Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość :: Avatarnie


Strona 10 z 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down

Pisanie 21.05.15 22:52  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
O! O! To ja też się zgłoszę.
Szukam czegoś, co by się nadało na Lise... czyli proste, półdługie włoski z nieregularną grzyweczką, anielskie oblicze, najlepiej, żeby wyglądała na nastolatkę, a nie pięcioletnie dziecko. Kolor włosów najlepiej jasny, a już w ogóle cudnie by było, żeby blond. Mile widziane kwiatki, miłość i ciepło.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.15 0:26  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.15 0:56  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Psst, Rin mam na Ev i akurat ten art mam w planach kiedyś użyć.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.15 11:00  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.15 14:29  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Lilo:

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jeszcze poszukam dla innych, ale dopiero, gdy dostanę się do swojego komputera z zakładkami @__@" Dajcie mi kilka godzin
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.15 14:45  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
O borze, chyba grubo ponad połowę pozapisywałam, kocham was! <3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.15 18:55  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
GROW: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

EV: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wzory, kolory, długości - wszystko w cały świat @__@" Ale może chociaż jeden będzie pasował ^^"

EDIT: Grow +1


Ostatnio zmieniony przez Zombie dnia 24.05.15 19:29, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.15 19:21  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
O, ten 1 znam i miałam z niego już avatar. I to był najlepszy avatar, który odzwierciedlał Nathaira, jaki do tej pory miałam *^* Aż momentami mam ochotę do niego wrócić.
Ale ta 8 jest świetna! I ta 10!! Aww <3 Dziękuję. Spróbuję zrobić z niego avatar, ale pewnie mi nie wyjdzie i będę żulić u innych, żeby mi zrobili, tak |:
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.05.15 13:17  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Trafiłam przypadkiem, to się podzielę!

Ev,

Lilo,

Grow, nie ma grzyweczki, ale są cienie i białe hery! :u
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.06.15 20:42  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Poszukuję wizerunku dla Fiammetty. Zielonowłosa (niezarezerwowana) niewiasta, najlepiej z czerwonymi oczami (ale zawsze można zmienić kolor w jakimś gimpie). Zależy mi na tym aby dziewczyna nie uśmiechała się. Może się krzywić, mieć jakąś spokojną mimikę, ale niech się nie uśmiecha. W sumie to chyba koniec wymagań... no i wiek, tak żeby wyglądała na 18-19 lat. Za wszelkie starania serdecznie dziękuję! <3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.06.15 21:34  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 10 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Kochiya Sanae
Fon Master Ion
To jak na razie przychodzi mi do głowy.

klik
klik
klik
klik
klik
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość :: Avatarnie

Strona 10 z 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach