Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pisanie 02.03.15 21:44  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Szczerze, mam wrażenie, że teraz wróciliśmy do punktu wyjścia. Czyli misje i tak mają służyć jako wylęgarnia artefaktów i bestii. A mi się widzi, żeby ludzie brali misje, bo chcą napisać coś fajnego poza fabułą, a nagrody były jakby obok tego. Nieobowiązkową częścią.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 21:54  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Z postu Natie wynikało co innego.

Nagrody będą służyły jako mocna sugestia, ale i tak to MG wybierze co im da. A te sugestie będą posortowane według rangi.

Dalej leży to w rękach MG. Tak przynajmniej zrozumiałem.

EDIT:

Coś jak: "No wiesz MG, chciałbym sobie znaleźć wilka. Ale to nie jest konieczne. Idę na twoją misję, bo są fajne."

MG - opcja 1: "Sorson, Userze, za słabo się starałeś. Masz tu garść orzechów na pocieszenie"

MG - opcja 2 "Hmm... Całkiem nieźle. Masz tego wilka"

MG - opcja 3 "Whoa, dude. Wiesz co, dam ci może ten płaszcz cieni, bo widziałem, że też chciałeś, a poradziłeś sobie lepiej niż się spodziewałem"

MG - opcja 4 "Nah. Dostajesz kromstaka. Ciesz się. Nie było źle, ale dobrze też nie."

EDITx2:

Ewentualnie coś takiego:

"Hmm... Nieźle się spisali. Co by im tu dać... O. A chce wilka, B chciałby kiedyś dostać kromstaka, C marzył o ostrzu transformacji. C za słabo się starał. Dostanie tatrię małą. A się spisał na medal. Poza wilkiem dostanie jagody od Baby Jagi. B... Hmm... no nie było źle... Dam mu tego kromstaka"


Ostatnio zmieniony przez Blight dnia 02.03.15 22:17, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.15 22:14  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Chyba właśnie o coś takiego mi chodziło, jak rozpisał Blight. (To tak w ramach wtrącenia.)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.03.15 17:22  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Jestem za tym żeby MG decydował czy ktoś dostanie nagrodę czy nie, bo w tym momencie nawet jak ktoś będzie odpisywał na misji na odwal się to i tak coś dostanie, a tu nie o to chodzi. MG w tym momencie jest zmuszony do poprowadzenia gracza za rączkę, żeby dostał to, czego chce. Jeśli wprowadzimy ten podział na trudność itd. to nadal gracz będzie głównie się spodziewał nagrody z listy "bo mu na owej nagrodzie zależy".
Jestem przeciw konieczności nagradzania graczy za misje.

Luka napisał:A mi się widzi, żeby ludzie brali misje, bo chcą napisać coś fajnego poza fabułą, a nagrody były jakby obok tego. Nieobowiązkową częścią.
Ot.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.03.15 17:30  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Zacytuję się, bo nie chce mi się pisać tego jeszcze raz.

Dział z nagrodami będzie służył wyłącznie do informacji dla MG. Jeśli MG uzna, że gracz zasłużył na nagrodę - zgadzam się z Tai, nie powinno to być pewnikiem - to ten dział podpowie mu, co ucieszy takiego przykładnego gracza.

Na tej zasadzie: (opisane myśli MG)

"Hmm... Nieźle się spisali. Co by im tu dać... O. A chce wilka, B chciałby kiedyś dostać kromstaka, C marzył o ostrzu transformacji. C za słabo się starał. Dostanie ... nic. Nie należy mu się. Ale wiem, że już coś zdziałał, dostanie to na plus następnym razem. A się spisał na medal. Poza wilkiem dostanie jagody od Baby Jagi. B... Hmm... no nie było źle... Dam mu tego kromstaka. D i E kompletnie olali sprawę. Nic im się nie należy."
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.03.15 18:17  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Nie mam nic więcej do dodania. Popieram ręką, nogą i lewym czółkiem post Taihen Shi.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.03.15 18:25  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Macie mój miecz. Czyli jestem za Lukową i Taihenową wypowiedzią, hue.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.03.15 18:28  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Yup, ja też.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.03.15 18:59  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Macie moje skrzydła.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.03.15 19:18  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
I mój łuk i topór. I AXE'a.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.15 18:27  •  Misje i ich ograniczenie - Page 4 Empty Re: Misje i ich ograniczenie
Okej. Za. Ale dopóki ktoś nie odpowie jednoznacznie, nie dam wam spokoju: Zostawiamy dział z nagrodami jako pomoc dla MG czy raczej usuwamy, bo nie jest do niczego potrzebny?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach