Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie on 01.09.19 14:50  •  Złomowisko - Page 3 Empty Re: Złomowisko
Nie wiedział, Koks nie miał pojęcia, że to jego znajomy. Nie znał też Karitsuki i Lazarusa, w związku z czym nie przywiązywał jakiejś większej wagi do tego, jak zareagowali. Mieli do tego prawo, a on był jak niewzruszona skała.
– Zwykle nie krzyczę ze znajomymi. Ale wy to widać lubicie – odparł sucho, totalnie bez większych emocji, choć treść wypowiedzi sugerowała mimo wszystko uszczypliwość. Noszenie poszło dość sprawnie, Koks nie zadawał pytań o trupy, ważne, że były trupami i nie będą dla nich w dalszej części przygody problemem. Niemniej jednak, kiedy Boris złapał jeden plecak i psa, chytry ropożłop zrobił to samo. Karitsuki dostała plecak swojej pierwszej ofiary — przywódczyni grupy — natomiast sam Koks złapał to, co pozostało z rozerwanego plecaka blondasa. Na plan Lazarusa przytaknął,w końcu mieli ten tygodniowy deadline. Rozdzielili się i każde ruszyło we właściwą sobie stronę.


  Dodatkowe:
— Możecie się zgłosić po nagrodę (50 PF)
— Dodatkowo za utrzymywanie bardzo dobrego tempa, cierpliwość wobec mnie i zgłaszanie mi wszelkich opóźnień, trzymajcie po 20 PF.
— Rzeczy ściągnięte z bruneta: pistolet Beretta 92F (pojemność 15 naboi, kaliber 9 mm, aktualnie zostały w nim 3 pociski); para zielonych skarpet w rozmiarze 40-43, świeżo ściągnięta z M-3; bagnet (26 cm); trochę psich chrupek w różnych kolorach (czytaj: dla Laza w szarym, szarym, ale też na przykład szarym); pudełko amunicji do pistoletu, jednak po części opróżnione — jest w nim 27 naboi; 15 naboi kalibru 7,62 mm (do broni snajperskiej), dwie czerwone race.
— Zawartość plecaka kobiety: taki sam pistolet jak wspomniany wyżej (jednak magazynek pełny), dwa sztylety (12 cm każdy); niewielka ilość wody utlenionej; cztery plasterki z kucykami; szary koc średniej wielkości. Jako że wyszłaś z tematu, to jeśli coś z tego będzie dla ciebie przydatne, zwyczajnie możesz wspomnieć o tym w jakiejś kolejnej fabule. Jak nie to nie.
— Za jakiś czas popytam was o kontynuację. W tym miesiącu mój grafik to samo zło, bo odeszły z pracy dwie osoby, ale szefostwo szuka zastępstwa, więc sytuacja może ulec zmianie. Także na luzie piszcie swoje, wszystko dogadamy.

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE.


jakim kompletnym potworem będę nawet sam dla siebie?
wzniosę otchłań tak podniebną, nawet w w niebie zbledną
#562318

                                         
Kirai
Poziom E
Kirai
Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Jirō Hirai.


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

 
Nie możesz odpowiadać w tematach