Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Książki


Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pisanie 06.07.17 22:03  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Słuchacie audiobooków?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.07.17 22:36  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Słuchałem raz (ściągnięty pirat na androida x'D) i szczerze, fajnie się słuchało jak jechałem autokarem dopóki nie usnąłem. Za bardzo relaksująca rozrywka. Ale bardzo polecam gdy ktoś jak ja zmaga się z chorobą lokomocyjną i nie może sobie poczytać książek w podróży. Bo tako to jednak wolę trzymać książkę w dłoni i czuć jej zapach, fakturę itp.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.07.17 22:38  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Nie słucham.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.07.17 22:46  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Też nie słucham. Jakoś nie mogłam się do nich przekonać, bo kiedyś ściągnęłam, owszem, ale przesłuchałam zaledwie kilkanaście minut i... prawie nie pamiętałam o czym była mowa. Jestem wzrokowcem, muszę mieć tekst przed oczami. No, a poza tym uwielbiam tradycyjne książki.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.07.17 0:06  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Arcanine napisał:Słuchacie audiobooków?
Absolutnie nie, nie i jeszcze raz nie. Miałam parę podejść, ale wszystkie kończyły się fiaskiem po dosłownie pięciu minutach. Kompletnie nie potrafię się na nich skupić, ale ja jestem typowym wzrokowcem i muszę mieć przed sobą tekst. Poza tym lubię macać i wąchać książki, soł... ¯\_(ツ)_/¯
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.02.18 23:39  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Czytał ktoś Za zamkniętymi drzwiami?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.02.18 12:14  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Nie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.02.18 12:18  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Nie.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.02.18 12:19  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Ale mogę przeczytać i powiedzieć czy warto.
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.02.18 12:30  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
Ja czytałem.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.02.18 13:09  •  O książkach ogólnie. - Page 3 Empty Re: O książkach ogólnie.
I jak? Bo mam dylemat życia i muszę wiedzieć. D:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Książki

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach