Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie 03.02.18 21:21  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Ja w tym roku mam zamiar być i niedługo kupuję bilet, żeby przypadkiem mi się nie odechciało (tudzież żebym miała jeszcze kasę).
Jak siebie znam to... wiem, że na bank się zgubię. Wszędzie. W drodze na Pyrkon. Na samym Pyrkonie. W każdej godzinie. Generalnie, jeśli odnajdę jakiekolwiek miejsce, to będę szczęśliwa.
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.02.18 22:02  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Skoczek napisał:Ja w tym roku mam zamiar być i niedługo kupuję bilet, żeby przypadkiem mi się nie odechciało (tudzież żebym miała jeszcze kasę).
Jak siebie znam to... wiem, że na bank się zgubię. Wszędzie. W drodze na Pyrkon. Na samym Pyrkonie. W każdej godzinie. Generalnie, jeśli odnajdę jakiekolwiek miejsce, to będę szczęśliwa.
Nie przejmuj się, ja Cię i tak znajdę. A jak znajdę, to już się więcej nie zgubisz .w.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.02.18 22:42  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Awansujesz wtedy na mojego wybawcę i będę ci dozgonnie wdzięczna.
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.02.18 23:53  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Po kolejnej wypłacie powinienem mieć dość by odłożyć sobie na bilet. Tym razem nie ma "potrzebujemy ludzi na majówkę, zostań".

Nahp. Tym razem dotrę. Chyba że nie, ale wolałbym dotrzeć i się nie zgubić. A też mam tendencje do gubienia się : | Lil, halp, znajdź i mnie też.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.02.18 23:55  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Znajdę was wszystkich. Yuu wypróbowała już taktykę używania mnie jako punktu orientacyjnego - działa.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.03.18 0:30  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 3 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Stwierdziłam, że w czwartek kupuję bilet... i trochę się jaram... bo to będzie mój pierwszy konwent i biłam się z myślami czy wydać te pieniądze czy ich nie wydać kiedy Yuu wspomniała o kilometrowych kolejkach ale chyba ostatecznie się przekonałam. Albo raczej War mnie przekonała. D:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach