Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pisanie 28.04.19 14:52  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Było spoko, pomimo tego, że tylko czasami miałem rządzę mordu, ale to przez zmęczenie, tak? I tak chętnie zobaczę się z Wami i za rok. ~
                                         
Nier
Opętany
Nier
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.19 22:46  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Nier napisał:tylko czasami miałem rządzę mordu, ale to przez zmęczenie, tak?
Jasne, jasne. *parsk*

Ja od siebie też dodam, że było spoko, fajnie zobaczyć stare i nowe twarze. Dzięki wam znalazłam w końcu ten czarny wianek, co nie. No i jestem mistrzem otwierania drzwi *NIER* i chyba jeszcze większym mistrzem mapy Poznania, ale obiecuję, że za rok nie dojedziemy do zajezdni zamiast na targi, wyuczę się kuwa wszystkich linii na pamięć!!11oneone
Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Hahahaha-gif-6
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.19 23:21  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Z tegorocznego spotkania kompletu fotek co prawda nie będzie, ale muszę się pochwalić transparentem.

Z całego serduszka dziękuję wam wszystkim za to, że chciało wam się przyjść, spotkać, czy to razem posiedzieć czy połazić. Absolutnie kocham was co do sztuki i jak zwykle miło było was zobaczyć. Jest coś niesamowitego w usłyszeniu "cudownie cię poznać" tyle razy w ciągu jednego weekendu, aż się ciepło na serduszku robi (i nie, nie była to gorączka).

Skoczu, teoretycznie mogłoby mi być teraz głupio za to, że też Ci dojeżdżałam, ale... no niestety, realia są jakie są. W internetach żem aniołem, na żywo wychodzi potwór. Przynajmniej z Ciebie jest urocza, miła buła! Doceń swoją wyjątkowość. >D

Kto nie był niech żałuje niech się nie zraża i wbija za rok! Chyba udało nam się przetrwać kolejny Pyrkon bez przyprawienia kogokolwiek o traumę, także bać się nie ma czego. :3
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.19 23:31  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
W zeszłym roku też był transparent z podpisami, nie? Super sprawa. Trzeba to kiedyś zebrać w jednym miejscu. Ale wasze wpisy i relacje zachęcają, żeby na następny raz się zmotywować i pojechać na Pyrkon, choćby ziemia miała się rozstąpić, a niebo walić na głowy.

Jeszcze tyle osób, które odeszły... (-﹏-。) Nawet Kot, Gav i Ludo były. Ja nie mogę. Slei. Miyu. Dobre miejsce, żeby sobie poprzypominać niektóre twarze.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.19 23:35  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Tak, zbieram wasze autografy od zeszłego roku. Cudownie jest mieć taką pamiątkę, trzymam te kartki dzielnie mimo braku miejsca w domu. |D
Przyjedź za rok, bo Twój też chcę~
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.19 23:36  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Dziś doszedłem do wniosku, że nie umiem pisać. XD Mogę dać odcisk dłoni.

edit: ale tak, mam nadzieję, że będę. I prawdopodobnie z kimś, bo jeśli już jechać, to nie samemu.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.19 23:39  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Odcisk dłoni też styknie. xD A że im nas więcej, tym weselej, wbijaj z kimś. W końcu jak mi wielokrotnie powtórzył Ajwor, przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. (niestety, nie potrafi zbyt dobrze naśladować głosu Fronczewskiego)
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.04.19 15:39  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
#pyrkon #polecam *totelniemegadobrze

Co prawda stresik był, bo myślałam, że mnie wszyscy zeżrą, ale przeżyłam! Przynajmniej virusowicze już wiedzą, że na żywo faktycznie jestem nieogarniętym, gubiącym się, ale przynajmniej miłym (według niektórych zbyt *zerk na Niera*) stworzeniem. Potknęłam się tylko z dziesięć, może dwanaście razy, bo chodniki i dziwne wypustki na powierzchni, nie liczy się.
Ja już wiem, że za rok będę, więc Grow, czekamy na ciebie.
Skoczu, teoretycznie mogłoby mi być teraz głupio za to, że też Ci dojeżdżałam, ale... no niestety, realia są jakie są. W internetach żem aniołem, na żywo wychodzi potwór.
A będziesz chciała posta :/ Że Żur i Nier, to logiczne, ale że ty... o.o Niemniej i tak z ciebie też urokliwe stworzenie <3

Yup. Będziemy magiczną drużyną pierścienia. Napisałabym equestria girls, ale musiałoby być: equestria girls and boys.



                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.04.19 15:43  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Ja też zamierzam wpaść, skoro tyle osób się wybiera D: I pewnie zabiorę się z kimś po drodze, bo nie chcę pomylić pociągów *sugestywny zerk na Żura, bo ma po drodze* @@
                                         
Shion
Ratler     Poziom E
Shion
Ratler     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shion.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.04.19 15:47  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Toć to ja nawet nie wiem, czy pojadę na kolejną edycję. xD
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.04.19 16:28  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 4 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Yury napisał:Toć to ja nawet nie wiem, czy pojadę na kolejną edycję. xD

Jedź. Chcę cię dotknąć.

Według doświadczenia Shane'a wystarczy kogoś tknąć, żeby przejąć jego umiejętności pisarskie, TAKŻE JESTEŚ NA CELOWNIKU.

                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach