro. Ach, ta wizja zarwanej nocy... XD"
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.06.14 17:05  •  Antidotum - wydanie wakacyjne - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wakacyjne
Dałbym wcześniej, ale totalnie zapomniałem o tym. I te cytaty też dam, skoro już mi o nich przypomniano... xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach