Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość :: Avatarnie


Strona 1 z 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Go down

Pisanie 15.09.13 23:09  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Darmowa wyszukiwarka artów
No czasami tak jest, że chcemy, chcemy, ale nie mamy. Ale ktoś inny ma i... a nuż się podzieli? Ten temat służy do składania próśb na wyszukanie artu. Może znajdzie się ktoś, kto ma za dużo czasu i spróbuje swoich sił?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.13 13:56  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Ja chce, aby ktoś mi poszukał, gdyż mi coś kiepsko idzie xd
Szukam chłopaka, kolor włosów już mi jest obojętny. Zależy mi, aby nie wyglądał jak jakiś ukeś, tylko bardziej jak groźny nastolatek, który wiecznie jest poobijany. Może wyglądać też poważnie, ale wyglądem, jednak musi przypominać nastolatka, w wieku 17-19 lat.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.13 14:02  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Rutta, bo widzę, że w profilu masz napisane, że rudy i z opaską na oku... a to nie chcesz może Badou z DOGS?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.13 14:05  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Miałem początkowo na oku Laviego, ale już mi to lotto xD Może być byle jaki kolor włosów. ^^
A Badou wygląda za staro jak na 17 latka.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.13 14:13  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Dobra. To jak sam czegoś nie znajdziesz albo ktoś inny nie zasypie cię gradem artów, to ja w sobotę po 22 ci czegoś poszukam. Ten limit mnie dobija.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.13 0:49  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
To znów ja. Poszukuję postaci z jasnymi włosami, która posiada ładne arty. Fryzura raczej mi obojętna, ale nie może mieć długich włosów. Nie znoszę też przesadnie uroczych artów, bo takie zwyczajnie nie pasują mi do bohatera. No i nie może wyglądać zbyt staro. Może i Jace miał 24 lata nim został rozstrzelany na amen, ale nawet wtedy wyglądał jak gówniarz lat 17. ._. Wszystko mi jedno, czy na arcie będzie jedna, dwie czy pięć postaci, czy będzie smutny, wściekły (lubię to), uśmiechnięty czy obojętny. Ot, po prostu, żeby było coś nowego, bo sam się chyba rozleniwiłem i nawet gdybym chciał, to nic nie umiem dla siebie znaleźć...
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.13 1:29  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.13 3:12  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Rany. Kocham uwielbiam cię. ._. Arigatō gozaimasu! >.<

Darmowa wyszukiwarka artów Wsq

Masz. Urocze kotki w podzięce, he. Buzi sobie dają. ._.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.13 16:30  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
@Dżej, proszę. <3


Teraz za to ja będę miał sprawę. Nie jest to prośba nagłej i niepohamowanej potrzeby, ale chętnie przyjmę wszelkich umięśnionych, dojrzało wyglądających (20-30 lat) rudzielców (bądź czerwonowłosych, jeśli dla kogoś to różnica, bo dla mnie żadna). Nie musi być to konkretna postać, może pojedynczy art; fryzura też nie gra roli, byleby włosy były w miarę krótkie.

    Z góry dziękuję, jakby ktoś miał. ❤
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.10.13 1:27  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Poszukiwany av przedstawiający dziewczynę do lat 19, dość drobną, o włosach czekoladowej barwy. Kolor ślepi nieistotny, bo łatwo zmienić. Mogą być wilcze uszy, lecz nie muszą. To tak w wielkim skrócie, bo kiedyś należałoby iść spać. o.o

Edit, coby nie zawalać tematu nic nie wnoszącymi postami: Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Wszystko super, teraz tylko muszę się zdecydować co wybrać. ^_^


Ostatnio zmieniony przez Akasha dnia 28.10.13 23:37, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.10.13 19:12  •  Darmowa wyszukiwarka artów Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Akasha napisał:Poszukiwany av przedstawiający dziewczynę do lat 19, dość drobną, o włosach czekoladowej barwy. Kolor ślepi nieistotny, bo łatwo zmienić. Mogą być wilcze uszy, lecz nie muszą. To tak w wielkim skrócie, bo kiedyś należałoby iść spać. o.o
Mam coś takiego.
W zasadzie nie są to do końca wilcze uszy, ale zawsze jakaś dodatkowa para.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość :: Avatarnie

Strona 1 z 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach