Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: My


Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Go down

Pisanie 14.06.18 19:03  •  Ciekawostki na wasz temat - Page 19 Empty Re: Ciekawostki na wasz temat
Już sobie sam poradziłem.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.06.18 23:33  •  Ciekawostki na wasz temat - Page 19 Empty Re: Ciekawostki na wasz temat
Arcanine napisał:— Fotografuję ptaki. Martwe.
Witam w klubie. Chciałabym robić ogólnie zdjęcia ptakom, ale mam bardzo stary aparat z zoomem minimalnym i absolutnie nic nie widać. Ale rzeczywiście coś za łatwo znaleźć martwa ptaki na ulicach...
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.06.18 23:36  •  Ciekawostki na wasz temat - Page 19 Empty Re: Ciekawostki na wasz temat
O, więc nie tylko ja tak mam. Możemy porównać nasze ptaszki, zobaczymy, który lepszy.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.06.18 23:40  •  Ciekawostki na wasz temat - Page 19 Empty Re: Ciekawostki na wasz temat
Mój tata też tak czasem robi, wysyła mi zdjęcia martwych zwierząt .-.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.19 21:24  •  Ciekawostki na wasz temat - Page 19 Empty Re: Ciekawostki na wasz temat
*odkurza temat*

─ Całowałam się pierwszy raz w wieku prawie 20 lat.
─ Od dwóch lat nie mogę pozbyć się ciągłego musu odchrząkiwania (które nasila się zazwyczaj rano/wieczorem).
─ Modliszka to chyba pierwsza kobieca postać, którą przyjemnie mi się gra.
─ Prawdopodobnie mam uczulenie na komary. Jedna noc na wsi i już piętnaście sporych bombelków na ciele.
─ Przeszłam operację plastyczną.
─ Umiem trochę we francuski i japoński, zwłaszcza że do tego pierwszego wróciłam jakiś czas temu.
─ Nie lubię i nie chcę mieć dzieci, ale czasami jak dostaję do rąk małego szwagrowej, to nie mogę ukryć uśmiechu.
─ Kilka miesięcy temu adoptowałam kotkę. Przez pierwszy miesiąc bałam się, że nic do niej nie poczuję, ale teraz nawet kilka dni rozłąki to katorga.
─ Tak samo uważałam, że nigdy nie będę chciała drugiego kota. Oh well.
─ Jestem biromantyczna, ale heteroseksualna (chociaż nie miałam okazji tego zweryfikować w drugą stronę).
─ Ostatnio nałogowo gram w Darkest Dungeon.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: My

Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach