Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Pisanie 04.03.15 18:31  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Jak dla mnie może zostać jako taki pomocnik dla MG. Kto chce może zaznaczyć, na czym mu bardziej zależy albo też osobiście dogadywać się z MG na co ma szansę (bo to chyba nie jest jakoś zabronione?). A co dostanie i tak będzie zależało od tego, jak się spisze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.15 18:33  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Co do ograniczenia: za. Ograniczenie do jednej misji jest jak najbardziej w porządku. No, niech będzie do dwóch.
Co do pomysłu z nagrodami: niech zostanie w gestii MG, czy dany gracz zasłużył na to, co chciał, a jeśli nie, to niech da mu coś innego z listy życzeń i marzeń w takim wypadku, coś, rzecz jasna, mniej wartościowego. A jeśli ktoś takiej listy nie posiada... Wtedy, cóż. Może obejść się smakiem, jeśli MG uzna, że nie stara się wystarczająco. To, co chce zdobyć gracz niech będzie tylko sugestią dla MG i motywacją dla gracza, by starać się bardziej w misji. Niech to będzie misja z prawdziwego zdarzenia a nie takie pisanie ot, bo trzeba, jak czasem to bywa, gdy ma się pewność, że na końcu dostanie się to, po co się zgłaszało.


Ostatnio zmieniony przez Tiago dnia 04.03.15 18:37, w całości zmieniany 2 razy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.15 18:33  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Zostawić! Jeśli mamy nagradzać za coś gracza, to lepiej czymś, co mu się spodoba, a właśnie po to jest ten dział.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.15 18:46  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Przecież nikt nie powiedział, że ten dział stanie się niepotrzebny z takiej perspektywy. Od początku służył też temu, by MG mógł się zasugerować nagrodami czy to rozdając je za wydarzenie, czy za większy event na forum, czy to na misji, na której user nie zgłosił się po jakąś konkretną nagrodę, dlatego też nadal ma pełnić taką funkcję.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.15 18:47  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Mm, nie udzielałam się wcześniej więc przeczytanie tego trochę mi zajęło, ale moje stanowisko w skrócie jest takie: ograniczenie ilości misji, owszem. Jedna czy dwie, to już pozostawiam do ustalenia górze, bo nie mam nic przeciwko którejkolwiek z opcji.

Co do usuwania działu z nagrodami, to nie widzę sensu. Myślę, że jeżeli taki się zlikwiduje to MG i tak będą się sugerować tym co dany gracz gdzieś tam coś kiedyś powiedział, wspomniał czy coś podobnego, wszystko będzie chaotyczne. W końcu nie jest chyba nakazane by MG wybierał z listy nagród użytkownika. Może się zasugerować, ale nie musi, co nie?
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.15 19:57  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Zero napisał:Przecież nikt nie powiedział, że ten dział stanie się niepotrzebny z takiej perspektywy. Od początku służył też temu, by MG mógł się zasugerować nagrodami czy to rozdając je za wydarzenie, czy za większy event na forum, czy to na misji, na której user nie zgłosił się po jakąś konkretną nagrodę, dlatego też nadal ma pełnić taką funkcję.
Zgadzam się. Różnica będzie taka, że zniknie ze zgłoszeń kolumienka "cel misji".
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.15 19:59  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Luka napisał:
Zero napisał:Przecież nikt nie powiedział, że ten dział stanie się niepotrzebny z takiej perspektywy. Od początku służył też temu, by MG mógł się zasugerować nagrodami czy to rozdając je za wydarzenie, czy za większy event na forum, czy to na misji, na której user nie zgłosił się po jakąś konkretną nagrodę, dlatego też nadal ma pełnić taką funkcję.
Zgadzam się. Różnica będzie taka, że zniknie ze zgłoszeń kolumienka "cel misji".
To nie fer. Ja miałem napisać to co ty Luka. No, ale to w takim razie się pod tym podpisuję.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.15 20:18  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Wydaje mi się to "fair enough" dla wszystkich i każdego z osobna : 3

Za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.15 21:20  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Po wypowiedzi Tai i Luki doszedłem do wniosku, że są za zlikwidowaniem. Jeśli jednak dział zostaje, to nie widzę problemu.

Pomysł przeszedł.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.03.15 21:05  •  Misje i ich ograniczenie - Page 5 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Nikt nie ma nic przeciwko.

Zamykam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach