Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 16.11.14 17:04  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Antidotum - wydanie świąteczne
Za miesiąc mamy święta, a to doskonała okazja do wydania nowego numeru. Chciałabym się was spytać o to, jaki termin byłby dla was korzystniejszy. Zastanawiałam się nad wstawieniem gazetki albo w Mikołajki, albo tuż przed Wigilią. Jak wam konkretniej pasuje? Bo jeśli powiecie, że obojętnie, to w ogóle mam propozycję, by zrobić oba. Yolo, jesteśmy samobójcami! I mówię tu całkowicie poważnie. Główny, obszerniejszy numer byłby właśnie wigilijny, a z mikołajkowego zrobić dodatek. Zauważyłam, że ludziom chyba łatwiej czytać twór, który nie ma dwóch kilometrów, więc postarajmy się zrobić coś krótszego, a jeśli podzielimy artykuły na dwa numery, to chyba wyjdzie w porządku. Oczywiście jest jeszcze kwestia czasu, więc chciałabym was zapytać, co na ten temat myślicie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.11.14 17:16  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Nie wiem co, ale ja też bym chciał coś (wreszcie) zrobić. Więc jakby coś było, to pomogę. ~ Ewentualnie wymyślę coś dzień przed, tak.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.11.14 17:35  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Możemy zrobić oba.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.11.14 17:52  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Możemy oba. c:
Zrobię... zrobię jakieś dobre, świąteczne ciasta.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.11.14 18:06  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Mnie to obojętne.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.11.14 18:54  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Ja bym była za numerem tylko na Wigilię, bo w sumie obydwa numery byłyby o podobnej tematyce, więc tak trochę nie wiem, czy to robi sens... ale to w sumie jak chcecie, to nie wy ostatnio zrąbaliście z terminem |:
Jeszcze zrobię ten halloweenowy komiks ._.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.11.14 4:44  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Gomen, za mój zapłon..
No dobrze, a macie jakieś super-hiper-wypas pomysły na którykolwiek z tych propozycji? W sensie jeśli robimy jednak dodatek, to co tam umieścić, żeby jednak było dodatkowo i mikołajkowo? To samo na wigilijny.. on musiałby być trochę obszerniejszy, ale też nie dawajmy tam Bóg wie ile tekstu, bo wszyscy się zniechęcą. Propozycje ogólne?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.12.14 22:50  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Halo? Co z gazetką?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.12.14 23:00  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Myślę, że siłą rzeczy będzie tylko numer świąteczny.
*idzie szukać zagadek*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.12.14 23:01  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Nie było zbytniego zaangażowania w kwestii wydania dodatku mikołajkowego, więc pewnie robimy dopiero na Wigilię. Najlepiej byłoby do 23 grudnia wstawić gazetkę, bo później zaczynają się konkretne przeboje rodzinne, wyjazdy, saneczki i bałwaniki. Ja materiały potrzebowałbym co najmniej cztery dni przed publikacją, tak jak już pisałem w innym temacie. Więc do 19, GÓRA 20 musiałbym wszystko mieć. Zostało więc 10 dni. Dacie radę z materiałami?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.12.14 23:05  •  Antidotum - wydanie świąteczne Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne
Zagadkę mam już jedną.
Jeszcze co najmniej trzy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach