Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pisanie 02.03.15 18:57  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Ja akurat się wyróżnię i będę przeciw. Obecnie już istnieje możliwość, by poprosić o coś z listy zamiast samemu sobie wybierać. Jeśli ktoś chce, to proszę bardzo. Ja akurat wolę wiedzieć, po co idę, bo na niektórych rzeczach bardziej mi zależy, a głupio byłoby mi po miesiącu pisania na misji dowiedzie się, że czeka mnie kolejny... i kolejny... i kolejny, na wymarzony artefakt.
No niby są one wszystkie na liście, ale jasne, że jedne chcę bardziej, a inne, jak się trafi albo w odpowiedniej kolejności.

Pewnie znowu wszystko pogmatwałam.

Reasumując, wolę to tak, jak jest.

Choć ostatecznie, jeśli to przejdzie, to nie będę się burzyć. Byle można było wybrać poziom trudności i było (jeśli się zasłuży) to coś z listy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 19:01  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Ja zgadzam się z Natalie. Na jednych rzeczach zależy mi bardziej na innych mniej. A nie chciałbym dowidzieć się, że muszę zrobić 5 misji żeby mieć wymarzony artefakt.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 19:07  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Jestem za Luką.
Nie wiem, dla mnie to jest tak, że dużo zależy od tego, jak się stara osoba, której MG prowadzi misję. Bo może się naprawdę starać, świetnie jej idzie, rozwiązuje zagadki, ładnie wszytko pokazuje, to wtedy jasne, że akurat za to dostanie na przykład, nie wiem, lwa nemjeskiego zamiast kromstaka, którego też ma na liście. A jak posty są krótkie, rzaaadkie, słabe, to można dać coś słabszego, typu tego kromstaka.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 19:12  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
W sumie nikt graczowi nie zabroni ładnie poprosić MG, żeby któreś punkty z wishlisty brał pod uwagę przed pozostałymi. Pozostaje element niespodzianki, a również w jakiś sposób można wpłynąć na wybór nagrody. Zresztą chodzenie na misję dla samej nagrody... jakoś mi się nie podoba. Już lepiej targnąć się na misję by jakoś rozwinąć postać, zmierzyć się z trudnościami i dodatkowo zdobyć coś przydatnego, a nie robić kolejno misje na wszystko co się chce i dokoksić postać do maksimum według własnego uznania.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 19:21  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Zgadzam się z Lilo, orientacyjny poziom trudności nadal powinien wybierać gracz.
Właściwie, gdyby tak pisać nagrody od najważniejszej do najmniej istotnej, to nie byłoby problemu, że MG ma zgadywać, co jest największym marzeniem gracza.
Może też pozostać sugestia ze strony gracza, na czym mu obecnie zależy, ale to MG decyduje, czy właśnie to dostanie teraz gracz.
Pod tym bym się podpisała.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 20:34  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
O, pomysł Luki mi się bardzo podoba (jestem za), tym bardziej, że założony został dział z nagrodami, a to Mistrzowi Gry sporo może ułatwić. Natalie i Mike napisali, że na niektórych rzeczach zależy im bardziej, na niektórych mniej - rozumiem to, ale z drugiej strony "zależenie" nie przekłada się na posty i ich jakość. Oczywiście, nie kieruję tej uwagi do żadnej konkretnej osoby.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 20:47  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Dobra. Właściwie to i tak mam tam tylko to na czym mi bardziej zależy. Jestem za ogólnie, za Luką.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 20:54  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Też jestem za propozycją Luki. Nie ma się co rozwodzić, tak.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 21:07  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
W sumie, można by wykorzystać to co napisała Natie.

Jeśli gracz się dobrze spisuje i MG nie musi ciągnąć go na siłę czy coś, to powinien raczej dostać przedmiot bardziej upragniony. Taka dodatkowa nagroda. Nie dość, że artefakt/bestia/umiejętność/technologia/moc, to na dodatek taka, którą bardzo chcieliśmy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 21:15  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Z zastrzeżeniem poziomu trudności. Nawet najlepsze spisywanie się na łatwym nie zapewni konia apokalipsy, czy czegoś w tym stylu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 21:25  •  Misje i ich ograniczenie - Page 3 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Oczywiście, Lu, to nie ulega wątpliwościom. Ale jeśli jest 5 średnich, to w ten sposób MG łatwiej wybierze i obaj będą zadowoleni.
MG - bo gracz się dobrze bawił i nie narzeka na nagrodę
Gracz - bo się dobrze bawił i dostał to o czym marzył/ względnie, to na co zasłużył.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach