Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pisanie 16.04.19 20:06  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Jak co roku na wiosnę, wielkimi krokami zbliża się Ziemniaczany Konwent. Kto był ten wie, kto nie był to może też wie, że od kilku lat podczas Pyrkonu zbieraliśmy się na krótszą lub dłuższą chwilę, by w naszym forumowym gronie spotkać się, poznać, poplotkować i Robić Rzeczy. Nawet jeśli trochę na ostatnią chwilę, to nie mogłabym nie zapytać:

Wybieracie się? Ktoś byłby chętny na virusowego meeta 2019?
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.04.19 20:16  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Ja na Pyrkonie będę o/
Jak wyjdzie, to można w jakąś planszówkę zagrać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.04.19 21:05  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Ja też się wybieram, więc w sumie z chęcią mógłbym być na takim spotkaniu, skoro już je organizujesz. ~
                                         
Nier
Opętany
Nier
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.04.19 21:06  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Wybieram się i jestem rzecz jasna chętny. >D

Myślimy o jakieś konkretnej godzinie?
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.04.19 23:21  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Zazwyczaj spotkania były w sobotę około trzynastej/czternastej... ALE, mam info, że Warner i Ivo mają być, ale tylko w piątek. Więc może w tym roku piątek po południu?

Mi pasuje z grubsza każdy termin, bo zostaję aż do niedzieli do wieczora i raczej układam swój plan pod meeta, a nie na odwrót. |D Najważniejsze, żeby nikomu nie kolidowało z wymarzonymi prelekcjami, panelami czy innymi tam Ważnymi Sprawami.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.04.19 23:30  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Mnie to szczerze powiedziawszy obojętne, byle nie kolidowało mi z koncertem Percivala. >D


Ostatnio zmieniony przez Yury dnia 23.04.19 1:53, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.04.19 23:53  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Jaaaacie, w tym roku nie dam rady w piątek niestety, jakbym się miała pojawić to w sobotę albo niedzielę albo i sobotę i niedzielę, ale jeszcze do końca nie wiem, bo dopiero do mnie dotarło, że to już w tym tygodniu. XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.04.19 13:43  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Ja to będę standardowo ;p
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.04.19 14:36  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Ja was w tym roku będę wspierać duchowo! *płacze w kącie nad swoim żywotem*
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.04.19 14:47  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Angel napisał:Ja was w tym roku będę wspierać duchowo! *płacze w kącie nad swoim żywotem*

Kolejny rok z rzędu ;p
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.04.19 14:50  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
No.. mam nowego szefa, jak się okazało przy okazji, jest strasznym chujem.. dał wszystkim urlop poza mną!!! >.<
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach