Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Muzyka


Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pisanie 04.03.17 23:17  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 17 - Piosenka, która cię irytuje.


Dlaczego ten utwór w ogóle istnieje.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.03.17 8:30  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 17 - Piosenka, która cię irytuje.


Na początku mi się podobała, przez chwilę. Teraz nie potrafię jej słuchać zbyt długo, bo mnie po prostu irytuje.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.03.17 18:52  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Nie wiedziałem czy dać budzik czy dzwonek, więc dam oba:
Dzień 18 - Piosenka, którą masz na dzwonku.



O to mój dzwonek. Rozkręca się szybko, ma odpowiednio długi czas instrumentalnego intra przed wokalem że zazwyczaj zdążę odebrać. O ile mam włączone dzwonki, co jest niezwykle rzadko.



A o to mój budzik. Rozkręca się powoli, więc mam dużo czasu by zdążyć go wyłączyć, zanim zacznie nabijać. No i jakoś tak... Dobrze mi się do niego budzi. Wstawanie to inna kwestia.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.03.17 9:24  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 18 - Piosenka, którą masz na dzwonku.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.03.17 16:07  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 19 - Piosenka, na której punkcie aktualnie masz obsesję.

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.03.17 19:16  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 10 - Piosenka, która jest według ciebie najgorsza twojego ulubionego artysty.

Właściwie najchętniej nie dałabym tutaj żadnej, ale jeżeli miałabym wybierać, What You Need lubię najmniej. Tekst mnie jakoś specjalnie nie porywa, brzmienie też nie... Powiedzmy, że jest najgorsza.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.03.17 16:08  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 20 - Piosenka, którą zawsze przeskakujesz, ale której nigdy nie usuniesz z telefonu/mp3/komputera z powodu różnych względów.



Nie jest to właściwie utwór, a medley wielu utworów z soundtracku The Binding of Isaac. Jeśli świadomie słucham i dobieram, zazwyczaj przeskoczę. Jeśli telefon wybierze za mnie, pozwolę mu grać, ale nigdy ode mnie nie ucieknie. Jest za dobry.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.03.17 20:51  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 11 - Piosenka, która kojarzy ci się z latem.

A konkretniej z tamtym latem. Leciała non stop kiedy byłam w pracy, więc kojarzy mi się aż za bardzo.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.03.17 15:07  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 19 - Piosenka, na której punkcie aktualnie masz obsesję.


To przez serial. Oglądałem sobie How to get away with murder i spodobała mi się jakaś piosenka, z końca któregoś z odcinków. Oczywiście od razu wyszukałem nazwę utworu w internecie, a potem odnalazłem sporo innych kawałków IAMX. Dead In This House szczególnie wrył mi się w banię. To zawsze od niego zaczynam słuchać swoją playlistę.

Dzień 20 - Piosenka, którą zawsze przeskakujesz, ale której nigdy nie usuniesz z telefonu/mp3/komputera z powodu różnych względów.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.03.17 17:51  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 21 - Piosenka, która idealnie opisałaby twoje życie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.03.17 22:09  •  30 Day Song Challenge - Page 5 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 12 - Piosenka, do której masz słabość.

Dreszcze, dreszcze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Muzyka

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach