Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pisanie 26.04.19 10:48  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Dzisiaj to mogę najwyżej przed wejściem się zobaczyć, bo bilet mam tylko na sobote, so sad. Jak macie ochote to wieczorem nad wartę Apraszam, napić sie po studencku i w cenach studenckich.
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.04.19 19:05  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
I'm sad, że w tym roku nie pojechałam i was nie zobaczę :c
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.04.19 21:01  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
No ja teraz na koncercie siedze xD
Pociag nam sie opoznil dzisiaj i zanim bylam na pyrkonie, to juz po 16 bylo. Rip
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.04.19 21:44  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Karyuu, możemy się jeszcze spokojnie łapać jutro, niektórzy też pojutrze, także nie bój nic. c:
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.04.19 21:53  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
o/
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.04.19 21:43  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Relacjonujcie na bieżąco. Jak tam? (/ω\) Były spotkania?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.04.19 22:08  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Bawimy się tak dobrze, że nie ma czasu relacjonować. .w.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.04.19 23:30  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Giphy.gif?cid=19f5b51a5cc4c9c0594357514d6111d0&rid=giphy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.19 9:11  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Jeszcze na nim do 13 będę, jak tylko zwlekę swoje zwłoki z łóżka (zwłok Niera z jego łóżka mogę mieć problem zwlec *kaszl*. Niemniej było MEGA. W życiu się tyle nie wyprzytulałam, z drugiej strony... czemu wszyscy po mnie jeżdżą jak po łysej kobyle xD ? Do Niera i Żura (ten to nawet gazetą mnie lał :/) się przyzwyczaiłam, ale że reszta i nawet LILO :\ A ja to taka miła buła xD Najwyraźniej takilos Pudla, wszyscy specyficznie okazują sympatie xD
Jednak tak generalnie to było totalnie cudownie. Ściskam wszystkich :-*
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.19 10:05  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Było super <3
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.19 10:24  •  Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2019 i Wesołe Viruski
Skoczek napisał:W życiu się tyle nie wyprzytulałam, z drugiej strony... czemu wszyscy po mnie jeżdżą jak po łysej kobyle xD ?
Halooo, nie zapominaj o „jedynej osobie, która nie będzie po tobie jeździć”! XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach