Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Postacie


Strona 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

O kłóciłabym się. Cal był jedną z moich ulubionych postaci i nie kojarzę, bym wtedy kiedykolwiek opuszczała forum na dłuższy okres. Zawsze dobrze mi się nim grało i miałam sporo fabuł do momentu, aż musiał umrzeć xD Tak mi się to w oczy rzuciło, szczególnie podkreślone, że chodzi o całe forum.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Może już nie żył. No, nie istniał.
Z tego co widzę, Cal został wyłączony na początku 2017 roku. Sei, jako konto, pojawiła się w 2016, ale pełnoprawnie kartę napisałem długo, długo później. Pierwszy wątek jaki przeprowadziłem z Sei w formie androida też był gdzieś na początku roku 2017. I to chyba z Kotorim. Albo po prostu zignorowałem istnienie Cala/już go uśmierciłem w myślach. Egocentryzm jest naturalną cechą każdego Growlithe'a.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Może, aczkolwiek pamiętam mniej-więcej te konta w tym czasie, więc coś mi nie pasowało. Szczególnie, że !ciekawostka! Cal powstał dlatego, że Len często mi pisał ze smutkiem na privie o prowadzeniu jedynego aktywnego, żyjącego androida, a ja wtedy miałam hajpa na OPM, więc po długich rozmowach o powiązaniach powstała właśnie ta postać. Potem był jeszcze ich trzeci braciszek, konto Blighta, którego nazwy już nie pamiętam. Mieliśmy więc wtedy co najmniej trzy działające androidy xD

A ty od razu musisz research robić, zamiast mi uwierzyć xD
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

W wakacje 2016 szukaliśmy zwłok Siriona, wtedy mniej więcej Yuu przestała grać Calem, więc wszystko się zgadza. c:
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Yury napisał:W wakacje 2016 szukaliśmy zwłok Siriona, wtedy mniej więcej Yuu przestała grać Calem, więc wszystko się zgadza. c:

Potem miałam jeszcze fabuły ze smokami. Jednocześnie wy szukaliście jego ciała, by udowodnić winę Cala. A potem jeszcze z nim o tym gadali, po znalezieniu ciała, więc chyba nawet później.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

No muszę, bo wiem, że nie zmieniałem rasy Seiji bez powodu. xD Formalnie miała być człowiekiem i dopiero brak androidów na forum mnie pchnął do zmiany decyzji. W każdym razie, mniejsza. Odpisz mi, a nie się wygłupiasz.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Tak, ale z tego co pamiętam, tych fabuł nie był dużo. Chyba jedna, albo dwie. I dość krótkie.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pamiętam, jak kminiłam (autokoretka poprawia mi ciągle to słowo na 'minizakład' wtf) czy zrobić auto-destrukcje i zabić Shane'a i Cedne, którzy z nim gadali, czy jednak grzecznie zakończyć jego żywot xD Do dzisiaj żałuje, że się jednak nie wysadził, bo miałabym wtedy na koncie trzy zabójstwa bez informowania właścicieli postaci, a to zawsze jest jakieś osiągniecie, nie.

Grow, jak dotrze hlep.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Hlep już dotarł. Po prostu go zjadłaś z masuem.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

*przyglada sie ciekawostka i spisuje notatki* ||q.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Khm, khm... Nim powstała Seiji istniała Hibiki. Od miesiąca.
Więc to nawet nie brak androidów-kobiet~!

A swoje ciekawostki też pewnie dodam, ale najpierw ogarnę postacie co może być ciekawe :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Postacie

Strona 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach