Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 27.04.17 18:47  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Ja z Yośkiem będziemy! Miło będzie poznać nowe osóbki
Choć może ktoś by się podzielił numerem fona? Gdyż innego kontaktu na konwencie zbytnio nie mamy :/
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.04.17 18:49  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Poślę Ci na PW numer do mnie c: Jakby ktoś jeszcze chciał, to niech się do mnie zgłosi.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.01.18 23:12  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Może w tym roku nie spitolę sprawy i kupię bilet zanim wydam wszystkie pieniądze! Wierzę w to. ...ale... ręki sobie uciąć nie dam.
Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Giphy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.01.18 23:26  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Dla mnie już za późno, już sobie bilet kupiłam.......
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.01.18 23:44  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Jak to. >:c
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.02.18 1:00  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Ego napisał:Dla mnie już za późno, już sobie bilet kupiłam.......

Ja się biję z myślami, czy kupić, czy dopiero zaopatrzyć się miejscu.
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.02.18 9:46  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Z doświadczenia polecam kupić wcześniej, bo chociaż dwa lata temu dzięki braku biletu weszłam jako jedna z pierwszych, tak w zeszłym roku po wielkich walkach i narzekaniach ogarnęli system wpuszczania i ludzie bez biletów mieli najgorzej (ale rok temu już miałam bilet i też weszłam jako jedna z pierwszych xDD Uroki pociągu o pół dnia za wcześnie). System się sprawdził, więc myślę, że i w tym roku go wprowadzą.

I ayy, budzicie martwy temat. Nowy pojawi się bliżej samego wydarzenia, ale nie tak późno jak ten był! XD
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.02.18 13:14  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
No właśnie, z doświadczenia z roku 2016 wiem, że akredytacja przebiegała sprawniej dla osób, które kupowały bilet na miejscu, ale skoro tak sytuacja wyglądała w tamtym roku, to ciekawe czym organizatorzy zaskoczą w tym. A skoro mówisz, że się takie rozwiązanie sprawdziło, to chyba faktycznie kupię bilet wcześniej.
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.02.18 13:43  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Ciro pewnie by potwierdził, ale najlepiej w ogóle jak ma się możliwość, odebrać wejściówkę dzień wcześniej. Wtedy z rana można w ogóle przyjść równo z otarciem bram, a nie do kolejek, gdzie dopiero wymieniają bilety na nie.

Ogólnie rok temu mieli chyba 5 bramek dla ludzi z biletami i jedną kasę dla tych, co dopiero kupowali. Więc yep, poszło dużo szybciej niż dwa lata temu. Z tego co pamiętam, rozładowali kolejkę w przeciągu godziny. W 2016 kolejki były do nocy tego samego dnia xD
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.02.18 12:08  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
Yū napisał:Ogólnie rok temu mieli chyba 5 bramek dla ludzi z biletami i jedną kasę dla tych, co dopiero kupowali. Więc yep, poszło dużo szybciej niż dwa lata temu. Z tego co pamiętam, rozładowali kolejkę w przeciągu godziny. W 2016 kolejki były do nocy tego samego dnia xD
Do nocy tego samego dnia... Skisłabym po kilku godzinach i stwierdziła, że ja dziękuję, pasuję i w ogóle to nie było mnie tutaj. D:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.02.18 20:30  •  Pyrkon 2017 - virusowy meet! - Page 2 Empty Re: Pyrkon 2017 - virusowy meet!
She napisał:
Yū napisał:Ogólnie rok temu mieli chyba 5 bramek dla ludzi z biletami i jedną kasę dla tych, co dopiero kupowali. Więc yep, poszło dużo szybciej niż dwa lata temu. Z tego co pamiętam, rozładowali kolejkę w przeciągu godziny. W 2016 kolejki były do nocy tego samego dnia xD
Do nocy tego samego dnia... Skisłabym po kilku godzinach i stwierdziła, że ja dziękuję, pasuję i w ogóle to nie było mnie tutaj. D:

To chyba poczułem się przekonany, aby dokonać zakupu w przedsprzedaży, skoro w 2017 było o niebo lepiej niż w 2016.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach